VHK ROBE Vsetín – Technika Hockey Brno

4:3

po prodl. (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)

09.12.2017, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina E • Helena Hegeďová

Vsetínští byli díky přesilové hře v prodloužení aktivnější, dlouho oba celky drželi gólmani. Nakonec se však na straně Vsetína prosadil Fencl a přesným zásahem získal pro domácí tým bonusový bod.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína přeji příjemný zbytek dne. (15:18:14)

63:08

Vsetín právě vstřelil branku!
Domácí celek se v prodloužení prosazuje a vítězí! JAN FENCL protlačil kotouč pod pravým betonem hostujícího gólmana a Vsetín se může radovat ze zisku bonusového bodu. Asistence: Boris Babeliak.

62:44

Kunst se vydal sám proti dvěma hráčům soupeře. Babeliak brněnské hráče přebruslil a počkal si na přihrávku od Kunsta. Bebaliak sám proti Nešpůrkovi střelou mezi betony neuspěl.

61:57

Calaba neprošel přes Staňka, který poslal kotouč na Kalu. Ten se vydal do útoku po levém křídle, vsetínskou bránu přestřelil.

61:42

Groch se chopil kotouče a vystřelil od modré. Málek ukrývá kotouč v lapačce.

61:18

60:45

Technika vyhodila, Vsetín se ale rychle dostal do pásma a Fencl dvěma střelami vyzkoušel pozornost Nešpůrka, ten zasahuje.

60:18

Půčkova střela z pravého kruhu minula branku. Z druhé strany kluziště vystřelil Fencl, jeho pokus se zastavil o betony.

60:06

Valaši vyhráli vhazování a vydávají se do útoku.

60:01

Šedesát minut základní hrací doby nerozhodlo a na vsetínském Lapači se bude prodlužovat. Domácí budou v nastaveném čase hrát minutu a 17 sekund v početní výhodě. Prodloužení začne v cca 15:08.

60:00

59:46

Půček měl stoprocentní šanci na levém kruhu, jeho střelu vyrazil Nešpůrek do mezikruží a Půček se dostal k dorážce. Měl na hokejce tři body pro Vsetín, bohužel pro domácí nebyla ani druhá střela úspěšná.

59:20

Groch se chopil kotouče po vyhraném vhazování, i přes to se ale v důsledku dostávají na puk domácí.

59:18

Oddechový čas pro domácí.

59:18

Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Šujan – 2 min., nedovolené bránění).

58:44

Brno se drží v útočné třetině, má velmi blízko ke vstřelené brance.

57:56

Hosté založili útok ve vlastním pásmu. Kelblův pokus se zastavil o bránícího Kunsta.

4:3

Branky a nahrávky: 33. Turek (Kočí), 43. Kočí (Bednařík), 49. Calaba (Půček, Turek), 64. Fencl (Babeliak) – 9. Kelbl (Hassani), 25. Hassani (Staněk), 51. Jedlička (Šujan)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Kunst, Navrátil, Houser, Kočí, Liss, Sviták, Sovjáková – Fencl, Půček J., Vrána – Calaba, Babeliak, Turek – Čajanová, Bednařík, Zemánek – Cypris.

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Skoupý) – Fojt, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch, Kudrna – Kelbl, Zimin, Kubový, Hassani, Staněk, Jedlička, Frýza, Vyroubal, Daněček, Čoupek.

Rozhodčí: Smilek – Hübl, Poláček

05:33 TEC 2 Vyroubal, držení protihráče
07:13 TEC 2 Staněk, faul kolenem
08:50 TEC 0:1 Kelbl (Hassani)
12:39 TEC 2 Kala, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
18:53 VSE 2 Fencl, podražení