Vhazování (%): 50 – 50
Hity: 26 – 24
Přesilová hra: 0/3 – 0/3
Trestné minuty: 6 – 6
Blues vítězí potřetí v řadě zase bou, tentokrát na ledě Red Wings vysoko 6:1! Gólman Jake Allen předvedl 28 zákroků a připal si tak šestnáctou výhru v sezoně. Skóre utkání otevřel ve 12. minutě Jaden Schwartz, který však na začátku 18. minuty opustil toto utkání se zraněním v dolní části těla. Po dvou kanadských bodech si v utkání zapsali Jay Bouwmeester, Brayden Schenn (oba gól + asistence), Alex Pietrangelo a Alexander Steen (oba dvě asistence).

59:55

Dnešní zápas již nic dalšího nenabídne.

59:17

59:17 Brayden SCHENN - 1:6

59:17

St. Louis právě vstřelilo branku!
6:1! Bouwmeesterovu střelu od modré dorazil pohotový BRAYDEN SCHENN. Bývalý útočník Flyers se trefil letos popatnácté a popáté za poslední tři mače! Asistence: Jay Bouwmeester, Alexander Steen.

59:01

Probíhá poslední minuta utkání.

58:31

Hokejisté St. Louis vyhazují tak, aby to nebylo zakázané uvolnění a odcházejí vystřídat.

57:56

57:36

Do konce trestu Tatara zbývá ještě 20 vteřin.

1:6

Branky a nahrávky: 48. Nielsen (Glendening, Ericsson) – 12. Schwartz (Steen, B. Schenn), 25. Sobotka (Tarasenko, Stastny), 27. Upshall, 37. Bouwmeester (Pietrangelo, Blais), 49. Jaškin (Pietrangelo, Edmundson), 60. B. Schenn (Bouwmeester, Steen)

Detroit Red Wings: Howard (41. Mrázek) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall (A), Jensen – Abdelkader (A), Zetterberg (C), Nyquist – Tatar, D. Larkin, Mantha – Helm, Nielsen, Glendening – Bertuzzi, Athanasiou, Frk.

St. Louis Blues: Allen (Husso) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Gunnarsson, Dunn – Schwartz, B. Schenn, Steen (A) – Sobotka, Stastny, Tarasenko (A) – Pääjärvi, Berglund, Blais – Upshall, Brodziak, Jaškin.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Eric Furlatt – David Brisebois, Scott Driscoll

Diváci: 19 515

09:12 STL 2 Blais, vysoká hůl
11:50 STL 0:1 Schwartz (Steen, B. Schenn)
14:03 STL 2 Gunnarsson, hákování
19:13 DET 2 Kronwall, nedovolené bránění