3:0
Č. Budějovice – Karviná • konec (90+2) 16:00 3:1
Ostrava – Bohemians 1905 • konec (90+3) 16:00 4:1
Pardubice – Plzeň • konec (90+4) 16:00 0:1
Zlín – Sparta • konec (90+5) 19:00 2:5
Příbram – Vyškov • konec (90+5) 16:30 1:4
Líšeň – Jihlava • konec (90+3) 16:30 2:1
Chelsea – Manchester City • konec (90+6) 13:30 0:1
Manchester Utd. – Aston Villa • konec (90+6) 13:30 0:1
Everton – Norwich • konec (90+6) 16:00 2:0
Leeds – West Ham • konec (90+7) 16:00 1:2
Leicester – Burnley • konec (90+5) 16:00 2:2
Watford – Newcastle • konec (90+7) 16:00 1:1
Brentford – Liverpool • konec (90+6) 18:30 3:3
Alavés – Atl. Madrid • konec (90+5) 14:00 1:0
Valencia – Ath. Bilbao • konec (90+8) 16:15 1:1
Sevilla – Espanyol • konec (90+7) 18:30 2:0
Real Madrid – Villarreal • konec (90+5) 21:00 0:0
Frankfurt – Kolín nad Rýnem • konec (90+3) 15:30 1:1
Hoffenheim – Wolfsburg • konec (90+5) 15:30 3:1
Leverkusen – Mohuč • konec (90+4) 15:30 1:0
RB Lipsko – Hertha • konec (90') 15:30 6:0
Union Berlín – Bielefeld • konec (90+3) 15:30 1:0
Mönchengladbach – Dortmund • konec (90+6) 18:30 1:0
Spezia – AC Milán • konec (90+3) 15:00 1:2
Inter – Atalanta BC • konec (90+7) 18:00 2:2
Janov – H. Verona • konec (90+6) 20:45 3:3
Saint-Étienne – Nice • konec (90+4) 17:00 0:3
Štrasburk – Lille • konec (90+9) 19:00 1:2
Lyon – Lorient • konec (90+5) 21:00 1:1
PSG – Montpellier • konec (90+4) 21:00 2:0
Žilina – Ružomberok • konec (90+3) 18:00 0:2
Senica – Slovan Bratislava • konec (90+1) 18:00 0:3
Z. Moravce - Vráble – L. Mikuláš • konec (90+6) 18:00 2:2
Sereď – Michalovce • konec (90+3) 18:00 0:1
Sokolov – Vltavín • konec (90+1) 10:15 0:3
Motorlet – Slavia B • konec 10:15 1:3
Benešov – Domažlice • konec (90+3) 10:15 5:3
K. Vary – Adm. Praha • konec (90') 10:30 0:0
Králův Dvůr – Písek • konec (90+3) 10:30 0:0
Povltavská – Vyšehrad • konec (90+3) 10:30 3:3
Hostouň – Rakovník • konec (90+6) 10:30 2:0
Chlumec n/C – Přepeře • konec (90+4) 10:15 2:3
Jablonec B – Brozany • konec (90+3) 10:15 1:3
Bohemians B – Dukla B • konec (90+3) 10:15 2:3
Hr. Králové B – Zbuzany • konec 10:15 1:0
Ústí n/O – Pardubice B • konec 15:30 1:2
Velvary – Zápy • konec 15:30 1:1
Vel. Meziříčí – Frýdek-Místek • konec 10:15 1:0
Blansko – Uh. Brod • konec (90+3) 15:30 2:1
D. Benešov – Znojmo • konec (90+3) 15:30 2:2
Kroměříž – Hlučín • konec 16:00 3:0
Žilina B – Rohožník • konec (90+3) 14:00 1:1
Púchov – Šamorín • konec (90+7) 15:30 2:1
Dubnica – B. Bystrica • konec (90+4) 15:30 0:1
Trebišov – Skalica • odloženo () 15:30 0:0
KFC Komárno – VSS Košice • konec (90+5) 15:30 1:1
Slaven Belupo – Dinamo Záhřeb • konec (90+4) 17:00 1:4
Šibenik – Osijek • konec (90+6) 19:05 0:2
Stal M. – Radomiak • konec (90+5) 15:00 1:0
War. Poznaň – Zagłębie • konec (90+2) 17:30 0:2
Legia – Raków • konec (90+6) 20:00 2:3
Velké Hamry – Benátky n/J. • konec 15:30 2:2