konec (0:2)

25.09.2021, 15:30 • Dolní Benešov - tráva • 9. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 1.9 3.5 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za Vaši pozornost, to je ode mě vše. (17:25:12)
Zápas je u konce. Znojmo nedokázalo udržet dvoubrankový náskok a během druhého poločasu si nechalo vstřelit dvě branky. Obě branky domácího celku byly krásné, ta druhá možná pro hosty i dosti smolná, jelikož nechybělo moc a brankář střelu Koňaříka v 90. minutě mohl ještě zneškodnit, ale bomba to byla opravdu velká a domácí i díky tomuto gólu se radují z bodu. Znojmo si tak potřetí v řadě připisuje remízu 2:2 a jeden bod do tabulky.

90+3

90+3

Více se toho asi v zápase nestane. Končí třetí minuta nastavení.

90+2

Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale ani domácí se nechtějí spokojit s remízou.

90+2

Dnešní utkání sleduje 138 diváků.

90+1

Žlutou kartu dostává Koňařík (FC Dolní Benešov).

90

90. KOŇAŘÍK - 2:2

90

Dolní Benešov právě vstřelil branku!
No to je opravdu smůla pro hosty! Chvěja rychle rozehrál a míč se dostal k JANU KOŇAŘÍKOVI, který doslova napálil balon na Polepila, který se míče sice dotknul, ale rána to byla natolik velká, že míč dál pokračoval ve směru na branku a zapadl do sítě!

90

Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Krakovčík, přichází Březina.

89

Okleštěk získal autové vhazování na polovině soupeře. To se Znojmu hodí. Navíc se chystá střídání.

88

Dolní Benešov si rychle míč vybojoval a už vymýšlí, kudy se vydat do dalšího útoku.

87

Goncalves s míčem doběhl až k rohovému praporku na polovinu soupeře. Zde se bude asi snažit míč do nejdéle udržet.

87

Patrik Rubý rozehraje z poloviny hřiště míč po faulu na jeho spoluhráče.

86

Massaniec musel rychle odkopnout míč dopředu, než by ho dorazil Okleštěk.

85

85. Velká šance domácích vyrovnat na 2:2.

85

Velká šance Dolního Benešova, kdy mohl domácí hráč číhající na zadní tyči srovnat, ale nastřelil jen boční síť z bezprostřední blízkosti!