2:0
Plzeň – Slovácko • konec (90+2) 15:00 2:1
Jablonec – Liberec • konec (90+1) 17:00 0:0
Táborsko – Znojmo • konec (90+3) 14:30 1:0
Varnsdorf – Ústí n. L. • konec (90+3) 14:30 1:0
Burnley – Chelsea • konec (90+4) 14:30 0:4
Crystal Palace – Arsenal • konec (90+5) 14:30 2:2
Manchester Utd. – Everton • konec (90+7) 17:00 2:1
Getafe – Real Betis • konec (90+4) 12:00 2:0
Barcelona – Real Madrid • konec (90+2) 16:15 5:1
Alavés – Villarreal • konec (90+10) 18:30 2:1
Sevilla – Huesca • konec (90+4) 20:45 2:1
Norimberk – Frankfurt • konec (90+4) 13:30 1:1
RB Lipsko – Schalke • konec (90+3) 15:30 0:0
W. Brémy – Leverkusen • konec (90') 18:00 2:6
Sassuolo – Bologna • konec (90+5) 12:30 2:2
Spal – Frosinone • konec (90+4) 15:00 0:3
Cagliari – Chievo • konec (90+3) 15:00 2:1
Janov – Udinese • konec (90+6) 15:00 2:2
AC Milán – Sampdoria • konec (90+4) 18:00 3:2
Neapol – AS Řím • konec (90+4) 20:35 1:1
Rennes – Reims • konec (90+5) 15:00 0:2
Bordeaux – Nice • konec (90+6) 17:00 0:1
Marseille – PSG • konec (90+5) 21:00 0:2
Z. Moravce - Vráble – Trnava • konec (90+3) 17:00 1:1
Dukla Praha – Jablonec • konec (90') 10:15 3:2
Ostrava – Brno • konec 10:30 5:2
Karviná – Zlín • konec (90+1) 10:30 2:1
Olomouc – Třinec • konec 11:00 3:2
Benešov – Velvary • konec (90+2) 14:30 3:1
Zápy – Jirny • konec (90') 14:30 6:1
Otrokovice – Uh. Brod • konec (90+1) 10:15 3:1
Petržalka – Poprad • konec (90+5) 10:30 1:2
Trebišov – KFC Komárno • konec (90+5) 13:30 0:1
Arnhem – Sittard • konec (90+4) 12:15 2:1
Ajax – Feyenoord • konec (90+2) 14:30 3:0
Willem II – Utrecht • konec (90+4) 14:30 0:1
Alkmaar – Heerenveen • konec (90+5) 16:45 2:3
Standard – Genk • konec (90+4) 14:30 1:1
Eupen – Anderlecht • konec (90+3) 18:00 2:1
Waasland-Beveren – Antverpy • konec (90+4) 20:00 0:1
Moreirense – Marítimo • konec (90+5) 16:00 1:0
Tondela – Setúbal • konec (90+4) 16:00 1:2
Porto – Feirense • konec (90+4) 18:30 2:0
Sporting – Boavista • konec (90+3) 21:00 3:0
Wolfsberger – St. Pölten • konec (90+4) 14:30 1:0
Rapid – Admira • konec (90+7) 14:30 2:0
Linz – Salzburg • konec (90+4) 17:00 3:3
Jenisej – Lok. Moskva • konec (90+5) 12:00 0:3
Groznyj – Dyn. Moskva • konec (90+3) 14:30 0:0
CSKA Moskva – FK Krasnodar • konec (90+4) 17:00 1:2
Korona – Cracovia • konec (90+5) 15:30 0:1
Zabrze – Zagłębie • konec (90+4) 18:00 2:0
Kolín – Benátky n/J. • po penal. (4:1) (90+3) 14:30 3:3