FORTUNA:LIGA

FK Jablonec – FC Slovan Liberec

0:0

konec (0:0)

28.10.2018, 17:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • 13. kolo • Ondřej Mališ

Tipsport: 1.68 4.15 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Podještědské derby skončilo bezbrankovou remízou. Aktivnějším mužstvem byl především v prvním poločasu domácí Jablonec, který navíc v 76. minutě neproměnil penaltu. Hosté hrozili z protiútoků, výraznější příležitost na překonání Hrubého si však nevytvořili a týmy ze severu se tak rozešli smírně 0:0. (19:50:05)

90+1

90

Do protiútoku se po rohovém kopu hnali Masopust s Acostou, první zmiňovaný poslal centr do vápna, kde byl Acosta nehlídaný, v obrovské šanci však uruguayský záložník přestřelil.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

K zakončení hlavou se po rohovém kope dostal Hovorka, míč však netrefil čistě a ten se tak dotal k Hanouskovi, který vracel míč do vápna, kde si ho našel Trávník a uvolnil se ke střele, ta však byla zablokována a rohový kop se bude opakovat.

88

Nepovedená rozehrávka hostů zamířila pouze k Masopustovi, ten se však v následném souboji s dvěma obránci neprosadil.

87

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází V. Kubista.

85

85. Holeš se probíjel vpřed, ale pálil nepřesně

85

Holeš se po Doležalově přihrávce odhodlal ke střele z hranice vápna, Nguyenovu bránu však přestřelil.

83

Z následné kombinace nic nebylo, pas na Ševčíka vystihl Lischka.

82

Koscelník nasadil jesličky Acostovi a může pokračovat v kombinaci s Potočným .

80

Potočného pokus zpoza vápna branku netrefil.

79

Holešův nákop sklepával Doležal, Masopusta však nenašel.

78

Za faul na Breiteho si jablonecký kapitán vysloužil žlutou kartu.

76

K exekuci pokutového kopu se postavil Považanec, Nguyen však vystihl směr a penaltu zneškodnil!

75

Domácí budou po faulu na Trávníka zahrávat pokutový kop!

74

K odraženému míči se po Koscelníkově střele dostal Ševčík, zajímavým pokusem však přestřelil.