1:1
Karviná – Dukla Praha • konec (90+5) 15:00 0:2
Opava – Bohemians 1905 • konec (90+5) 15:00 0:1
Jablonec – Slovácko • konec (90+2) 15:00 2:0
Plzeň – Teplice • konec (90+3) 15:00 1:0
Slavia – Příbram • konec (90+2) 18:00 4:1
Táborsko – Prostějov • konec (90+4) 16:00 1:1
Hr. Králové – Třinec • konec (90+4) 16:00 1:0
Varnsdorf – Žižkov • konec (90+2) 16:00 3:1
Fulham – Arsenal • konec (90+3) 13:00 1:5
Southampton – Chelsea • konec (90+5) 15:15 0:3
Liverpool – Manchester City • konec (90+3) 17:30 0:0
Valladolid – Huesca • konec (90+3) 12:00 1:0
Atl. Madrid – Real Betis • konec (90+3) 16:15 1:0
Espanyol – Villarreal • konec (90+4) 18:30 3:1
Sevilla – Celta de Vigo • konec (90+3) 18:30 2:1
Valencia – Barcelona • konec (90+2) 20:45 1:1
Freiburg – Leverkusen • konec (90+4) 13:30 0:0
Hoffenheim – Frankfurt • konec (90+6) 15:30 1:2
RB Lipsko – Norimberk • konec (86') 18:00 6:0
Janov – Parma • konec (90+3) 12:30 1:3
AC Milán – Chievo • konec (90+3) 15:00 3:1
Atalanta BC – Sampdoria • konec (90+3) 15:00 0:1
Lazio – Fiorentina • konec (90+4) 15:00 1:0
Neapol – Sassuolo • konec (90+3) 18:00 2:0
Spal – Inter • konec (90+4) 20:30 1:2
Bordeaux – Nantes • konec (90+3) 15:00 3:0
Marseille – Caen • konec (90+5) 17:00 2:0
Monaco – Rennes • konec (90+2) 17:00 1:2
PSG – Lyon • konec (90') 21:00 5:0
Trnava – Sereď • konec (90+2) 17:00 2:1
Č. Budějovice – Ml. Boleslav • konec (90+0) 11:00 1:2
Ostrava – Zlín • konec (90+1) 10:30 1:1
K. Vary – Zápy • po penal. (6:7) (90') 10:30 0:0
Benešov – Domažlice • konec (90+3) 16:00 3:1
Brozany – Vyšehrad • konec 16:00 0:1
Jirny – Živanice • po penal. (5:4) (90+2) 16:00 0:0
Štěchovice – Písek • konec (90') 16:00 3:2
Uničov – D. Benešov • konec (90') 10:15 5:0
Vel. Meziříčí – Vyškov • konec (90+4) 10:15 2:4
Vrchovina – Otrokovice • konec (90+1) 15:00 3:5
Ml. Boleslav – Plzeň • konec 11:00 2:6
Ml. Boleslav – Plzeň • konec 13:15 2:6
Žilina B – Inter Bratislava • konec (90+2) 10:30 4:3
Emmen – Sittard • konec (90+3) 12:15 3:3
Arnhem – Heracles • konec (90+4) 14:30 4:0
Willem II – Feyenoord • konec (90+4) 14:30 1:1
Ajax – Alkmaar • konec (90+2) 16:45 5:0
Waregem – Anderlecht • konec (90+5) 14:30 1:2
Standard – Club Bruggy • konec (90+4) 18:00 3:1
Gent – Genk • konec (90+2) 20:00 1:5
Boavista – Aves • konec (90+7) 16:00 1:0
Benfica – Porto • konec (90+4) 18:30 1:0
Portimonense – Sporting • konec (90+6) 21:00 4:2
Wacker – Linz • konec (90+3) 14:30 1:0
Rapid – Mattersburg • konec (90+6) 14:30 1:0
Sturm Graz – Salzburg • konec (90+6) 17:00 1:2
Jenisej – Spartak • konec (90+4) 10:30 2:3
Groznyj – Machačkala • konec (90+4) 13:00 0:0
Zenit – FK Krasnodar • konec (90+4) 15:30 2:1
CSKA Moskva – Lok. Moskva • konec (90+4) 18:00 0:1
Arka – Zagłębie • konec (90+3) 15:30 3:1
Korona – Jagiellonia • konec (90+5) 15:30 1:1
Cracovia – Wisła • konec (90+3) 18:00 0:2