konec (0:0)

07.10.2018, 16:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • 11. kolo • Josef Janda

Tipsport: 1.76 3.62 4.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

Konec zápasu. Oba celky nakonec ve druhé půli skórovaly a loučí se remízou 1:1. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (17:54:20)

90+2

Zprava zahrozili i hosté, Toma ale zasahovat nemusel.

90+1

Poslední minuty patří tlaku Táborska a nervózním hostům, zatím ale vítězná branka nepadla.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty.

88

Hasilův centr končí zakončením, z kterého rezultuje roh. Po něm se domácí sice k míči dostali, hradbu prostějovských těl však neprostřelili.

86

Polákova rána minula o kousek Tomovu branku.

85

Žlutou kartu dostává Jan Šteigl (1. SK Prostějov).

82

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Ibu Ndiaye.

81

Proškův průnik skončil rohem. Frýdkův centr po zmatcích hosté dokázali odvrátit.

78

Prostějov právě vstřelil branku!
Domácí poprvé vystřídali a hned inkasovali. Nezajištěného prostoru využil LUKÁŠ HAPAL, který střelou po zemi k tyči překonal Tomu. Prostějov srovnal na 1:1.

77

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Václav Prošek.

77

Dnešní utkání sleduje 819 diváků.

75

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází David Píchal.

72

Žlutou kartu dostává Martin Slaninka (1. SK Prostějov).

71

Hasilův zákrok na Brédu pobouřil hosty, karta z toho ale není.

65

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Dmytro Žikol, přichází Lukáš Hapal.

65

Pfeifer skvěle pláchnul po levém křídle a našel před brankou volného Frýdka. Ve stoprocentní šanci ale Frýdek trefil jen připraveného Brédu.