30:29
Plzeň – Karviná • konec (60') 11:00 30:29
Kopřivnice – Frýdek-M. • konec (60') 15:00 34:30
Strakonice – Nové Veselí • konec (60') 15:30 26:31
Lovosice – Zubří • konec (70') 17:00 33:30
Prešov – Bánovce • konec (60') *18:00 35:28
Most – Slavia • konec (60') 18:00 28:24
Šaľa – Michalovce • konec (60') 18:00 25:27
Veselí n/M – Olomouc • konec (36') 18:00 24:22