konec (14:13) Stav série: 2:1

19.05.2018, 17:00 • SH Chemik • O 3.–4. místo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.59 7.88 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 33:30 (14:13)
Nejvíce branek: Malý 10/2, Klimt 6, Sýkora 4 – Douda 7, Klíma 6, Polášek 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/4. Vyloučení: 2:2. ČK: Dokoupil (ZUB). (02:21:42)
Lovosice se ujímají opět vedení v sérii o bronz. Dnes skvěle vstoupily do zápasu a po čtyřech minutách vedly 4:0. Jenže poločas vyhrály pouze o gól. Druhá půle byla pořádně dramatická. Zubří vedlo o tři branky, ale závěr nezvládlo. Domácí měli i štěstí, když Robe ze svého posledního útoku nastřelilo brankovou konstrukci.

Nakonec došlo podruhé za sebou na prodloužení. Tentokráte se ovšem radují Lovosice. I protože Dokoupil obdržel červenou kartu za úder do obličeje Konárika. Ke konci ještě podržel Lovce Adamík.

Znamená to, že zítra od 17:00 budou mít Lovosice mečbol. Do Zubří se na pátý zápas vracet určitě nechtějí. A moc by si přály, aby zítra skončila kariéra srdcaře Jana Landy.

Konec zápasu. (33:30)

70

Sýkora se spoluhráčem Klimtem dostali míč na levé křídlo a z úhlu zřejmě rozhoduje Bouček. (33:30)

70

Stejně tak je na pravé straně posléze faulovaný Sýkora. (32:30)

70

Malý faulovaný na pravé straně, výhoz zřejmě pro France. (32:30)

69

Podstřel Doudy z pravé spojky k zadní tyči pokryl pravou nohou Adamík. (32:30)

69

Klíma na levé spojce zablokovaný, hosté ještě budou útočit. (32:30)

69

Franc si zpracoval nahrávku spoluhráče a na pivotu zakončil o zem do pravé poloviny branky. (32:30)

68

Malina a Douda čelí domácímu útoku. (31:30)

68

Pravá spojka nahrála Říhovi a ten snižuje z pivota na rozdíl jedné branky. (31:30)

68

Podstřel Klimta ze střední spojky po nahrávce zprava končí v síti. (31:29)

67

Douda neuspěl ze střední spojky a Adamík rozehraje kontr domácích. (30:29)

66

Klimt posunul Lovosice do vedení. (30:29)

66

Dokoupil (Zubří) dostává přímou červenou kartu za úder do obličeje Konárika. (29:29)