21:20
Hranice – Královo Pole • konec (60') 10:30 24:24
Lovosice – Jičín • konec (60') 17:00 21:20
Nové Veselí – Dukla • konec (60') 17:00 18:27
Kopřivnice – Frýdek-M. • konec (60') 18:00 29:32
Trenčín – Poruba • konec (59') *18:00 25:28
Šaľa – Olomouc • konec (60') 15:00 25:28
Písek – Zlín • konec (60') 15:00 32:22
Hodonín – Prešov • konec (59') 15:00 21:32
Veselí n/M – Most • konec (60') 17:00 31:33