konec (14:12)

17.03.2018, 17:00 • SH Chemik • 20. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.22 11.5 5.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek sobotního dne, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (18:36:14)
Duel je u konce a lépe ho zvládly Lovosice, které udolaly Jičín nejtěsněji 21:20! V dobrém světle se ukázaly zejména obrany a oba brankáři. Rozdílovým hráčem byl (jako obvykle) Jiří Motl, který aktivním pohybem vybojoval mnoho míčů a vsítil deset branek, téměř polovinu svého týmu.
Jičín ještě ve 49. minutě vedl 20:18, ovšem za jedenáct minut už nevstřelil ani jeden gól a nakonec prohrál, stále tak nemá jistotu play-off. Naopak Lovosice se alespoň do zítra posunuli na třetí místo před Karvinou.
HK FCC Město Lovosice – HBC Ronal Jičín 21:20 (14:12)
Nejvíce branek: Motl 10/4, Klimt 3, Sýkora 3/1 – Horut 5, Miľko 3, Šulc 2. Rozhodčí: Králíček, Letev.
Delegát: Štrebl. Sedmimetrové hody: 6/5 – 1/1. Vyloučení: 4:5.

Konec zápasu. (21:20)

60

Motl znovu faulován, Lovci už to zvládnou! (21:20)

60

Pasivita domácích. (21:20)

60

Motl faulován, devítka pro Lovce, už jen 13 vteřin. Pokračovat se bude po úpravě hrací plochy. (21:20)

60

Oddechový čas pro domácí, 28 sekund do konce. (21:20)

60

Domácí vystihli rozehrávku Jičína a padesát sekund do konce drží míč, jsou velmi blízko k vítězství! (21:20)

59

Oddechový čas pro hosty, 1:12 do konce zápasu. (21:20)

59

Pěkná nahazovačka na Motla, ale proti němu vystartoval Veverka, zmenšil mu střelecký úhel a zasáhl! (21:20)

59

Lovosice kombinují a nikam se neženou, pasivita. (21:20)

58

Šulc našel na pivotu Martina Miľka, ovšem ten v pádu v těžké pozici netrefil bránu! (21:20)

57

Avšak zakončení Malého Veverka skvěle vychytal. (21:20)

57

Podstřel Wolskiho končí mimo a Lovci se výrazně mohou přiblížit ke dvěma bodům! (21:20)

56

Znovu skvělý Jiří Motl! Kličkou zmátl obránce, dokázal se dostat do brankoviště a proskokem dává Lovosicím vedení! (21:20)

56

Horutovy přihrávky se zmocnil Král a domácí mohou překlopit vedení na svou stranu. (20:20)

55

Motl se zdá být v pořádku, vylučovat se také zřejmě nebude. (20:20)

55

Motlova možná i lehce tečovaná střela zapadla k pravé tyči. Domácí snajpr byl ještě ostrým zákrokem poslán k zemi. Bude se vylučovat? (20:20)

21:20

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Sýkora, J. Motl, Stach, Jelínek, Bouček, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický, Štefanič – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Bíšek, Miľko, Šulc, Groh, Kolc, Matula.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
Delegát: Štrebl