27:36
Jičín – Plzeň • konec (60') 18:00 23:24
Dukla – Karviná • konec (60') 18:00 36:31
Zlín – Zubří • konec 18:00 27:36
Královo Pole – Litovel • konec (60') 18:00 30:26
Přerov – Hranice • konec (60') 18:00 26:37
Veselí n/M – Zlín • konec (60') 17:00 21:23
Michalovce – Bratislava • konec (60') 17:30 45:18
Partizánske – Písek • konec (60') 18:00 29:22
Prešov – Olomouc • konec (60') 18:00 19:32