21:27
Most – LC Brühl • konec (60') 18:00 25:25
Litovel – Frýdek-M. • konec (60') 17:00 25:32
Jičín – Zlín • konec (60') 18:00 19:18
Zubří – Přerov • konec (60') 18:00 43:26
Písek – Slavia • konec (60') 15:00 21:27
Bratislava – Veselí n/M • konec (60') 18:00 19:37
Šaľa – Partizánske • konec (60') 18:00 33:22