43:26

konec (21:12)

25.10.2014, 18:00 • Sportovní hala – Gumárny Zubří Aréna • Martin Petřek

Tipsport: 1.0 25.0 20.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První dvacetiminutovka nám nabídla překvapivě velmi vyrovnanou podívanou, ve které dokázali hosté držet s domácími krok. Zuberští házenkáři si ale přes to drželi minimální brankový náskok, který rapidně narostl v poslední desetiminutovce. Od dvacáté minuty prvního poločasu totiž tábor Jiřího Kekrta jednoznačně ovládl palubovku a začal diktovat tempo hry. Domácky neporažení Valaši ze Zubří tak odcházeli do šaten za velmi příznivého vedení, které činilo náskok devíti branek. Ve druhém poločase pak Přerov nedostal šanci prakticky k ničemu. Valaši sypali do sítě Hanáků jednu střelu za druhou a pět minut před závěrečným hvizdem se skóre na straně Zubří překulilo přes kulatou čtyřicítku a nakonec domácí házenkáři oslavili sedmnáctibrankové vítězství (43:26). Střelecky se pod tento výsledek podepsali na straně Zubří s výjimkou brankařů všichni hráči, kteří do tohoto utkání nastoupili.

Branky: Řezníček 9/2, Dědek 5, Bechný 5, Přikryl 4, Václav 4, Šustáček 3, Reček 3, Šíra 2, Horut 2, Zahradníček 1, Douda 1 – Hradil 7, Buček 7, Pernička 7, Valášek 2, Lang 1, Macík 1, Šoustal 1. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/0. Vyloučení: 1 – 3 (přímá ČK Valášek). Rozhodčí: Brůna, Halada. Diváci: 900 (22:39:25)
Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: „My jsme přicestovali do Zubří s hodně omlazenou sestavou, kterou zkoušíme, navíc se potýkáme s velkou marodkou. Do dvacáté minuty prvního poločasu jsme plnili, co jsme chtěli. Od 20. minuty nás Zubří jednoznačně přehrálo a ovládlo palubovku. Mi nezbývá nic jiného než pogratulovat domácím k zaslouženému vítězství."

Jiří Kekrt, trenér HC Gumárny Zubří: „My jsme věděli, že pokud budeme hrát plně koncentrovaně, s pokorou a bez minimálního podcenění, že jsme schopní vyhrát výrazně. Celkově jsem s dnešním výkonem spokojený. Tento výsledek je výsledkem momentální výkonnosti obou družstev."

Ještě nikam neodcházejte! Hned po skončení tiskové konference Vám přineseme pozápasové ohlasy trenérů obou družstev.

60

Konec zápasu. (43:26)

59

Michal Hradil uzavírá z rychlé útočné akce v poslední vteřině dnešního utkání skóre na konečných 43:26. (43:26)

59

Utkání nám míří do cílové rovinky. V poslední minutě druhého poločasu zaznamenala střela Michala Hradila kosmetické snížení stavu na rozdíl osmnácti branek. (43:25) (43:25)

57

Zubří má dnes opět aktivní přístup k obraně, ze které dokázalo vytvořit rychlý útok, který na výbornou zakončil Matěj Šustáček a následně další brankou i Jakub Šíra. (43:24) (43:24)

56

Už nyní je jasné, že si po skončení dnešního utkání odnesou Hanáci z Přerova nejvyšší brankový příděl v letošní sezoně. (41:24) (41:24)

55

Před bývalým hráčem francouzského Istres Tomášem Řezníčkem se vytvořil obraný blok hostů, který ale šťastnou ruku Řezníčka nezastavil! (40:24) (40:24)

54

Domácí si zahraji oslabení. (39:24) (39:24)

53

Lukáš Václav kouzlil na devíti metrech, což přineslo domácím další branku. (39:24) (39:24)

52

Na sedmimetrový hod se staví nekorunovaný valašský král Tomáš Řezníček, který se opět nemýlí. (38:24) (38:24)

51

Za bránění v brankovišti je nařízen ve prospěch domácích sedmimetrový hod a zároveň si hosté zahrají v pěti mužích na palubovce. (37:24) (37:24)

50

Přerov trestá zaváhání domácích Valachů brankou z individuální akce. (37:24) (37:24)

49

Po útočném překřížení spojek vypálil na bránu Lukáš Václav, jehož střele nedokázal přerovský brankář čelit. (37:23) (37:23)

48

Hned po oddechovém čase se dokázal prosadit z letu křídla Tomáš Pernička. (36:23) (36:23)

47

Hostující trenér si vyžádal oddechový čas. (36:22) (36:22)

46

Zuberským spojkám to dneska pálí! Valaši dobře sehráli dvě útočné kombinace a už jen čtyři branky jim chybí k tomu, aby atakovali hranici 40. branek. (36:22) (36:22)

45

Kreativní zuberský útok mohlo nyní vidět osazenstvo divácky nabité haly "Srdcemzubřanů". Střední spojka vyslala povel pro zahájení nacvičené kombinace, která vyústila dělovou ránou po výskoku Tomáše Řezníčka. (34:22) (34:22)

43:26

HC ROBE Zubří: Douda Jakub, Přikryl Pavel, Horut Libor, Bechný Tomáš, Šustáček Matěj, Orság Petr, Václav Lukáš, Zahradníček Jan, Řezníček Tomáš, Reček Adam, Dědek Michal, Janků Tomáš, Šíra Jakub, Kašpárek Stanislav Trenér: Jiří Kekrt

Sokol HC Přerov: Macík Ondřej, Hradil Michal, Švébiš Ondřej, Zemánek Kamil, Lang Lukáš, Buček Robert, Ševčík Jakub, Šoustal Jan, Valášek Mojmír, Kuba František, Pernička Tomáš Trenér: Kamil Zemánek

Rozhodčí: Bohumil Brůna, Petr Halada, delegát ČSH Zuzana Füleová