3. Moravskoslezská fotbalová liga

TJ Start Brno – FC Slovan Rosice

1:1

konec (1:1)

15.06.2024, 17:30 • Brno, Loosova • 32. kolo • Info o změnách stavu (Simon Menke)

Tipsport: 2.16 3.63 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji Vám ničím nerušený večer. (19:55:55)
Dnešní utkání sledovalo 157 diváků.
Druhý poločas nám skóre nezměnil, takže se zrodila pouze remíza 1:1. Hlavní rozhodčí měl dnes plné ruce práce, protože žlutou kartu musel ze své kapsy vytáhnout hned šestkrát. Jediné dva góly v zápase padli v prvním poločase. 15. minuta zápasu přinesla branku pro domácí tým a autorem branky byl Martin Zikl. Střelecký účet utkání uzavřel ve 40. minutě Pavel Novák a vyrovnal svým gólem utkání na 1:1.
Omlouváme se, že jsme přinášeli pouze změny skóre, avšak domácí tým TJ Start Brno nedokázal zabezpečit online stream pro sledování utkání a nebylo možné Vám přinášet informace přímo z utkání. Děkujeme za pochopení.

90+2

90+1

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Šumbera).

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89

Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Němeček, přichází Mazuch.

87

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Kaláb).

Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Buchta).

82

Střídání v týmu TJ Start Brno:
ze hřiště odchází Rogožan, přichází Stropsa.

71

ze hřiště odchází Zikl, přichází Brzobohatý.

69

ze hřiště odchází Fíla, přichází Trtek,
ze hřiště odchází Sedláček, přichází Oborný Jiří.

60

ze hřiště odchází Novotný, přichází Buchta,
ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Charles.

46

V prvním poločase nám padnuli dvě branky. Nejprve se z kraje poločasu prosadil Martin Zikl. V závěru poločasu hosté vyrovnávají a to díky gólu Pavla Nováka. Zápas před druhým poločasem stále otevřen a je o co hrát.

45+2

45

40

Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PAVEL NOVÁK.

34

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Drenka).

33

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Vantuch).

29

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Strnad).

15

Start Brno právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN ZIKL.

Z utkání prozatím budeme přinášet pouze změny stavu. Domácí tým v tuto chvíli stále nerozběhl stream z utkání. Děkujeme za pochopení.

1

Přeji pěkné odpoledne u textového přenosu z 32. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. Dnes Vás provedu děním utkání mezi TJ Start Brno a FC Slovan Rosice.

TJ Start Brno: Špelda – Kaláb, Pus, Duda, Praks, Rogožan, Drenka, Vantuch, Strnad, Zikl, Šumbera (C).
Náhradníci: Nejezchleb, Brzobohatý, Matyska, Stropsa, Krajíček.
Trenér: Křivánek Robert

FC Slovan Rosice: Drobek – Zezula (C), Kulík, Novák, Koláčný, Fíla, Novotný, Němeček, Dobrovodský, Sedláček, Goj.
Náhradníci: Oborný Ja., Buchta, Mazuch, Charles, Trtek, Adeshina, Oborný Ji.
Trenér: Čuhel Petr

Rozhodčí: Tomanec – Šimoník, Mayer.

Úvod k zápasu
32. kolo MSFL nám nabídne bitvu mezi TJ Start Brno – FC Slovan Rosice. Oběma týmům už o nic zásadního nejde, sestup nehrozí a jakékoli jiné umístění nic neřeší. Určitě to ale neznamená to, že uvidíme nezáživné utkání, právě naopak, oba týmy se budou chtít na 100% rozloučit se sezónou vítězně. Start Brno se nachází na 11. místě tabulky s 43 body a Slovan Rosice na 12. místě s 42 body, takže se jedná o přímý souboj o 11. místo a případně výše.

Forma TJ Start Brno
Pokud jde o formu jako takovou tak v posledních pěti zápasů jí má Start Brno relativně slušnou. Ve čtyřech zápasech bodovalo, remíza s Hodonínem a Uničovem, výhra nad Hlučínem a Karvinou B a jeden jediný zápas z pěti Start Brno nezvládlo a prohrálo, byl to zápas proti Slovácku B. Skóre tohoto zápasu bylo 2:1 právě v neprospěch Startu Brna.

Forma FC Slovan Rosice
Hodně podobnou a vyrovnanou formu mají hráči Slovanu Rosic, z pěti zápasů bodovali rovnou třikrát. Po remíze se Slováckem B a výhře nad Hranicemi následují dvě prohry nad Zlínskem a Zlínem B. Pátý zápas končí vítězstvím 2:0 nad Hlučínem.

Vzájemné zápasy
TJ Start Brno – FC Slovan Rosice se potkali pouze jednou a to tuto sezónu v listopadu. Vítězem tohoto utkání bylo TJ Start Brno s výsledkem 1:2. V prvním poločase padla pouze jedna branka a to do sítě Rosic po vlastním gólu Tadeáše Zezuly. Z kraje druhého poločasu opět skórovalo Brno, konkrétně Lukáš Rogožan. Skóre korigoval v 72. minutě Michael Kršák a gólový účet obou týmů tím tak v utkání uzavřel.

Jak jsem již výše zmínil, tak to bude určitě vyrovnané utkání nejen díky umístění, ale i díky formě. Určitě nás čeká zajímavé utkání, které nám prozradí finální umístění v tabulce soutěže MSFL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.