25.05.2024, 18:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • 5. kolo • Michal Nussbauer

Tipsport: 1.69 4.28 4.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, budu se na vás opět těšit u budoucích ligových onlajnů. Tak brzy na počtenou! (19:55:28)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:17.
Fotbalový večer v Ďolíčku skončil, stejně jako celá sezona domácích Bohemians a hostů z Pardubic. Ti se domů mohou vracet spokojenější. V zápase dvou již jistě zachráněných týmů zvítězili 1:0 díky brance Kryštofa Daňka, jemuž se v 64. minutě podařilo dorazit do sítě od břevna odraženou dělovku Surzyna. Bohemians, kteří v 77. minutě přišli o vyloučeného Puškáče, se na odpověď nezmohli.

90+5

90+5

Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 (Erik Prekop).

90+5

Zlatohlávek si po vzoru Dalibora Jandy zkoušel zahrát kličkovanou, už při prvním úhybném manévru mezi přesilou se ale poroučel na trávník. Verdikt sudího? Faul. Reakce domácího publika? Do médií nezveřejnitelná.

90+5

Hosté znovu zkoušeli zakrýt míč u praporku, leč neúspěšně.

90+4

Daněk dobře naváděl míč středem hřiště, Limu pak ale přihrávkou do křídla příliš zahnal. Křapka poté brazilského křídelníka zezadu povalil, což znamená volný kop á la zkrácený roh pro Pardubice.

90+3

Se dvěma centry v krátkém časovém sledu si ale hostující obrana poradila.

90+3

Mužíkův přetažený centr zprava odvrátil Mareš, následně ale Lima deset metrů za vápnem dohrál jednoho z domácích hráčů. Domácí tak dostanou k dispozici volný kop.

90+2

Taktika uchránit míč u praporku Zlatohlávkovi nevyšla, vykopávat může Reichl.

90+2

Křapka nepovedenou malou domů daroval soupeři rohový kop.

90+1

Kukučka padl k zemi po souboji s Mužíkem, samostatný únik domácího žolíka ale zastavil hvizd hlavního sudího, který vše vyhodnotil jako útočný faul.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90

Mareš po neúspěšném pokusu o brejk padl na trávník, vypadá to na křeče.

89

Beranův oblouček na křídlo našel Mužíka, který dalším obloučkem přihrál Necidovi. Jeho prodloužení hlavou na zadní tyč si ale bránící Halinský našel dříve než Křapka.

88

Kozák s Mužíkem si na pravém křídle vyměnili míč a prvním jmenovaný mohl centrovat, balon nepustil do vápna anglický skluz Brazilce Limy.

87

Kozákův pokus levačkou z hranice vápna neměl parametry k tomu, aby ohrozil branku.