3:4
po s.n. (1:3) (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
05.05.2024, 12:00 • Helena Hegeďová
Tipsport: 2.09 3.94 3.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.09 - 3.94 - 3.05
Švédsko – Finsko
3:4
po s.n. (1:3) (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 23. Friberg (Dahlin, Frödén), 28. Unger Sörum (Brodin), 52. Frödén (Olofsson) – 18. Suomi (Rissanen, Kaski), 26. Kaski (Helenius), 30. Puistola, rozh. náj. Helenius
Karty:
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Ersson (Wallstedt) – Brodin, Dahlin (A), Heed, Pettersson, Bengtsson, Nemeth (A), Fantenberg – Raymond, Unger Sörum, Burakovsky – Zetterlund, Ehn, Olofsson – Holtz, Vejdemo, Sörensen – Frödén, Johansson (C), Friberg – Lekkerimäki, Nygärd.
Náhradníci:
Trenér: Sam Hallam
Finsko:
Säteri (Lehtinen) – Kaski, Rissanen, Saarijärvi, Riikola, Je. Mattila, Määttä (C), Winberg, Vittasmäki – Puljujärvi, Kapanen, Suomi – Puustinen, Helenius, Oksanen (A) – Jormakka (A), Hyry, Puistola – Luoto, Jääskä, Mäenalanen – Ju. Mattila.
Náhradníci:
Trenér: Jukka Jalonen
Rozhodčí: Jeřábek, Tscherring – Lhotský, Schlegel
Diváci:
1. třetina | ||||
06:30 | FIN | 2 | Luoto, nedovolené bránění | |
17:19 | FIN | 0:1 | Suomi (Rissanen, Kaski) | |
17:56 | SWE | 2 | Unger Sörum, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:57 | SWE | 1:1 | Friberg (Dahlin, Frödén) | |
25:07 | FIN | 1:2 | Kaski (Helenius) | |
27:48 | SWE | 2:2 | Unger Sörum (Brodin) | |
29:31 | FIN | 2:3 | Puistola | |
34:04 | SWE | 2 | Nemeth, držení | |
FIN | 2 | Luoto, hrubost | ||
SWE | 2 | Heed, hrubost | ||
38:01 | FIN | 2 | Rissanen, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:32 | FIN | 2 | Je. Mattila, podrážení | |
51:03 | SWE | 3:3 | Frödén (Olofsson) | |
54:59 | SWE | 2 | Sörensen, držení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
64:23 | FIN | 2 | Kapanen, podrážení | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
FIN | 3:4 | Helenius (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: za Švédsko Jesper Frödén, za Finsko pak Oliwer Kaski. (14:45:44)
Konsta HELENIUS - 3:4
Autorem vítězné branky je KONSTA HELENIUS.
Jesse PULJUJÄRVI
5. série 1:3
Alexander HOLTZ
4. série 1:2
4. série 1:2
Rasmus DAHLIN
3. série 1:1
Ahti OKSANEN
3. série 0:1
André BURAKOVSKY
2. série 0:1
Oliwer KASKI
2. série 0:1
Lucas RAYMOND
1. série 0:0