3:4

po s.n. (1:3) (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)

05.05.2024, 12:00 • Helena Hegeďová

Tipsport: 2.09 3.94 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konsta Helenius ještě ve čtvrtek zápolil ve čtvrtfinále na mistrovství světa U18, shodou okolností také proti Švédsku, dnes rozhodl samostatné nájezdy a zařídil tak finské reprezentaci prvenství na Betano Hockey Games.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: za Švédsko Jesper Frödén, za Finsko pak Oliwer Kaski. (14:45:44)

Konsta HELENIUS - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Finsko.
Autorem vítězné branky je KONSTA HELENIUS.

Jesse PULJUJÄRVI

5. série 1:3

Jesse Puljujärvi posílá puk nad Erssonovu lapačku. Finsko vítězí.

Alexander HOLTZ

4. série 1:2

Alexander Holtz vystřelil vedle finské branky. Säteri i tak kryje.

Konsta Helenius zamíchal s pukem a poslal jej přesně mezi Erssonovy betony.

Rasmus DAHLIN

3. série 1:1

Rasmus Dahlin vymetl levý horní roh finské branky a je srovnáno.

Ahti OKSANEN

3. série 0:1

Ahti Oksanen stejně tak, ani on soupeřova gólmana neprostřelil pokusem mezi betony.

André BURAKOVSKY

2. série 0:1

André Burakovsky nenašel místo mezi Säteriho betony.

Oliwer KASKI

Oliwer Kaski našel mezeru pod lapačkou švédského gólmana a proměňuje svůj nájezd.

Lucas RAYMOND

1. série 0:0

Lucas Raymond trefuje levý beton finského brankáře.

Valtteri PUUSTINEN

Valtteri Puustinen poslal kotouč do Erssonovy lapačky.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani bonusových pět minut o vítězi nerozhodlo. Po úpravě ledové plochy budou tedy následovat samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:49

Burakovsky po přihrávce Dahlina na pravém kruhu se střelou dlouhou vyčkával. Čekal totiž, až se Dahlin přesune před branku, jeho střelu ovšem poté nezasáhl.

64:06

Pettersson nedovolil Kapanenovi vystřelit. Ersson si klouzající kotouč našel ve svém brankovišti a přikrývá jej lapačkou.

63:32

Jääskä v mezikruží odstavil Holtze a vystřelil k levé tyči. Ersson zasahuje betonem.

62:56

Riikola si nabruslil na vrchol levého kruhu odkud spíš nahodil směrem na branku. Nikdo z jeho spoluhráčů ale puk netečoval.

62:15

Opět se hraje na druhé straně, kde má Hyry problém s nalezením vhodné střelecké pozice. Je totiž těsně bráněn.

61:52

Olofsson ve středním pásmu přenechal kotouč Brodinovi, který nebezpečně vystřelil z pozice na levém kruhu. Säteri na poslední chvíli utěsnil prostor mezi svou pravou rukou a tělem.

61:41

Kaski svou střelu z pravého kruhu schoval za Brodina a švédského gólmana tak trochu překvapil. Ersson stačil i přesto pohotově zareagovat a ukrývá kotouč mezi svými betony.

61:23

Na druhé straně zakončoval z vrcholu pravého kruhu Helenius. Jeho rána končí v ochranné síti.

61:07

A právě Raymond se objevil v obrovské šanci na hranici brankoviště. Nepovedlo se mu ovšem překonat Säteriho levý beton.

60:25

Švédové mají od začátku prodloužení puk na svých hokejkách. Nejprve to byl Burakovsky, nyní převzal štafetu Raymond.

60:01

Šedesát minut základní hrací doby o vítězi utkání, a také Českých hokejových her, nerozhodlo. Švédsko ve třetí třetiny využilo přesilovku, v které vyrovnal Jesper Frödén. Za stavu 3:3 tak budeme pokračovat prodloužením.

60:00

59:50

Tady už se v základní hrací době nikam nespěchá. Švédové mají kotouč pod kontrolou a drží jej ve svém pásmu.

59:10

Holtzovi to v útočném pásmu proti přesile hráčů Finska nevyšlo. Finové teď tak mohou rychlými přihrávkami přesměrovat hru. Do konce třetí třetiny zbývá necelá minuta.

58:52

Johansson to zkusil z téměř nulového úhlu na levém křídle. Säteri si prostor u bližší tyče pohlídal a kotouč končí v ochranné síti.

58:00

Olofsson získal volný kotouč v mezikruží před Säterim, ale pod tlakem jej poslal jen k mantinelu.

57:46

Sörensen dlouho trvalo než si našel vhodnou střeleckou pozici, čehož využil Kapanen k otočení hry. Soupeři vypíchl kotouč a spolu se svými spoluhráči se vydal dopředu. Jejich ofenzivu ale zastavuje ofsajd.

56:59

Švédsko přečkalo toto oslabení a nyní už hraje v plném počtu.

56:24

O teč se v předbrankovém prostoru pokusil Kapanen, ostatní jeho spoluhráče zradila přesnost už při přihrávkách. To je také důvod, díky kterému nyní Švédsko vyhazuje.

56:08

Finové jsou zpět v pásmu a zahájili kombinaci.

55:49

Až nyní švédský tým vyváží puk na druhou stranu a střídá.

55:30

Johansson obral soupeře v rohu kluziště za vlastní brankou o kotouč, ale nedaří se mu vyhodit.

55:06

Helenius vyhrál vhazování a bleskově našel na levém křídle Puljujärviho. Proti jeho střele z první zasáhl Ersson u pravé tyče.

54:59

Vyloučení v týmu Švédsko:
Marcus Sörensen – 2 min., držení.

54:52

Finové ve svém pásmu získali kotouč a Vittasmäki šikovně vyhazuje.
Dnešní utkání sleduje 3564 diváků.

54:02

Švédi ovšem svou rychlou hrou přesunuli centrum dění na druhou stranu kluziště a doslova motají finskou obranu. Jejich souhra je ale zatím bez střely.

52:54

Finům se srovnání pochopitelně nelíbí a jsou to oni, kdo nyní drží svého soupeře pod tlakem. Z bezprostřední blízkosti zakončoval nebezpečně Oksanen, jeho rána ale mířila mimo, stejně jako další finské pokusy.

51:03

51:03 Jesper FRÖDÉN - 3:3

51:03

Švédsko právě vstřelilo branku!
Velmi pěkná souhra v podání švédské přesilovkové formace. Střelu Viktora Olofssona z pravého kruhu ještě finský gólman vyrazil, ale pouze do mezikruží, kde už čekal připravený JESPER FRÖDÉN. Jeho rána směřovala do odkryté brány, kam už se Säteri nestačil přemístit. Asistence: Victor Olofsson.

50:25

Raymond z levého kruhu těsně minul bližší horní roh finské branky.

50:00

Raymond řídí založení přesilovkového útoku Švédska.

49:37

Finové vyhráli vhazování a osvobozují se hned na úvod svého oslabení.

49:32

Jesper Mattila – 2 min., podrážení.

48:58

Mezi modrými čarami do šlo ale lépe Švédům, kteří se nyní usadili v pásmu. Petterssonova střela od modré je zblokována.

48:29

Luoto se snaží situaci uklidnit vyhozením do středního pásma, kde jeho spoluhráči zakládají útok od začátku.

47:47

Hyry v rychlosti nahazuje do útočné třetiny, z tohoto útoku Finska kvůli nepřesnosti nic nebude.

46:48

Švédové vyhráli buly ve svém útočném pásmu, ale po nahození Dahlina se ke kotouči dostali Finové. Na druhé straně zahrozili Puustinen s Oksanenem, Ersson zasahuje pravým betonem.

46:32

Dahlinovo nahození od modré čáry směřovalo mimo branku, ale Säteri se po puku raději natáhl a vedle tyče jej ukryl do lapačky.

45:48

Määttä obešel ve středním pásmu tři hráče Švédska, ale na toho čtvrtého na pravém kruhu už nevyzrál. Finům se nicméně stále daří držet kotouč u Erssona.

45:06

Winberg se ocitl nikým nebráně u levé tyči švédské brány. Jeho střela z první se také zastavila o chrániče Erssona.

44:12

Švédové už chtěli finskému tlaku uniknout, jenže Jormakka jim sebral kotouč a v bezprostřední blízkosti branky vybídl Puistolu. Ten zakončoval v pádu a trefil Erssonův pravý beton.

43:36

Stejně jako v případě druhé finské branky, i nyní jsme viděli ránu ihned po buly. Od modré vypálil Raissanen, jeho pokus skončil na betonech Erssona.

43:22

Na druhé straně zahrozil na pravém křídle Puljujärvi. Po této šanci Finů se jejich soupeř provinil zakázaným uvolněním, takže Finsko dostane opět šanci navýšit svůj náskok.

42:11

Brodinova střela skončila na zadním mantinelu, kde se ke kotouči dostávají Finové. S pukem na hokejce se jim ale nedaří opustit obranné pásmo.

41:31

Na konci švédské kombinace stál na pravém křídle Holtz, který střelou přes bránícího hráče přestřelil.

40:54

Ujíždějícího Sörensena zastavil až těsně před hranicí brankoviště Saarijärvi. Švédsko zůstává nadále v útočném pásmu.

40:30

Puustinen dostal nabito na levý kruh a bez přípravy vystřelil na bližší tyč. Švédský gólman si s pokusem poradil a schovává jej ve své výstroji.

40:01

Finsko hraje v plném počtu.

40:01

Druhá třetina utkání mezi Švédském a Finskem rozhodně nenudila, navíc v ní padly hned čtyři góly. Max Friberg tečí Dahlinovy střely z levého kruhu hned po startu druhé periody vyrovnal, ale z tohoto stavu se Švédsko neradovalo dlouho. Po zakázaném uvolnění se totiž vhazovalo před Erssonem, Helenius vyhrál buly a Oliwer Kaski zasadil kotouč přesně k vzdálenější tyči. Také další góly od sebe nedělily více než tři minuty. Švédsko další tečí, tentokrát se o ni postaral Felix Unger Sörum, srovnalo. Následně však opět přišla chyba a Patrik Puistola proměnil šanci, v které se ocitl sám proti švédskému gólmanovi. Taky po druhé třetině je tak Finsko v jednobrankovém vedení.
Třetí třetina začne cca v 13:45.

40:00

39:54

Holtz zavezl kotouč do pásma a Švédsko se ještě rychle snaží něco vymyslet. Na pravou tyč zakončoval Olofsson.

39:25

Raymond z levého kruhu těsně minul prostor u bližší tyče. Finové vyhazují.

39:05

Až teď jsou Švédové před Säterim a začínají s kombinací.

38:45

A nepodařilo se jim to ani tentokrát. Finsko opět vyhazuje podél mantinelu.

38:30

Finský celek se znovu osvobozuje, Švédové se v přesilovce zatím neusadili v pásmu.

38:14

Finové po vyhraném vhazování okamžitě vyhazují.

38:01

Rasmus Rissanen se provinil podrážením, u kterého ještě vedle vlastní branky zlomil hokejku. Švédové budou mít na konci druhé třetiny možnost vyrovnat v přesilové hře.

37:35

Dahlinova dlouhá přihrávka najíždějícího Olofssona nenašla, a tak je švédskému celku odpískáno zakázané uvolnění.

37:11

Švédové zahrozili útočným výpadem, střelou však jejich ofenziva neskončila.

36:48

Hraje se převážně ve středním pásmu, oba celky se na kotouči střídají.

36:04

Švédsko hraje v plném počtu.

36:03

Velmi slibně vypadající kombinace skončila v mezikruží, kde přihrávka našla místo Jormakky hokejku Frödéna. Ten vyhazuje.

35:39

Jormakka se po pravém křídle dostal do útočného pásma, na nic nečekal a ihned vystřelil. Ersson proti jeho střele na bližší tyč zasahuje a hra je přerušena.

35:19

Po počátečním finském tlaku se nyní daří Švédům držet kotouč daleko od své branky.

34:46

Johansson vypíchl přihrávku na modré čáře a osvobozuje svůj celek vyhozením do středního pásma.

34:04

Patrik Nemeth – 2 min., držení,
Tim Heed – 2 min., hrubost.

Joona Luoto – 2 min., hrubost.

33:40

Kaskiho střela z vrcholu pravého kruhu míří mimo. Finové drží soupeře pod tlakem.

33:11

Luoto vybojoval kotouč u mantinelu za brankou soupeře a Finové mohou začít s kombinací.

32:17

Hru teď tak mají pod kontrolou finští hokejisté, kteří se snaží prodrat dopředu. Se založením útoku a přechodem přes střední pásmo teď ale má Finsko problém.

31:32

Burakovsky čekal na přihrávku u levé tyče a byla mu taky směřována, jenže jedna z finských hokejek kotouč ztečovala do rohu kluziště.

30:57

Po třetím finském gólu se tempo hry poněkud uklidnilo. Kotouč mají na svých hokejkách Švédové, kteří ovšem tentokrát nechtějí svou ofenzivu nijak uspěchat.

29:31

29:31 Patrik PUISTOLA - 2:3

29:31

Finsko právě vstřelilo branku!
Jenže teď už PATRIK PUISTOLA na švédského gólmana vyzrál. Švédský obránce Bengtsson držel kotouč v rohu kluziště za vlastní brankou, Hyry mu jen lehce klepl do hokejky a puk našel přesně Puistolu, který si sám vstříc gólmanovi poradil zakončením nad levý beton. Asistence: Bez asistence.

29:22

Další zákrok si Ersson připsal proti střele Puistoly od modré čáry, kterou vykopl pravým betonem zpět do hry.

28:52

Vittasmäki zůstal nikým nebráněn na vrcholu levého kruhu. Měl dostatek prostoru na promyšlení zakončení, jenže stejně tak měl dost času Ersson, který jeho ránu zneškodnil.

27:48

27:48 Felix Unger Sörum - 2:2

27:48

Tato střela už ale za zády Säteriho končí a máme opět srovnáno. Také v tomto případě šlo o teč, když ránu Jonase Brodina nasměroval nad lapačku finského gólmana FELIX UNGER SÖRUM. Asistence: Jonas Brodin.

27:38

Raymond našel zpoza branky nachystaného Nemetha, ten však místo střely k odkryté tyči zvolil ještě přihrávku.

26:40

Saarijärvi střílel od modré, jeho pokus přeletěl pravý horní roh švédské branky.

26:20

Luotovu střelu z osy kluziště zablokoval Heed, nicméně obraz hry se po finskému gólu zcela obrátil. Nyní jsou to Finové, kdo drží svého soupeře pod tlakem. Uvidíme, jak to bude vypadat po komerční přestávce.

25:07

25:07 Oliwer KASKI - 1:2

25:07

A Finsko tuto chybu trestá a bere si zpět své jednobrankové vedení. Konsta Helenius vyhrál vhazování před švédským gólmanem a OLIWER KASKI od modré čáry přesně zamířil k pravé tyči. Asistence: Konsta Helenius.

25:02

Dlouhá přihrávka skrz střední pásmo připraveného Johanssona nenašla, a tak je švédsku odpískáno zakázané uvolnění.

23:57

Švédové jsou velmi blízko k tomu, aby otočili stav utkání na svou stranu. Drží svého soupeře pod tlakem a Heed měl na hranici brankoviště hned dvě příležitosti zpracovat poskakující kotouč a poslat jej mezi Säteriho betony.

22:57

22:57 Max FRIBERG - 1:1

22:57

Švédsko srovnává stav dnešního duelu. Jesper Frödén přenechal kotouč Rasmusu Dahlinovi, který si s pukem na levém kruhu nabruslil blíže k brance a vystřelil na bližší tyč. MAX FRIBERG pak ránu ještě vylepšil tečí mezi vyrážečku a pravý beton. Asistence: Rasmus Dahlin, Jesper Frödén.

22:24

Tempo se velmi rychle stupňuje. Švédskému náporu zabránil svým blokem a přesměrováním hry až obránce Saarijärvi, velkou šanci jsme tak po jeho zakončení mohli vidět i na druhé straně.

21:58

Až nyní se Švédsko usadilo v útočném pásmu a Säteri měl problém se sraženou ránou, která mířila do horního rohu jeho branky.

21:30

Švédové se snaží o nahození do pásma a následně také o nějakou kombinaci. Zatím však mají s přechodem přes střední třetinu problém.

20:49

Druhá třetina začala dlouhým soubojem v rohu kluziště za finskou brankou. Tento souboj vyšel lépe pro hráče v bílých dresech, který dostávají puk mezi modré čáry.

20:01

Je za námi první třetina utkání, v které se po vyrovnaném a opatrném začátku dostali jako první ke slovu Švédové, a to díky přesilové hře. Početní výhoda hráče Tre Kronor povzbudila a po značnou část prvního dějství byli aktivnějším celkem. Finové se ovšem z tlaku vymanili a byl to Eemeli Suomi, kdo tečí střely od modré v předbrankovém prostoru otevřel skóre zápasu. Finsko tedy vede po první třetina 1:0.
Druhá třetina začne cca v 12:49.

20:00

19:56

19:46

A teď dokonce zahozili. Zetterlund vyvezl puk po pravém křídle do útočného pásma a vystřelil. Säteri puk vykopl na Petterssona, jehož následné zakončení mířilo nad.

19:20

Po prvním švédském vyhození ale tempo finské přesilovky upadá. Oslabení Švédi drží kotouč daleko od své brány.

18:06

Finsko začíná velice dobře a aktivně ve své početní výhodě. Puljujärviho dorážka od pravé tyče jen těsně minula odkrytý prostor.

17:56

A Finové budou mít šanci svůj náskok ještě navýšit. Felix Unger Sörum se provinil hákováním.

17:19

17:19 Eemeli SUOMI - 0:1

17:19

A Finové se poté, co se vymanili ze švédského tlaku, prosazují. Finští beci si na modré čáře vyměnili kotouč a jeden z nich tvrdou střelou poslal puk před branku. Po odrazech na hranici brankoviště to byl nakonec EEMELI SUOMI, kdo jej dopravil pod betony Erssona za brankovou čáru. Asistence: Rasmus Rissanen, Oliwer Kaski.

17:03

Kaski zkusil střelu od modré, tak však skončiila jen na zadním mantinelu.

16:39

Kaski dostává puk po delší době k Erssonovi. Finové začínají s kombinací v okolí brankoviště.

15:48

Po Dahlinově střele od modré dorážel kotouč ještě Nygärd. Säteri měl velké štěstí. Při dalším pokusu Švédska z pravého křídla opět zasáhl svými betony.

15:41

Aktivitu švédského celku nyní potrvdil Heed, po jehož ráně z pravého křídla zůstal kotouč v Säteriho lapačce a hra je přerušena.

15:22

Švédům se nyní daří častěji a déle setrvat v útočné třetině. Finové se dostávají jen k ojedinělým výpadům.

14:51

Puistola zachytil na modré čáře jednu ze švédských přihrávek a vyvezl puk až do útočného pásma, kde prověřil Erssonovy betony.

14:29

Ani teď Puustinen vracející se švédské hráče nepřebruslil. Opět se bude po icingu vhazovat po Säteriho pravici.

14:24

Finové pod švédským tlakem vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

13:35

Hraje se nahoru dolů, oba celky se dostávají do ofenzivy. Na levý kruh si teď najel Dahlin, který zakončil na bližší tyč. Švédský obránce si pak našel místo ještě pro jednu střelu, ale ani ta nebyla přesná.

12:44

Velká šance také na druhé straně, kde bez přípravy pálil z ostrého úhlu Puljujärvi. Jeho rána ale mířil příliš vysoko a přeletěla bližší horní roh švédské brány.

11:43

Nemeth rozehrál zpoza vlastní branky a jeho akci v předbrankovém prostoru dokončili Sörensen a Vejdemo. Oba poslali kotouč na betony Säteriho.

11:15

Luoto ve středním pásmo šikovně obešel bránící hráče Švédska, finský výpad ovšem zastavilo postavení mimo hru.

10:00

Raymond byl ve svém výpadu nejprve zastaven, ale pak jej ještě našel Heed svou přihrávkou z vrcholu pravého kruhu. Raymond v tomto případě pálil z osy kluziště bez přípravy a jen tesně přestřelil.

09:19

Hra se teď přesměrovala na druhou stranu. Hraje se před Erssonem, ten však zatím nemusí nic řešit, protože jeho spoluhráči drží kotouč pod kontrolou u mantinelu.

08:30

Finové hrají v plném počtu. Švédsko však mělo hned několik velkých šancí, aby tuto přesilovou hru proměnilo.

07:55

Po velkém závaru před svou brankou s Finové osvobozují. Säteri si poradil se střelou z levého křídla i dalšími dvěma dorážkami z předbrankového prostoru.

07:20

Raymond nenašel svého spoluhráče u levé tyče a kotouč končí u mantinelu.

06:51

Raymond si na levém kruhu zpracoval kotouč a poslal na finskou bránu přízemní střelu. Säteri se chystal k zákroku v horní části branky, ale také betony dokázal letící puk zastavit.

06:30

Švédská přesilovka právě začíná. Na trestné lavici sedí za nedovolené bránění útočník Luoto.

06:30

Až nyní končí puk v ochranné síti nad finskou brankou. Po komerční přestávce uvidími švédskou přesilovku.

06:08

Heed střílel od modré, finský gólman vytasil proti jeho ráně vyrážečku. Kotouč je nicméně stále ve hře a Švédsko dále kombinuje.

05:24

Bekhendová přuhrávka Frödéna nebyla přesná, ale tlak Švédů pokračuje. Hrají totiž v signalizované výhodě.

04:29

Finové vybojovali kotouč a Jormakka nahazuje směrem na branku. Puk se otřel o brusli rozhodčího, a tak lehce změnil směr. Ani tak ale nemohou Finové přímo zakončovat.

03:55

Do ofenzivy už se dostali také Švédové. Nyní jsou to oni, kdo drží svého soupeře pod tlakem, žádná střela na branku ale z hokejek Tre Kronor zatím nepříšla.

03:24

03:24 Finské přečíslení 2 na 1 vyřešil brankář Ersson.

03:24

Suomi po přihrávce Kapanena zakončoval přečíslení dva na jednoho mezi Erssonovy betony. Švédský brankář byl ve svém zákroku bezchybný.

03:06

Burakovsky si v obranném pásmu počkal na přihrávku směřující na Mäenalanena na modré čáře a pohotově je vypíchl. Puk je ve střední třetině.

02:14

Švédsko vyhodilo kotouč, ale za vlastní brankou se ke slovu opět dostává Finsko, které rozehrává.

01:45

Finové v těsné blízkosi Erssona stupňují tlak. Na střelu Jormakky švédský gólman příliš neviděl, ale betony ji úspěšně pokryl. Připravený Hyry se k dorážce nedostal.

00:50

Utkání začína ve vlažném tempu, v útočném pásmu se však drží Finové. Erssonovu pozornost jako první otestoval Puistola střelou z levého kruhu.

00:01

Švédsko: Ersson (Wallstedt) – Brodin, Dahlin (A), Heed, Pettersson, Bengtsson, Nemeth (A), Fantenberg – Raymond, Unger Sörum, Burakovsky – Zetterlund, Ehn, Olofsson – Holtz, Vejdemo, Sörensen – Frödén, Johansson (C), Friberg – Lekkerimäki, Nygärd.
Trenér: Sam Hallam

Finsko: Säteri (Lehtinen) – Kaski, Rissanen, Saarijärvi, Riikola, Je. Mattila, Määttä (C), Winberg, Vittasmäki – Puljujärvi, Kapanen, Suomi – Puustinen, Helenius, Oksanen (A) – Jormakka (A), Hyry, Puistola – Luoto, Jääskä, Mäenalanen – Ju. Mattila.
Trenér: Jukka Jalonen

Rozhodčí: Jeřábek, Tscherring – Lhotský, Schlegel.
Švédsko mělo už po prvním zápase tohoto turnaje jisté celkové prvenství v seriálu EHT, když těsně porazilo Švýarsko. Svůj bodový zisk však ještě vyšperkovalo vítězstvím nad českou reprezentací. Tato výhra se však nerodila lehce, jelikož po čtyřiceti minutách hry bylo skóre bezbrankové a rozhodla nakonec jedna přesná trefa z přečíslení. Druhý zásah přidali hráči Tre Kronor až při české power play. Střelcky a aktivitou však Švédi zasotávali.

Se stejnou bilancí, tedy dvě výhry, bude do tohoto duelu vstupovat také Finsko, které shodně zvítězilo s Českem a Švýcarskem. V tom posledním utkání si Finové svůj tříbodový zisk zajistili ve druhé třetině. Uvidíme, jak bude vypadat generálka na mistrovství světa v podání dvou severských celků.
Zdravím všechny hokejové fanoušky u online přenosu z utkání závěrečného dne Betano Hockey Games v Brně. V pravé poledne se zde utkají ceky Švédska a Finska, tedy dva dosud neporažené celky na této akci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

3:4

Branky a nahrávky: 23. Friberg (Dahlin, Frödén), 28. Unger Sörum (Brodin), 52. Frödén (Olofsson) – 18. Suomi (Rissanen, Kaski), 26. Kaski (Helenius), 30. Puistola, rozh. náj. Helenius