01.05.2024, 18:30 • Twinsbet Arena, Vilnius • 4. kolo • Matyáš Hampl

59:59

59:59 Martynas GRINIUS - 0:3

59:59

Litva právě vstřelila branku!
Litevští z nařízeného trestného střílení vteřinu před koncem utkání za zalehnutí puku v brankovišti potvrzují své vítězství. MARTYNAS GRINIUS si najel až před brankáře Čchena, počkal si na jeho pohyb a po kličce do forhendu zakončil puk do levé strany branky – 0:3! Bez asistence.

40:52

40:52 Paulius GINTAUTAS - 0:2

40:52

Litevští ihned po startu třetí třetiny navyšují své vedení! Ugnius Čizas předal kotouč přes modrou čáru na rozjetého PAULIUSE GINTAUTASE, jenž si najel s kotoučem a vypálil. Rána propadla Čchenovi a doskákala za brankovou čáru – 0:2! Asistence: Ugnius Čizas a Edgar Protčenko.

04:11

04:11 Mark KALEINIKOVAS - 0:1

04:11

Litevští po čtyřech minutách a jedenácti vteřinách otevírají skóre tohoto zápasu! Paulius Gintautas zavezl kotouč do útočného pásma, předal ho pod sebe na Ugniuse Čizase, který ho přihrál na levou stranu MARKU KALEINIKOVASOVI, jehož první rána se odrazila od nohy bránícího hráče zpět k němu a poté litevskému útočníkovi neudělalo zakončení za ležícího Čchena problém – 0:1! Asistence: Ugnius Čizas a Paulius Gintautas.

0:3

Branky a nahrávky: 5. Kaleinikovas (Čizas, Gintautas), 41. Gintautas (Čizas, Protčenko), 60. Grinius (TS)

Čína: Čchen Š. (Sun) – Čang Ť (A)., Čang P., Čchen C. (C), Jen, Cung, Wang, Li, Sü – Chou, Wang Ť (A)., Čeng – Cuo, Čang C., Jen Ť. – Li M., Čang J., Kuo S. – Li Č., Chu.
Trenér: Spiros Anastasiadis

Litva: Armalis (Nauseda) – Alisauskas (C), Protčenko, Gusevas, Rumševicius, Krukovski, Čypas, Seniut – Kaleinikovas, Čizas, Gintautas – Četvertak, Kumeliauskas, Krakauskas – Bendžius, Grinius, Dumčius – Kudrevičius, Laimutis, Noreika.
Trenér: Ron Pasco

Rozhodčí: Ankersen, Steingross – Jonsson, Rey