0:3

konec (0:1, 0:0, 0:2)

01.05.2024, 18:30 • Twinsbet Arena, Vilnius • 4. kolo • Matyáš Hampl

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:52:21)
Je dobojováno! Litevští uhájili své vedení z první třetiny a po brance Pauliuse Gintautase na začátku třetí třetiny a Martynase Griniuse z nařízeného trestného střílení sekundu před koncem zvítězili 3:0!

Litva právě vstřelila branku!
Litevští z nařízeného trestného střílení vteřinu před koncem utkání za zalehnutí puku v brankovišti potvrzují své vítězství. MARTYNAS GRINIUS si najel až před brankáře Čchena, počkal si na jeho pohyb a po kličce do forhendu zakončil puk do levé strany branky – 0:3! Bez asistence.

59:59

Vyloučení v týmu Čína:
Jen – TS, zdržování hry / padnutí na puk.

59:36

Rána z předbrankového prostoru skončila vedle čínské branky.

58:53

HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Li.

57:57

Na střelu si najel jeden z litevských hráčů, ránu vyrazil Čchen, a tak Litevští své vedení nepotvrdili.

57:24

Číně se podařilo dostat z obranného pásma, do toho úrodného se ale hokejisté v červených dresech nedostali.

56:56

Čína v plném počtu.

56:10

Číňané následně vyhazují.

55:50

Litevští se vrátili do útočného pásma a začínají kombinovat.

55:16

Rána z levého kruhu byla zablokovaná a puk se odrazil mimo útočné pásmo.

54:56

Čchen – 2 min., hákování.

54:48

Rána z mezikruží skončila vedle čínské branky.

54:30

Číňané nahodili kotouč do útočného pásma, ale zpět ho nedokázali vybojovat.

53:58

Puk mají za svou brankou na svých hokejkách hokejisté Litvy.

0:3

Branky a nahrávky: 5. Kaleinikovas (Čizas, Gintautas), 41. Gintautas (Čizas, Protčenko), 60. Grinius (TS)

Čína: Čchen Š. (Sun) – Čang Ť (A)., Čang P., Čchen C. (C), Jen, Cung, Wang, Li, Sü – Chou, Wang Ť (A)., Čeng – Cuo, Čang C., Jen Ť. – Li M., Čang J., Kuo S. – Li Č., Chu.
Trenér: Spiros Anastasiadis

Litva: Armalis (Nauseda) – Alisauskas (C), Protčenko, Gusevas, Rumševicius, Krukovski, Čypas, Seniut – Kaleinikovas, Čizas, Gintautas – Četvertak, Kumeliauskas, Krakauskas – Bendžius, Grinius, Dumčius – Kudrevičius, Laimutis, Noreika.
Trenér: Ron Pasco

Rozhodčí: Ankersen, Steingross – Jonsson, Rey