2:3
po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
13.04.2024, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.63 4.65 4.64 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.63 - 4.65 - 4.64
Edmonton Oilers – Arizona Coyotes
2:3
po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 22. Henrique (E. Kane, Stecher), 42. Nurse (Foegele, E. Kane) – 6. Doan (McBain, Maccelli), 26. L. Cooley (Schmaltz, Durzi), 62. Maccelli (Kesselring, Doan)
Karty:
Neproměněná penalta:
Edmonton Oilers:
Pickard (S. Skinner) – Bouchard, Ekholm, Stecher, Nurse (A), Desharnais, Kulak – Hyman, Draisaitl (A), Nugent-Hopkins (A) – Foegele, Henrique, E. Kane – Perry, R. McLeod, Holloway – C. Brown, Ryan, Janmark.
Náhradníci:
Trenér: Kris Knoblauch
Arizona Coyotes:
Vejmelka (Ingram) – Durzi, Moser, Kesselring, Välimäki, J. Brown, Koljačonok – Schmaltz (A), Kerfoot, Keller (A) – Guenther, L. Cooley, Crouse (A) – Doan, McBain, Maccelli – Carcone, Jeník, O'Brien.
Náhradníci:
Trenér: André Tourigny
Rozhodčí: Rank, Samuels-Thomas – Gawryletz, Toomey
Diváci: 18 347
1. třetina | ||||
05:20 | ARI | 0:1 | Doan (McBain, Maccelli) | |
06:09 | ARI | 2 | Carcone, sekání | |
17:39 | EDM | 2 | Bouchard, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:49 | EDM | 1:1 | Henrique (E. Kane, Stecher) | |
25:37 | ARI | 1:2 | L. Cooley (Schmaltz, Durzi) | |
33:29 | EDM | 2 | Ekholm, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:12 | EDM | 2:2 | Nurse (Foegele, E. Kane) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:35 | ARI | 2:3 | Maccelli (Kesselring, Doan) | |
po prodl. |
St. Louis – Carolina 02:00 2:5
Chicago – Nashville 02:30 1:5
Edmonton – Arizona • po prodl. 03:00 2:3
Anaheim – Calgary 04:00 3:6
Vegas – Minnesota 04:00 7:2
NY Rangers – NY Islanders • po s.n. (2:0) 18:30 3:2
Dallas – Seattle 21:00 3:1
Colorado – Winnipeg 22:00 0:7
Florida – Buffalo • po prodl. 23:00 3:2
Philadelphia – New Jersey 23:00 1:0
Washington – Tampa 23:30 4:2
Stasa Hockey – Pukémoni 07:00 3:2
Aliens Zlín – PP Academy 08:10 5:0
Havlíčkův Brod – LZ Fox 09:20 9:0
RJJ Academy – Czech Ice Hockey Academy 10:30 2:6
Ice Kings – SHL Select 12:00 5:2
Czech Dragons – Vikings Hockey 13:10 6:3
Pukémoni – PP Academy 14:20 2:4
Stasa Hockey – Aliens Zlín 15:30 1:2
SHL Select – Vikings Hockey 16:40 1:6
Ice Kings – Czech Dragons 18:00 7:2
33:29
17:39
06:09