8:1
konec (3:0, 3:1, 2:0) Stav série: 3:3
12.04.2024, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Semifinále • Vendula Zdražilová
Tipsport: 2.24 4.4 2.24 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.24 - 4.4 - 2.24
HC Tábor – AZ Havířov
8:1
konec (3:0, 3:1, 2:0) Stav série: 3:3
Branky a nahrávky: 7. Prášek (Šulek, Hubata), 17. Krliš (Matušík, Nevšímal), 18. Matušík (Milfait, Říha), 27. Říha (Matušík, Šulek), 36. Šulek (Hubata, Severa), 38. Severa (K. Černý), 47. Nevšímal (Zíb), 51. Krliš (Zadražil, J. Duda) – 21. Kunc (Bednář, Klimša)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Žajdlík (Gába) – Hubata, Plášil, Jáchym, Suchánek (A), Hajič, K. Černý (A), Gajdolín, Říha – A. Zeman, Milfait, Prášek – Šulek, Matušík (C), Severa – Krliš, Zadražil, Huna – Nevšímal, Zíb, J. Duda.
Náhradníci:
Trenér: Jakub Grof
AZ Havířov:
Sachr (21. Šimonů) – Michálek, Kunc, Ševčík, Valenta, Vosátko, Ficek, Ščurek – Klimša (A), Haas (C), Bednář – Franek, Karafiát, Kratochvil – Antoníček, Ćmiel, Pavlík – Pawliczek, Mrva (A), Apolenář – Spratek.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Raszka
Rozhodčí: Barek, Zeliska – Hradil, Pěkný
Diváci: 3891
1. třetina | ||||
05:03 | HAV | 2 | Pavlík, krosček | |
06:59 | TAB | 1:0 | Prášek (Šulek, Hubata) | |
09:19 | HAV | 2 | Klimša, krosček | |
13:07 | HAV | 5+20 OK | Pawliczek, sekání | |
13:30 | TAB | 2 | Hubata, držení | |
15:10 | HAV | 2 | Antoníček, sekání | |
16:05 | TAB | 2:0 | Krliš (Matušík, Nevšímal) | |
17:59 | TAB | 3:0 | Matušík (Milfait, Říha) | |
18:50 | TAB | 2 | Jáchym, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | HAV | -Sachr +Šimonů (Střídání) | ||
20:41 | HAV | 3:1 | Kunc (Bednář, Klimša) | |
22:24 | HAV | 2 | Ćmiel, hrubost | |
26:36 | TAB | 4:1 | Říha (Matušík, Šulek) | |
27:25 | HAV | 2 | Klimša, nedovolené bránění | |
30:11 | TAB | 2 | Hajič, vysoká hůl | |
35:30 | HAV | 2 | Bednář, hrubost | |
35:49 | TAB | 5:1 | Šulek (Hubata, Severa) | |
37:28 | TAB | 6:1 | Severa (K. Černý) | |
39:35 | TAB | 2+2 | K. Černý, hrubost | |
HAV | 2 | Kratochvil, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:41 | HAV | 5+20 OK | Kratochvil, krosček | |
TAB | 2 | Severa, bitka | ||
HAV | 2+20 OK | Kratochvil, bitka+nesportovní chování | ||
45:56 | HAV | 2 | Mrva, sekání | |
46:50 | TAB | 7:1 | Nevšímal (Zíb) | |
50:05 | TAB | 8:1 | Krliš (Zadražil, J. Duda) | |
54:22 | TAB | 5+20 OK | A. Zeman, hrubost | |
54:22 | HAV | 5+20 OK | Spratek, hrubost | |
54:22 | HAV | 2 | Spratek, sekání | |
57:05 | HAV | 2 | Karafiát, hrubost | |
58:54 | HAV | 2 | Valenta, sekání | |
Konec |
Buffalo – Washington 01:00 4:2
Florida – Columbus 01:00 4:0
NY Rangers – Philadelphia 01:00 1:4
Pittsburgh – Detroit • po prodl. 01:00 6:5
Tampa – Ottawa • po s.n. (0:1) 01:00 2:3
Toronto – New Jersey 01:00 5:6
NY Islanders – Montreal • po prodl. 01:30 3:2
Dallas – Winnipeg 02:00 0:3
Seattle – San Jose 04:00 1:3
Los Angeles – Calgary 04:30 4:1
Havlíčkův Brod – Ice Kings 08:00 1:8
Havlíčkův Brod – Ice Kings 08:20 1:5
RJJ Academy – Aliens Zlín 09:10 1:3
RJJ Academy – Aliens Zlín 09:30 0:4
PP Academy – LZ Fox 10:20 1:2
PP Academy – LZ Fox 10:40 6:1
Czech Ice Hockey Academy – Vikings Hockey 11:30 0:5
Czech Ice Hockey Academy – Vikings Hockey 11:50 2:3
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 12:40 6:5
LZ Fox – Czech Ice Hockey Academy 13:50 3:6
Ice Kings – Stasa Hockey 15:00 6:3
Czech Dragons – Aliens Zlín 16:10 4:3
SHL Select – Pukémoni 17:20 4:2
PP Academy – Vikings Hockey 18:30 1:6
Havlíčkův Brod – Czech Ice Hockey Academy 19:40 6:3
LZ Fox – RJJ Academy 20:50 2:7
58:54
Tomáš Valenta – 2 min., sekání.
57:05
Jiří Karafiát – 2 min., hrubost.
54:22
Daniel Spratek – 2 min., sekání.
54:22
Daniel Spratek – 5 min. + OK, hrubost.
54:22
Adam Zeman – 5 min. + OK, hrubost.
45:56
Jakub Mrva – 2 min., sekání.
45:41
Jiří Severa – 2 min., bitka.
Vyloučení v týmu AZ Havířov:
Šimon Kratochvil – 2 min., bitka + OK, nesportovní chování,
Šimon Kratochvil – 5 min. + OK, krosček.
39:35
Kamil Černý – 2+2, hrubost.
Vyloučení v týmu AZ Havířov:
Šimon Kratochvil – 2 min., hrubost.
35:30
Lukáš Bednář – 2 min., hrubost.
30:11
Tomáš Hajič – 2 min., vysoká hůl.
27:25
David Klimša – 2 min., nedovolené bránění.
22:24
Matouš Ćmiel – 2 min., hrubost.
18:50
Miloslav Jáchym – 2 min., vysoká hůl.
15:10
Petr Antoníček – 2 min., sekání.
13:30
Tomáš Hubata – 2 min., držení.
13:07
Dominik Pawliczek – 5 min. + OK, sekání.
09:19
David Klimša – 2 min., krosček.
05:03
Šimon Pavlík – 2 min., krosček.