2:3
po s.n. (0:1) (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
11.04.2024, 19:00 • Rocknet aréna, Chomutov • Info o změnách stavu (Karel Jedlička)
Tipsport: 1.4 5.3 5.63 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.3 - 5.63
Česko – Lotyšsko
2:3
po s.n. (0:1) (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 38. Kubiesa (Hoch, Pohludka), 53. Daníček (Benák, Poletín) – 55. Sieradzki (Uļjanskis), 58. Diļevka (Petrovičs), rozh. náj. Haritoncevs
Karty:
Neproměněná penalta:
Česko:
Mařík (Vystrčil) – Skok, Galvas, Švec, Mrtka, Chaloupka, A. Král (Kubánek) – Poletín, Benák, Daníček, Lisler, Curran, Jecho /C/, L. Král, Heš, Vaculík, Pohludka, Hoch, Kubiesa
Náhradníci:
Trenér: Čermák
Lotyšsko:
Vecvanags (Mauriņš) – Uļjanskis, Petrovičs, Retenais /C/, Cjunskis, Naglis, Briedis, Ladusāns – Serkins, Macijevskis, Haritoncevs, Pumpiņš, Bērziņš, Diļevka, Zaprivoda, Murnieks, Gasuns, Vanags, Klaucans, Sieradzki, Polis
Náhradníci:
Trenér: Sorokin
Rozhodčí: Kosnar, Mejzlík – Pěkný, Hnát
Diváci: 100
1. třetina | ||||
4:02 | LAT | 2 | Macijevskis, hákování | |
9:54 | LAT | 2 | Bērziņš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:23 | LAT | 2 | Macijevskis, sevření puku rukou | |
21:54 | CZE | 2 | Hoch, krosček | |
LAT | 2 | Cjunskis, hrubost | ||
37:21 | CZE | 1:0 | Kubiesa (Hoch, Pohludka) | |
38:29 | CZE | 2 | Chaloupka, držení | |
40:00 | CZE | 2 | Pohludka, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:15 | LAT | 2 | Macijevskis, podrážení | |
48:28 | LAT | 2 | Haritoncevs, podrážení | |
48:41 | CZE | 2 | Lisler, nedovolené bránění | |
52:22 | CZE | 2:0 | Daníček (Benák, Poletín) | |
54:44 | LAT | 2:1 | Sieradzki (Uļjanskis) | |
57:31 | LAT | 2:2 | Diļevka (Petrovičs) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
LAT | 2:2 | Haritoncevs (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Czech Dragons – Havlíčkův Brod • po s.n. (2:3) 10:00 1:2
Czech Dragons – Havlíčkův Brod 10:20 4:3
Stasa Hockey – RJJ Academy • po s.n. (2:3) 11:10 1:2
Stasa Hockey – RJJ Academy 11:30 3:0
SHL Select – PP Academy 12:20 4:0
SHL Select – PP Academy 12:40 1:0
Pukémoni – Czech Ice Hockey Academy • po s.n. (0:1) 13:30 1:2
Pukémoni – Czech Ice Hockey Academy 13:50 3:1
Ice Kings – Czech Dragons 14:40 0:2
Ice Kings – Czech Dragons 15:00 5:1
Aliens Zlín – Stasa Hockey 15:50 2:0
Aliens Zlín – Stasa Hockey 16:10 3:1
LZ Fox – SHL Select 17:00 0:3
LZ Fox – SHL Select 17:20 1:3
Vikings Hockey – Pukémoni 18:10 3:0
Vikings Hockey – Pukémoni 18:30 2:1
Příležitost k odvetě dostanou Češi hned zítra na stejném místě. (21:40:17)
Autorem vítězné branky je MAKSIMS HARITONCEVS.
Vyloučení 4:6, bez využití.
65:00
60:01
Vyloučení 4:6, bez využití.
60:00
57:31
Autorem branky je DMITRIJS DIĻEVKA. Asistence: Bruno Petrovičs.
54:44
Autorem branky je KRISTIĀNS SIERADZKI. Asistence: Darels Uļjanskis.
52:22
Autorem branky je MAREK DANÍČEK. Asistence: Adam Benák a Tomáš Poletín.
50:41
50:28
48:41
Oskar Lisler – 2 min., nedovolené bránění.
48:28
Maksims Haritoncevs – 2 min., podrážení.
47:15
45:15
Antons Macijevskis – 2 min., podrážení.