6:2
konec (3:0, 3:2, 0:0)
07.04.2024, 16:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Vojtěch Honzík
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
6:2
konec (3:0, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Jágr (Števo), 5. Novák, 17. Morkes (Zbořil), 24. Morkes (Zach, Zbořil), 40. Vokáč (Jágr), 40. Bubenščikov (Janeček) – 24. Adamkov, 38. Višňara (Falta)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Válka – Markov, Vacek, Zbořil (C), Vokáč, Vlna, Novák – Bubenščikov, Roškota, Janeček, Jágr, Zach, Števo, Morkes, Kořínek, Cais.
Náhradníci:
Trenér: Václav Benák
Mountfield HK:
Dostál (17. Tichý) – Chmelík, Štancl (C), Tesařík, Rejthar, Novotný, Holeček – Drtina, Kovanda, Kania, Meišner, Pánek, Falta, Hladík, Adamkov, Klíma, Machura, Višňar (A).
Náhradníci:
Trenér: Bohdan Višňák
Rozhodčí: Filip Sýkora — Jaroslav Kreuzman, Ondřej Hanzlík
Diváci: 128
1. třetina | ||||
02:32 | PLZ | 1:0 | Jágr (Števo) | |
04:18 | PLZ | 2:0 | Novák | |
11:49 | PLZ | 2 | Jágr, sekání | |
16:34 | PLZ | 3:0 | Morkes (Zbořil) | |
16:34 | HKM | -Dostál +Tichý (Střídání) | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:07 | HKM | 3:1 | Adamkov | |
23:45 | PLZ | 4:1 | Morkes (Zach, Zbořil) | |
25:01 | PLZ | 2 | Števo, krosček | |
27:22 | HKM | 2 | Kovanda, podrážení | |
27:31 | PLZ | 2 | Janeček, hákování | |
31:17 | PLZ | 2 | Vokáč, podrážení | |
32:10 | HKM | 2 | Adamkov, krosček | |
32:52 | PLZ | 2 | Chmelík, vražení na hrazení | |
37:58 | HKM | 4:2 | Višňara (Falta) | |
39:17 | PLZ | 5:2 | Vokáč (Jágr) | |
39:25 | PLZ | 6:2 | Bubenščikov (Janeček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
53:18 | PLZ | 2 | Vokáč, nedovolené bránění | |
59:35 | PLZ | 2 | Kořínek, napadení | |
Konec |
Boston – Florida • po prodl. *21:30 3:2
Chicago – Dallas *21:30 3:2
Minnesota – Winnipeg *22:00 2:4
San Jose – St. Louis • po prodl. 00:00 3:2
Columbus – Philadelphia 01:00 6:2
Montreal – Toronto 01:00 2:4
Ottawa – New Jersey 01:00 3:4
NY Islanders – Nashville 01:30 2:0
Los Angeles – Vancouver 04:00 6:3
Calgary – Edmonton 04:00 2:4
Detroit – Buffalo 19:00 3:1
Chicago – Minnesota 21:30 0:4
Carolina – Columbus 23:00 3:0
HP Select – Raiders One Five 08:00 2:3
Czech Canadian Hockey – LZ Fox 08:00 6:4
HP Select – Raiders One Five 08:20 2:11
Czech Canadian Hockey – LZ Fox 08:20 3:0
Vikings Hockey – TF Academy 09:00 3:4
SHL Select – PP Academy 09:00 1:4
Vikings Hockey – TF Academy 09:20 2:5
SHL Select – PP Academy • po s.n. (1:2) 09:20 3:4
Kings Těrlicko – Pukémoni 10:00 6:5
Ice Flyers – RJJ Academy • po s.n. (0:1) 10:00 0:1
Kings Těrlicko – Pukémoni 10:20 0:8
Ice Flyers – RJJ Academy • po s.n. (0:1) 10:20 3:4
TF Academy – SHL Select 11:00 8:1
Ice Kings – Czech Ice Hockey Academy 11:00 9:0
TF Academy – SHL Select 11:20 3:0
Ice Kings – Czech Ice Hockey Academy 11:20 7:3
Raiders One Five – Czech Canadian Hockey 13:15 4:1
LZ Fox – HP Select 13:15 2:4
Raiders One Five – Czech Canadian Hockey 13:35 4:2
LZ Fox – HP Select • po s.n. (1:0) 13:35 4:3
Hungary Gladiators – Czech Dragons 14:15 1:2
PP Academy – Vikings Hockey • po s.n. (2:1) 14:15 6:5
Hungary Gladiators – Czech Dragons 14:35 1:2
PP Academy – Vikings Hockey 14:35 7:6
Pukémoni – Ice Flyers 15:15 4:0
RJJ Academy – Kings Těrlicko 15:15 2:3
Pukémoni – Ice Flyers 15:35 7:1
RJJ Academy – Kings Těrlicko 15:35 2:5
Czech Dragons – Ice Kings 16:15 3:7
Czech Ice Hockey Academy – Hungary Gladiators 16:15 2:7
Czech Dragons – Ice Kings 16:35 3:7
Czech Ice Hockey Academy – Hungary Gladiators 16:35 1:5
Vikings Hockey – SHL Select • po s.n. (2:1) 17:15 4:3
PP Academy – TF Academy 17:15 2:4
Vikings Hockey – SHL Select 17:35 3:1
PP Academy – TF Academy 17:35 0:7
LZ Fox – Raiders One Five 18:15 0:0
HP Select – Czech Canadian Hockey 18:15 0:0
LZ Fox – Raiders One Five 18:35 0:0
HP Select – Czech Canadian Hockey 18:35 0:0
Indiáni po výhře 4:1 na ledě Mountfieldu zvládli odvetu ještě větším rozdílem a po zásluze se probojovali do finále!
Po deváťácích se navíc jedná již o druhou plzeňskou kategorii, série startuje v pátek. Soupeřem bude brněnská Kometa, která rovněž nejrychlejší možnou cestou vyřadila Vítkovice.
Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se někdy z Plzně opět na počtenou! (18:32:10)
59:35
Kořínek – 2 min., napadení.
59:25
59:01
58:38
57:42
56:47
56:10
55:18
54:59
54:41
54:22
53:52
53:18
Vokáč – 2 min., nedovolené bránění.
52:31
51:38
50:50
49:51