Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Montpellier HSC – FC Lorient

2:0

konec (0:0)

07.04.2024, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • 28. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.84 4.07 4.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:18. (17:07:26)
Hráči Montpellieru HSC pokračují v sérii výher, navíc opět bez inkasované branky, když o vítězství rozhodli během druhého poločasu Savanier (penalta) a Karamoh.

Domácí nakopla deset minut po přestávce penalta po průniku Nordina, kterou jistě proměnil kapitán Savanier.

Po hodině hry zahodil svou tutovku Chazrí, když ho vychytal brankář Mvogo. O chvíli později tentýž hráč trefil pravou tyč!

Těsně mimo brankový prostor skončili postupně pokusy Lúzy (Lorient), Savaniera (Montpellier) a Bouananiho (Lorient).

Pět minut před koncme vyrazil výtečně nebezpečnoiu střelu Dienga brankář Lecomte a v poslední řádné minutě utkání v brejku čtyři na jednoho po úspěšném pasu Nordina upravil konečný stav na 2:0 čertsvý Karamoh.

90+6

90+5

Žlutá karta pro tým FC Lorient (Panos Katseris) za faul.

90+4

Savaniera hokejovým způsobem zastavil Katseris.

90+2

Hráči Montpellieru celkem v poklidu hlídají svůj dostačující náskok.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhé půli minimálně pět minut minut!

90

90. Yann KARAMOH - 2:0

90

Montpellier právě vstřelil branku!
A akci čtyři na jednoho dokázal perfektním pasem v pravou chvíli prodloužit mozek akce Nordin an lépe postavenéhoa rozběhnutého YANNA KARAMOHA, který plný sil snadno vsítil druhou branku svého týmu – 2:0! Asistence: Arnaud Nordin.

89

Centr Ponceau dokázala obrana Montpellieru odvrátiti mimo své pokurtové území a dokonce založit rychlý brejk do otevřené obrany.

88

Coulibaly svou individuální akci zakončil střelou z velkého úhlu přímo do rukou brankáře Mvoga.

87

Rohový kop hráčů Lorientu změnu skóre rozhodně nepřinese.

85

Bamba Dieng se ukázkově opřel do balonu a jeho umístěnou střelu k tyči výtečně vyrazil pohotový brankář Lecomte!

83

Kroupi neuspěl v silovém souboji proti obránci Sagnanovi.

82

Karamoh se nedokázal individuálně prosadit přes vracejícího se stopera Adjeie.

81

Střídání v týmu FC Lorient:
ze hřiště odchází Mohamed Bamba, přichází Bamba Dieng,
ze hřiště odchází Badredine Bouanani, přichází Eli Junior Kroupi.

80

Bouanani se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a ta pouze o decimetry minula břevno domácí branky.

78

Skvělá akce domácích na jeden dotek skončila po ideálním centru neskutečně špatným voleje obránce Tchata jenž letěl převysoko and břevno branky Mvoga.