3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

03.04.2024, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Mateo

Tipsport: 2.91 4.1 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to všechno. Na počtenou zase někdy příště u dalších přenosů. Hezký den a mějte se fajn. (04:53:16)

Česká a slovenská stopa
Dominik Kubalík (OTT) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 11:34

Tři hvězdy utkání
1. Zach Bogosian (MNS) 0+2
2. Marc-Andre Fleury (MNS) 30 zákroků
3. Jakob Chychrun (OTT) 1+1
I ve třetí části padly dvě branky. Nejprve se prosadil ve 43. minutě v přesilovce po další pěkné kombinaci hostující Chychrun, který prostřelil Fleuryho z pravého kruhu. Zápas byl srovnán až do 54. minuty, kdy o výhře Minnesoty rozhodl pěknou individuální akcí Lettieri. Ottawa to v závěru ještě zkusila bez brankáře, ale srovnat už se jí nepovedlo. Ottawa i přes větší počet střel musí zkousnout prohru, naopak domácí můžou slavit.

59:48

Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Frédérick Gaudreau – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Ottawa Senators:
Brady Tkachuk – 2+2, hrubost.

59:26

Fleury má další zásah, když vyrazil Stützleho ránu.

59:01

Bathersonovu střelu vyrazil Fleury.

58:46

Korpisalo míří na střídačku a Ottawa to zkusí v šesti!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:53

Kubalíkovu ránu příklepem z pravého kruhu vyrazil se štěstím Fleury mimo.

55:45

A další přerušení hry. Tentokrát kvůli přihrávce rukou od hráčů Ottawy. Buly ve středním pásmu.

55:09

Hra je nyní poměrně rozkouskovaná. Aktuálně se píská ofsajd Minnesoty. Vhazování ve středním pásmu.

54:29

Zakázané uvolnění Minnesoty. Vhazuje se před Fleurym.

54:10

Ofsajd Ottawy. Buly ve středním pásmu.

53:19

Girouxovu střelu zápěstím z pravého kruhu vyrazil Fleury.

53:03

53:03 Vinni LETTIERI - 3:2

53:03 5/5

Minnesota právě vstřelila branku! Domácí znovu vedou. VINNI LETTIERI předvedl krásnou individuální akci, kterou zakončil přesnou střelou z předbrankového prostoru a prostřelil Korpisala. Bez asistence.
Lettieri V., Middleton J., Shaw M., Bogosian Z., Lucchini J.
Chychrun J., Tkachuk B., Batherson D., Brännström E., Pinto S.

52:44

Bogosianovu střelu z pravého kruhu zblokoval Chychrun.

3:2

Branky a nahrávky: 13. M. Shaw (Bogosian, Lucchini), 21. Boldy (Kaprizov, Bogosian), 54. Lettieri – 28. Batherson (B. Tkachuk, Chychrun), 43. Chychrun (Batherson, Stützle)

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Faber, Middleton, Bogosian, Brodin (A), Chisholm, Merrill – Boldy, Eriksson Ek (A), Kaprizov (A) – Zuccarello, Rossi, M. Johansson – F. Gaudreau, Chusnutdinov, Beckman – Lettieri, Lucchini, M. Shaw.
Trenér: John Hynes

Ottawa Senators: Korpisalo (A. Forsberg) – Sanderson, Zub, Chychrun, Bernard-Docker, Kleven, Brännström – B. Tkachuk (C), Pinto, Batherson – M. Joseph, Stützle (A), Giroux (A) – Crookshank, Greig, Kubalík – Katchouk, Kastelic, Kelly.
Trenér: Jacques Martin

Rozhodčí: O´Rourke, South – Mills, McNamara

Diváci: 18 056

07:53 MNS 2 Lettieri, podrážení
09:41 OTT 2 Brännström, držení
12:32 MNS 1:0 M. Shaw (Bogosian, Lucchini)
20:49 MNS 2:0 Boldy (Kaprizov, Bogosian)