Liga mistrů

Real Madrid – RB Lipsko

1:1

konec (0:0)

06.03.2024, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Osmifinále • Petr Frömel

Tipsport: 1.55 4.79 5.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:15. (23:02:42)
Je dobojováno, mužstvo z hlavního města Španělska potvrdilo roli favorita a raduje se z postupu, který však nebyl vůbec snadný. Bílý balet se sice ve druhém dějství ujal vedení, avšak to takřka vzápětí ztratil a znovu stačil Lipsku jediný gól k prodloužení a hosté mu nebyli vůbec daleko, avšak další změna skóre se už nekonala. Hráči německého mančaftu mohou litovat množství zahozených šancí, dnes určitě měli na to, aby na hřišti ambiciózního soupeře vyhráli.
Hosté se ještě sběhli k hlavnímu arbitrovi, zřejmě se dožadovali více nastavených minut, avšak nutno říct, že hráči Realu hru vůbec nezdržovali taktickým poleháváním na trávníku, naopak stále hráli.

90+5

90+4

David Raum se provinil rukou. Bylo to omylem, ovšem pískat se to musí, což brzdí útočnou snahu Lipska.

90+3

Odvrácený centr německého mužstva letí mimo hrací plochu a je tu další roh.

90+2

Nechybělo mnoho a bylo to 1:2, Dani Olmo si zpracoval míč a pravačkou jej odehrál do vzduchu, balón se poté snesl na horní část břevna brány Madridu a skončil v zámezí.

90+1

Je tu rohový kop hostujícího mančaftu.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty. Tolik času dělí Real od postupu a Lipsko od konečné v pohárové Evropě.

90

Střídání v týmu RB Lipsko:
ze hřiště odchází Amadou Haidara, přichází Kevin Kampl.

89

Rodrygo mohl možná definitivně rozhodnout, ovšem jeho nijak prudké zakončení po zemi brankář hostů chytil do rukou a ihned rozehrál.

87

Domácí se snaží držet míč na útočné polovině, zatím se jim to daří.

85

ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Eljif Elmas.

85

ze hřiště odchází Benjamin Šeško, přichází Christoph Baumgartner.

85

Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Jude Bellingham, přichází Joselu.

82

Willi Orbán mohl vsítit druhý gól, hlavou však zakončoval mimo tři tyče.

82

Nepříjemný centr z levé strany stačil Lunin vyrazit vedle brány, z čehož pramení další roh.

80

Benjamin Henrichs střílel levačkou před hranicí pokutového území, ovšem jen do míst, kde stál připravený Lunin, který sebral balón do náruče.