3:0

konec (3:0, 0:0, 0:0)

03.03.2024, 17:00 • 44. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.13 9.13 11.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hráči Žiliny vyhrávajú dnešný zápas jasne 3:0. Sledovali sme zaujímavý zápas. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (19:07:07)

59:44

Jansons pálil od modrej čiary. Jeho pokus nebol presný.

58:59

Marco Halama zakončoval z pravej strany. Jeho pokus Haronik chytil a prerušil hru.

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:45

Zápas je už rozhodnutý a v podstate sa len dohráva.

55:36

Belluš pálil z pravého kruhu. Jeho bombu Haronik chytil lapačkou a prerušil hru.

54:40

Domáci v plnom počte.

53:49

Pobežal vyhadzuje puk cez všetky čiary.

53:11

Lipiansky pálil od modrej čiary. Košarišťan jeho pokus vyrazil betónom.

52:40

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Igor Safaraleev – 2 min., držanie.

52:36

Hajnik zakončil z ľavého kruhu, ale netrafil bránu.

51:29

Beták našiel dobrou prihrávkou Mráza, ale toho opäť vychytal Haronik.

50:11

Hráči Žiliny kontrolujú dianie na ľadovej ploche.

48:26

Šmída výborne vystrelil. Jeho pokus schoval Haronik v lapačke a prerušil hru.

47:01

Následuje reklamná prestávka.

46:09

Lipiansky doslova tlačil Košarišťana s pukom do brány. Jeho snaženie prerušil rozhodcovský hvizd.

45:37

Zaujímavé nahodenie puku od Kolářa. Jeho pokus bol zablokovaný.

44:23

Mrázove zakončenie so šťastím vyrazil Haronik vyrážačkou.

43:16

Hostia sú dosť agresívni. Volkov tvrdo narazil na mantinel Betáka, ale vylučovať sa nebude.

41:26

Píska sa ofsajd domáceho tímu.

40:37

Hostia zaváhali vo svojej tretine. Koyš bol vo veľkej šanci, ale netrafil odkrytú bránu.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Domáci vyhrávajú aj po druhej tretine 3:0. Sledujeme však zaujímavý zápas. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:01

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:11

Domáci kontrolujú dianie na ľadovej ploche.

36:37

Jakúbek sa dostal do šance. Jeho zakončenie švihom Haronik vyrazil betónom.

35:29

Sledujeme teraz viacero nepresností na oboch stranách.

34:22

Koyš opäť zakočoval z ľavého krídla. Jeho pokus skončil len na zadnom mantineli.

33:49

Hostia v plnom počte.

32:27

Hráči Žiliny sa v tejto presilovke trápia. Hostia sa bránia výborne.

31:26

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

30:54

Koyš výborne pálil z ľavého kruhu, alevnetrafil bránu. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

29:11

Domáci majú teraz pred sebou dlhú presilovú hru. Okamžite sa usadili v pásme a tlačia svojho súpera.

26:05

Lukáš Paukovček – 2 min., nešportové správanie.

26:01

25:23

Safaraleev dostal prihrávku pred bránu. Zakončil, ale jeho pokus nebol presný.

24:51

Koyš zakončoval z prvej, ale výborne puk zablokoval Královič.

23:24

Pobežalovu bombu od modrej čiary vyrazil Haronik.

22:17

Hostia sú aktívni v druhej časti. Hauserove nahodenie vyráža betónom Košarišťan.

21:10

Hajnik sa dostal do šance. Jeho zakončenie švihom Košarišťan vyrazil.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedú domáci hráči 3:0. Ich vedenie je zaslúžené. Kontrolujú dianie na ľadovej ploche. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:01

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:34

Patri Koyš dostal prihrávku od Mráza. Zakončil z prvej a jeho pokus trafil Haronikov betón.

17:11

Hráči Žiliny majú veľký tlak! Haronik vyrazil strelu Vargu z pravého kruhu.

16:09

Dávid Hajnik – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

16:01

15:29

Ďaľšia veľká šanca domácich! Koyš pálil z tesnej blízkosti a triafa tyč!

14:58

Hráči Žiliny jasne dominujú v dnešnom zápase.

13:52

Vlci Žilina dali gól! Domáci pridávajú aj tretí gól v zápase! Marco Halama to spravil šikovne. Dobrou prihrávkou našiel RÓBERTA VARGU, ktorý presným zakončením nedal šancu Haronikovi v bráne hostí. Asistencie: M. Halama.

11:32

Do dobrej šance sa dostal Varga, ale jeho pokus letel tesne mimo brány hostí.

10:37

Pobežal nahadzoval puk na bránu hostí, ale jeho pokus zablokoval nohami Fabuš.

09:22

Vidovič spravil obrovskú chybu! Varga sám pred Haronikom netrafil bránu!

08:13

Trubač bol vo veľkej šanci! Sám pred Košarišťanom neuspel!

07:25

07:11

Hajnik dobre pálil z pravého kruhu. Jeho pokus Košarišťan chytil lapačkou a prerušil hru.

06:03

Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

05:25

Marco Halama – 2 min., hákovanie.

04:52

Paukovček pálil z tesnej blízkosti. Jeho pokus Haronik vyrazil a dorážal ešte Melcher, ale aj jeho pokus Haronik chytil.

03:55

Sledujeme zatiaľ jasnú záležitosť na ľade. Hostia sa len bránia.

02:30

Vlci Žilina dali gól! Domáci pridávajú rýchlo aj druhý gól v zápase! Varga to spravil parádne. Parádnou prihrávkou našiel EDUARDSA JANSONSA a ten si doslova vychutnal Haronika v bráne hostí. Asistencie: R. Varga, M. Jakúbek.

01:40

Safaraleev v dobrej šanci! Haronik teraz jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

00:57

Vlci Žilina dali gól! Domáci idú bleskovo do vedenia! Bruno Maráz našiel presnou prihrávkou PATRIKA KOYŠA, ktorý presnou strelou prekonáva Haronika v bráne hostí. Asistencie: B. Mráz, Š. Beták.

00:44

Hostia v šanci. Jasenec sa dostal pred Košarišťana, ale zakončiť nedokázal.

00:14

Domáci sa previnili zakázaným uvoľnením.

00:01

Úvodné buly získali hostia z Bratislavy.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Žille) – Pobežal, Jansons, Malina, Rajnoha, Holenda, Kolář, Jakubík, Pišoja – Jakúbek, Halama, Varga – Koyš, Mráz, Beták – Bezúch, Šmída, Safaraleev – Melcher, Paukovček, Belluš
Tréner: Ernest Bokroš

Modré Krídla Slovan: Haronik (Panáček) – Fabuš, Královič, Volkov, Vidovič, Krakovský, Hauser, Myšiak – Jasenec, Petráš, Hajnik – Ožvald, Lipiansky, Petráš – Jendek, Trubač, Mamonov
Tréner: Ján Lipiansky

Rozhodca: Bachúrik, Lesay – Staššák, Tvrdoň.
Vlci Žilina

Domáci hokejisti sú už vopred jasným víťazom základnej časti SHL. V poslednom ligovom zápase zvítazili na ľade AquaCity Pikes vysoko 11:0. Aj v dnešom zápase sú hráči Žiliny favoritom. Uvidíme či to dokážu potvrdiť na ľadovej ploche.

Modré Krídla Slovan

Hostia z Bratislavy nazbierali v doterajšom priebehu sezóny 67 bodov a patrí im aktuálne siedma pozícia. Dnes to budú mať veľmi náročné. Ak budú chcieť bodovať musia podať bezchybný výkon. Uvidíme či sa im podarí zaskočiť favorita.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

3:0

Branky a nahrávky: 1. Koyš (Mráz, Beták), 3. Jansons (Varga, Jakúbek), 14. Varga (Halama)

Trenér: Ernest Bokroš

Trenér: Ján Lipiansky

Rozhodčí: Bachúrik, Lesay – Staššák, Tvrdoň

00:57 ŽILINA 1:0 Koyš (Mráz, Beták)
02:30 ŽILINA 2:0 Jansons (Varga, Jakúbek)
05:25 ŽILINA 2 Halama, hákování