3:2

po s.n. (2:1) (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

03.03.2024, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.3 6.12 8.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a po dramatickém průběhu se z výhry na nájezdy raduje domácí Dallas. Ten i ve třetí třetině pokračoval v náporu, jenže ale nemohl najít způsob, jak soupeře překonat. Povedlo se to ve 45. minutě, kdy dostali domácí přesilovku a za tři sekundy ji přesnou ranou o tyčku využil Jason Robertson. Další šance až už ve třetí dvacetiminutovce, nebo v následném prodloužení hráči obou celků neproměnili a tak se šlo do samostatných nájezdů. A i v nich to bylo drama, rozhodla až sedmá série, kdy se prosadil domácí Jamie Benn, zatímco hostující Luke Kunin trefil pouze brankovou konstrukci. Zápas tak skončil výsledkem 3:2 po nájezdech a Dallas je po této výhře lídrem Centrální divize s 83 body. San Jose je s 36 body na posledním místě Pacifické divize.

Dallas se v dalším utkání představí na ledě svého dnešního soupeře, a to ve středu od 4:30, San Jose ale ještě předtím bude hrát v ponděli od 1:00 v Minnesotě.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:40:18)

Jamie BENN - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
Rozhodující nájezd si připisuje JAMIE BENN, který v sedmé sérii předvedl bleskový forhendový blafák a podél betonu zasunul za brankovou čáru. Dallas vítězí 3:2!

Luke KUNIN

7. série 2:1

Kunin rázem musel dát, jenže trefil spojnici tyčky a břevna! Dallas vítězí.

Jamie BENN

Benn předvedl pomalý nájezd, ale bleskovou kličku do forhendu a povedlo se mu zasunout puk za brankovou čáru.

Mike HOFFMAN

6. série 1:1

Hoffman svou ranou zápěstím trefil gólmana.

Joe PAVELSKI

Pavelski vytáhl pomalou kličku a Chrona jej dokonale vybruslil.

Filip ZADINA

5. série 1:1

Zadina zápas neukončil, jeho bekhendový blafák šel těsně vedle tyčky.

Logan STANKOVEN

Stankoven byl blízko na to, aby našel mezírku, trefil Chronův postoj.

Mikael GRANLUND

3:2

Branky a nahrávky: 24. Faksa (Steel, Cr. Smith), 45. J. Robertson (Heiskanen, Benn), rozh. náj. Benn – 5. Eklund (Kunin, Rutta), 38. Zadina (Kunin)

2:1   Luke Kunin (SJS)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, Harley, Hakanpää, Lindell (A), Lundkvist, R. Suter – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Dellandrea, Duchene, Marchment – Stankoven, W. Johnston, Benn (C) – Cr. Smith, Steel, Faksa.
Trenér: Peter DeBoer

San Jose Sharks: Chrona (Kähkönen) – Rutta, Ferraro (A), Burroughs, Thrun, M. Vlasic, Ochoťuk, Addison – Zetterlund, Granlund (A), Duclair – Zadina, Eklund, Kunin (A) – Hoffman, Sturm, Bailey – Carpenter, G. Smith.

23:08 DAL 1:1 Faksa (Steel, Cr. Smith)
32:34 DAL 2 Dellandrea, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
37:08 SJS 1:2 Zadina (Kunin)
44:05 SJS 2 Zadina, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:08 DAL 2:2 J. Robertson (Heiskanen, Benn)
44:47 SJS 2 Burroughs, držení
47:09 DAL 2 Lundkvist, nedovolené bránění
47:09 SJS 2 Eklund, zdržování hry / porušení postupu vhazování