konec (0:1)

22.02.2024, 18:45 • Stadion Maksimir (Záhřeb) • Play-off • Josef Ján Horký

Tipsport: 2.89 3.48 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:13. (20:46:07)
Dinamo Záhřeb dokázalo ve druhé půli vyrovnat náskok Betisu získaný gólem Bakambua a díky trefě japonského křídelníka Kaneka postupuje do osmifinále Konferenční ligy! S pohledem na statistiky se s vámi pro dnešek loučím, přejí vám krásný zbytek večera a zase někdy u kvalitního evropského fotbalu na počtenou!

90+6

90+6

Poslední šance pro Betis!

90+5

Rodri pronikal po pravé straně, ale Sandro Kulenović se dobře vrátil a dostal míč do autu.

90+5

Faul Xaviho Pleguezuela a Dinamo má v moci míč minutu před vypršením nastaveného času.

90+4

Taktické střídání Dinama. Na hřiště jde na poslední minutky Tibor Halilović, který nahradil Petara Sučiće.

90+3

Střela Rocy končí mimo branku. Další odkop od branky pro domácí.

90+3

Aut pro Betis nedaleko od vápna Dinama.

90+2

Rodri se teď nepochopil s Bellerinem a míč skončil v zámezí. Odkop od branky pro domácí.

90+1

Centr odhlavičkoval Bellerin a poté Betis vybojoval atové vhazování.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Roh pro Dinamo po dobré bojůvce Petkoviće.

90

Nabil Fekir vyzkoušel přímou střelu na branku, ovšem Ivan Nevistić se nenechal zaskočit a střelu polapil.

89

Martin Baturina fauloval Rodriho 30 metrů od branky a Fekir si bere míč.

88

Dario Špikić fauloval na polovině soupeře a Betis teď může dopředu.

87

Centr Carvalha končí v zámezí. To hraje do karet Dinamu, které už je jen pár minut od postupu.

86

Ze hřiště odchází jeden z nejlepších hráčů zápasu Arbër Hoxha, místo něj na poslední minuty naskakuje Sandro Kulenović.