3:2

po prodl. (0:2)

22.02.2024, 18:45 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Play-off • Michal Heřman

Tipsport: 2.59 3.19 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatický zápas končí a z postupu se raduje domácí celek. Freiburg musel v duelu s Lens otáčet nepříznivý vývoj 0:2, nakonec se mu to ale povedlo po dvou gólech ve druhém poločase a jednom v prodloužení. Hostující tým je samozřejmě hodně smutný, jeho hluboký defenzivní blok se mu nevyplatil. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký zbytek dne.

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 13:1. Rohy: 8:7. Fauly: 15:17. (21:24:48)

120+2

Saïd fauloval Höflera a dostává za to žlutou kartu.

120+1

A bude to pouze jedna minuta! Domácí jsou na dohled postupu.

120

Vymezený čas je téměř u konce, uvidíme, kolik sudí přidají.

119

Máme tu závěr prodloužení, hosté spěchají dopředu.

118

Sotoca akrobaticky zakončil, Atubolu ale bez problémů chytá.

117

... centr mířil na hranici vápna, kde míč domácí hráči odkopávají.

116

Proti pravidlům se provinil Günter, rozehrávat tak bude hostující Fulgini...

115

Po faulu mají míč stále hráči Lens. Hrají ale teď jen na své polovině. Rozehrávat bude brankář Samba.

114

Na balonu jsou ale rychle opět hosté a spěchají dopředu.

113

El-Ajnawí si pomohl faulem proti Gregoritschi. Domácí celek tak získává balon.

112

Nyní to hosté zkouší středem, balon má Said.

111

Hostující Sotoca se dostal do zakončení z hranice vápna, balon šel ale doprostřed branky a likviduje ho tak bez problémů brankář Atubolu.