3:5

konec (1:0, 1:2, 1:3)

21.02.2024, 18:00 • 39. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.25 5.99 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas druhé ligy mezi Hodonínem a Velkým Meziříčím končí trochu překvapivou výhrou hostujícího celku 5:3. Oba týmy předvedly slušný výkon, hosté hlavně směrem do defenzivy. Jako bonus přidali i své proměněné šance a berou tak důležité body. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne. (20:09:48)

59:31

Hraje se kolem hostující branky, domácím teď čas ale velmi rychle utíká.

59:10

Hosté jsou kompletní, domácí už hrají v šesti!

59:02

Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:50

Oddechový čas pro tým SHKM Baník Hodonín.

58:41

Mach byl blízko snížení. Jeho pokus ale končí pravděpodobně na tyči!

58:01

Meziříčí vyhazuje a střídá. Mezitím začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22

Domácí celek má ideální šanci, jak se vrátit do hry o body. Kombinuje kolem hostující branky.

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Hosté přesilovku využívají! ADAM PALEČEK se z levé strany trefil přesně na vzdálenější tyč! Asistence: Petr Slabý a Marcel Juráň.

56:03

Po nahození od modré chytá puk Piták. Vhazovat se bude po jeho pravici.

55:50

Hosté mají vítanou přesilovku v závěru třetí třetiny. Pokud jí promění, budou velmi blízko vítězství.

55:39

Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
Matěj Mach – 2 min., vysoká hůl.

54:22

Domácí tým se žene za vyrovnáním a má nyní tlak. Hraje se před Judou.

52:32

52:32 Martin LAŠÁK - 3:4

52:32

Hosté jdou možná trochu překvapivě do vedení a jsou tak blíže k bodům! Autorem branky je MARTIN LAŠÁK, který po závaru prostřelil brankáře. Asistence: Jan Ludvík a Hynek Peš.

51:47

Pokračujeme ve velmi svižné hře, během pár desítek sekund museli zasahovat oba brankáři.

50:00

Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny a uvidíme, zda to bude i celého zápasu nebo se bude prodlužovat.

48:59

Zajímavá akce domácích končí střelou z mezikruží. Puk jde ale jen doprostřed branky na Judu.

47:55

47:55 Hynek PEŠ - 3:3

47:55

Je znovu vyrovnáno! HYNEK PEŠ se dostal na modré k puku, rychle přejel do pásma a z kruhu propálil brankáře pokusem na vzdálenější tyč! Asistence: Martin Lašák.

47:11

Švejda dostal dobrý puk před mezikruží, jeho pokus ale likviduje Juda.

46:30

Domácím se teď nepovedl přechod do útoku, puk tak získávají hosté.

45:47

Pokračujeme ve velmi svižné hře, po dalším domácím útoku je ihned protiútok hostí.

44:52

44:52 Tadeáš TALAFA - 3:2

44:52

Baník právě vstřelil branku!
Před hostující brankou bylo buly, které vyhrál Zaychik. Puk šel poté až na modrou, kde si najel na střed TADEÁŠ TALAFA a golfákem propálil brankáře! Domácí tak znovu vedou. Asistence: Petr Krejčí a Denis Zaychik.

44:23

Klapica si šikovně přikopl puk a vypálil skrz obránce. Piták vyráží.

43:00

Domácí zastavili další hostující akci a jdou sami do útoku.

42:10

V útoku jsou teď naopak hosté, domácí ale rychle napadají.

41:22

Hodonínský celek měl hned v úvodu zajímavé přečíslení. Vovsík ale v leže výborně zasáhl do přihrávky.

40:01

Hráči jsou zpět na ledě, jdeme na třetí třetinu.
Ve druhé třetině jsme viděli tři góly. Hosté dali dva, takže stav je nerozhodný 2:2. Sledujeme poměrně vyrovnané utkání a hosté to domácímu favoritovi značně znepříjemňují. Uvidíme, co nabídne třetí část. Ta začne zhruba v 19:36.

40:00

39:48

Hraje se sice před Judou, ten zatím ale zasahovat nemusí.

39:30

Běží poslední minuta druhé třetiny. Domácí se tlačí za třetím gólem.

38:58

Jsme na konci druhé třetiny. V ofenzivě teď byli několik desítek sekund domácí. Nakonec Juda raději přerušuje hru.

37:54

37:54 Jan LUDVÍK - 2:2

37:54

Po rychlém protiútoku 3 na 2 je vyrovnáno! Přesnou přihrávku před branku zužitkoval JAN LUDVÍK, který prostřelil přesouvajícího se Pitáka! Asistence: Hynek Peš a Matěj Vovsík.

37:02

Hosté teď drží puk v útočném pásmu, domácí gólman zatím ale zasahovat nemusí.

36:42

Hosté to zkusili z pravého kruhu, puk šel ale vedle branky.

35:10

Tahle přesilovka se hostům moc nepovedla. Bílek už je zpět na ledě.

34:20

Další vyhození domácích, kteří tak mohou prostřídat.

34:08

První minuta přesilovky hostí je pryč, domácí se dobře brání.

33:10

Matěj Bílek – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě. Domácí špatně střídali a musí do čtyř.

32:42

Sledujeme oboustranně aktivní hokej, oba celky se stále tlačí do ofenzivy a ke spokojenosti diváků se nyní hraje před brankou hostí.

31:04

Další ofenzivní nájezd Meziříčí končí tečí a přerušením. Buly bude po Judově levici.

30:02

Jsme v polovině základní hrací doby. V útoku jsou teď hosté.

29:38

29:38 Dominik LUŽA - 2:1

29:38

Tak nakonec se domácí prosazují osm sekund před koncem přesilovky! DOMINIK LUŽA z vrcholu levého kruhu prostřelil brankáře střelou na zadní tyč! Asistence: Tadeáš Talafa.

28:44

Domácím se přesilovka zatím moc nedaří. Ještě mají ale poměrně dost času.

28:11

Tečované nahození v pohodě chytá Juda a přerušuje hru.

27:46

Pavel Ambrož – 2 min., podrážení.

26:57

Hosté jsou teď mírně aktivnější a tlačí na domácí defenzivu.

25:20

Dlouhé nahození domácích nakonec vyhodnoceno jako zakázané uvolnění není, pokračuje se tak ve hře za brankou Judy.

24:18

24:18 Hynek PEŠ - 1:1

24:18

Hosté z takové nenápadné akce vyrovnávají. U levé tyče byla skrumáž a nahozený puk HYNKA PEŠE propadl až do branky Pitáka! Asistence: Jan Ludvík.

23:50

Meziříčí je kompletní.

23:24

Hosté znovu vyhazují.

23:01

Domácí celek se nemůže dostat do tlaku. Více jak minuta přesilovky je pryč.

22:31

Puk je stále před Pitákem, tohle jsou cenné sekundy pro Meziříčí.

22:11

Talafa při střele od modré zlomil hůl a hosté tak mohou jít dopředu v oslabení.

21:50

Hynek Peš – 2 min., hákování. Hostující hráč vyřešil domácí tlak faulem, Hodonín tak má velkou šanci navýšit vedení.

21:30

Hostující Vovsík se dostal do zakončení, Piták tento pokus kryje.

20:25

Hned v úvodu druhé třetiny se do útoku hnali domácí, Juda ale nemusel zasahovat.

20:01

Skončila první třetina, která nabídla sice svižný hokej, na šance jsme ale toho tolik už neviděli. Jediný gól dali domácí ve 13. minutě a vedou tak 1:0. Druhá část začne přibližně v 18:50.

20:00

19:50

Talafa s Lacigou jeli dva na jednoho, ve finální přihrávce ale došlo k teči a bohužel pro domácí tak z toho v dobré pozici je nepřesné zakončení.

19:30

Domácí zakládají další útok od své branky.

19:01

Běží poslední minuta úvodní části. Hraje se teď ve středním pásmu.

18:48

Číhal se dostal do zakončení, z pravé strany trefil ale jen boční síť.

18:01

Začaly poslední dvě minuty první třetiny.

17:48

Rychlý přechod přes modrou sice dovedl hosty do útočného pásma, ke střele to ale nevedlo.

16:59

Po souboji u mantinelu to nejvíce odnesl rozhodčí, který spadl na zem. Bude ale naštěstí v pořádku.

15:48

Jdeme do závěrečné fáze první třetiny. Puk aktuálně drží domácí.

14:39

Další hostující útok likviduje domácí brankář. Poté jsme viděli na ledě drobnou strkanici.

14:00

Hosté mohli rychle vyrovnat! Paleček ujel do takového poloúniku, který zakončoval už pod tlakem. Piták si prostor u ruky pohlídal a střelu chytá!

13:42

Další domácí nahození vyráží do rohu Juda.

12:29

12:29 Erik HLOŽÁNEK - 1:0

12:29

Hodonín jde po pěkné akci do vedení! Laciga zavezl na levé straně puk a přesnou přihrávkou před branku připravil puk pro ERIKA HLOŽÁNKA, který ho jen usměrnil do volné části branky. Asistence: Adam Laciga a Jakub Sajdl.

12:00

Hosté jen vyhazují puk a domácí tak mohou jít do dalšího útoku.

11:11

Po útočném souboji zůstal na ledě ležet jeden z domácích hráčů. Vylučovat se pravděpodobně nebude. Na led musí ale lékař.

10:34

Nyní raději po protiútoku přerušili domácí hru a bude se vhazovat před Pitákem.

08:34

Obrovská šance domácích gólem nekončí! Juda byl v pokleku už de facto překonán, z těžké pozice ale domácí branku míjí!

08:03

Domácí mohli jít do přečíslení 3 na 2, neměli už ale po náročném střídání síly, takže jen odevzdávají puk a střídají.

07:22

Talafa to zkusil z levého kruhu, Juda si prostor nad lapačkou pohlídal a přerušuje hru.

06:28

Z další akce musel naopak zasahovat domácí Piták. Následuje buly.

05:55

Jeden z domácích hráčů se dostal do slibné šance na pravé straně. Juda si prostor u tyče pohlídal.

04:03

Hodonín vybojoval buly po pravici Judy. Po buly ale hosté vyhazují.

03:34

Poprvé jsou delší dobu v útoku i hosté. Piták zatím ale zasahovat nemusel.

02:48

Juda musel řešit první nebezpečnou situaci před svou brankou, skóre se ale nemění.

01:03

Máme za sebou poměrně svižnou první minutu, kterou měli více v držení domácí.

00:01

Hráči jdou na led. Hosté v bílých dresech, domácí v černé variantě.

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – Polesný, Bílek, L. Stuchlík, J. Švejda, Sedláček, Talafa – Sajdl, Mat. Novák, Sedlák – M. Mach, Bachánek, P. Krejčí – P. Matěj I, Zaychik, Luža – Laciga, Hložánek.
Trenér: Aleš Bachánek

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Ambrož, Slabý, Lašák, Vovsík, Trnka, Číhal, D. Dolníček II, Kochánek – Juráň, M. Juda, Paleček – Vedral, Burian, Broža – Šantora, F. Střecha, Kotrba – Peš, Jan Ludvík, Klapica.
Trenér: Jiří Adam

Rozhodčí: Maťašovský – Rakušan, Viskot.
Příjemné odpoledne u zápasu z třetí nejvyšší české hokejové soutěže. SHKM Baník Hodonín od středečních 18:00 hostí HHK Velké Meziříčí, domácí na sebe berou jasnou úlohu favorita. Aktuálně jim v tabulce východní skupiny patří čtvrté místo a s 61 body jistým krokem kráčí směrem do play off.

Naopak Velké Meziříčí řeší záchranářské boje, když shodou okolností před Valašským Meziříčím vede jen o dva body a každá porážka tak zavání ztrátou pozice nad sestupovým pásmem. Dvanáctý celek tabulky, kterým se hosté stále mohou stát, by pak čekala baráž o udržení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:5

Branky a nahrávky: 13. Hložánek (Laciga, Sajdl), 30. Luža (Talafa), 45. Talafa (P. Krejčí, Zaychik) – 25. Peš (Jan Ludvík), 38. Jan Ludvík (Peš, Vovsík), 48. Peš (Lašák), 53. Lašák (Jan Ludvík, Peš), 57. Paleček (Slabý, Juráň)

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – Polesný (A), Bílek, L. Stuchlík, J. Švejda, Sedláček, Talafa – Sajdl (C), Mat. Novák (A), Sedlák – M. Mach, Bachánek, P. Krejčí – P. Matěj I, Zaychik, Luža – Laciga, Hložánek.

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Ambrož (C), Slabý (A), Lašák, Vovsík, Trnka, Číhal, D. Dolníček II, Kochánek – Juráň (A), M. Juda, Paleček – Vedral, Burian, Broža – Šantora, F. Střecha, Kotrba – Peš, Jan Ludvík, Klapica.

Rozhodčí: Maťašovský – Rakušan, Viskot

12:29 HOM 1:0 Hložánek (Laciga, Sajdl)
21:50 VEL 2 Peš, hákování
24:18 VEL 1:1 Peš (Jan Ludvík)
27:46 VEL 2 Ambrož, podrážení
29:38 HOM 2:1 Luža (Talafa)