7:1

konec (0:0, 5:1, 2:0)

21.02.2024, 19:45 • 16. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.15 7.38 7.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí vysokým vítězstvím hráčů ČVUT 7:1. Hráči VUT sice šli ve druhé třetině do vedení, gólová smršť domácích ale stav rychle otočila. Domácí celek byl lepší a vrací se tak na první místo. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne. (21:58:39)

59:12

Spurný je zpět na ledě, hraje se zároveň poslední minuta zápasu.

58:21

Domácí protiútok končí střelou do tyče!

57:30

Domácí tým vyhazuje přes všechny čáry. Hosté musí začít až od svého brankáře.

57:12

Vyloučení v týmu ČVUT Engineers Prague:
Spurný – 2 min., vražení na hrazení.

56:48

Hosté zkusili snížit, s pokusem z levého kruhu ale neměl domácí brankář příliš práce.

55:17

Engineers právě vstřelili branku!
Po nahození Reitermana se nejlépe zorientoval před brankou FRANTIŠEK JANUŠKA, který ale dostal puk za Zlatnického až na třetí pokus. Zároveň jde o hattrick domácího hráče! Asistence: Raiterman a Vobořil.

55:09

Dobrý průnik Routy končí zablokovanou střelou.

55:00

Zápas sleduje 142 diváků.

54:49

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
Rogoznik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

54:05

Domácí diváci si užívají zápas. Na stadionu pražské Hvězdy panuje dobrá atmosféra.

53:21

Velká šance hostí gólem nekončí! Po přihrávce Koldera nedokázala jeden z jeho spoluhráčů dorazit puk do odkryté branky!

52:49

Hasil měl další zajímavou šanci po rychlém průniku do útočné třetiny, puk ale končí mimo.

51:59

Hosté se snaží alespoň o korekci skóre, obrana soupeře teď ale zablokovala jejich střelu.

50:39

Začala poslední desetiminutovka zápasu, tohle hosté už nedoženou.

49:50

Těsně po konci přesilovky se domácí přeci jen prosazují. Po tvrdé střele Kubaty tečoval puk MATĚJ HASIL! Asistence: Kubata.

49:48

Hosté jsou kompletní.

48:47

Až po minutě pálil Staněk, Zlatnický ale chytá puk do lapačky.

7:1

Branky a nahrávky: 27. Raiterman (Routa, Vaňous), 27. Hasil (Skorčík, Březina), 29. Januška (Kučera, Routa), 35. Holanik (Dohnal, Svach), 38. Januška (Routa, Kučera), 50. Hasil (Kubata), 56. Januška (Raiterman, Vobořil) – 21. Charvát (Kolder, Novák)

ČVUT Engineers Prague: Pulda (Mann) – Gonda, Staněk, Svach, Vobořil (K), Skorčík, Raiterman (A), Kubata, Spurný – Hynek, Březina, Hasil, Januška, Kleveta, Vaňous, Kučera, Holanik, Dohnal, Srb, Šonský, Routa (A)
Trenér: Daniel Fuks

VUT Cavaliers Brno: Zlatnický (Adam Běhal) – Cekr (A), Orsech, Man, Viskot, Pejkovič, Antonín Běhal, Pernický (K) – Balát, Pöschl, Kolder, Jančí, Rogoznik, Ďuriš, Plitko, Novák, Jaroš, Charvát, Malý

49:50 ENG 6:1 Hasil (Kubata)
54:49 CVB 2 Rogoznik, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
55:17 ENG 7:1 Januška (Raiterman, Vobořil)
57:12 ENG 2 Spurný, vražení na hrazení