Adam Růžička (ARI) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 09:30

58:39

58:39 Owen TIPPETT - 5:3

58:39 5/6

Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat ze středního pásma OWEN TIPPETT. Asistence: Travis Konecny a Sean Couturier.
Sanheim T., York C., Konecny T., Couturier S., Tippett O.
Schmaltz N., Keller C., McBain J., Durzi S., Maccelli M., Crouse L.

58:16

Michael Kesselring měl velkou šanci, ale trefil jen brankáře soupeře.

58:10

Hosté hrají v šesti.

57:05

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek nechce především chybovat.

56:00

Čtyři minuty hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek stále vede o jednu branku.

55:26

Clayton Keller hledal spoluhráče před brankou, ale domácí obrana v čele s brankářem byla připravená.

55:05

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.

53:30

Domácí hráči pokračují v dobré hře, hosté mnoho šancí nemají v tomto zápase.

52:10

Přesilovka Flyers končí, početní výhodu domácí celek neproměnil.

51:08

Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji usadit před brankou soupeře.

50:21

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
Matt Dumba – 2 min., vysoká hůl.

50:21

50:21 Scott LAUGHTON - 4:3

50:21 5/5

Domácí celek se dostává do vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče a obkroužením branky se prosazuje díky odrazu od brusli brankáře SCOTT LAUGHTON. Asistence: Travis Sanheim a Marc Staal.
Sanheim T., Staal M., Hathaway G., Laughton S., Cates N.
Guenther D., Dumba M., Hayton B., Dermott T., Cooley L.

49:51

Blíží se polovina hry ve třetí třetině, stav je aktuálně nerozhodný.

49:30

26:18, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají sice domácí, ale čekají na vyrovnání.

49:08

Domácí brankář střelu soupeře neviděl, ale i tak dokázal kotouč zastavit před brankovou čárou.

46:12

46:12 Jamie DRYSDALE - 3:3

46:12 5/5

Domácí celek srovnává stav zápasu, šikovnou střelu vyslal JAMIE DRYSDALE. Jeho pokus si nešťastně do své branky srazil jeden z obránců. Asistence: Travis Konecny.
York C., Drysdale J., Konecny T., Poehling R., Tippett O.
Bjugstad N., Dumba M., Maccelli M., Crouse L., Moser J.

45:32

Matt Dumba se před svou brankou dostal do problémů, ale jeho spoluhráči mu dokázali pomoct.

44:16

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

43:56

Tato přesilovka se nedaří Flyers podle představ, domácí se nemohou usadit před brankou.

43:34

Sean Couturier rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale obrana si snadno poradila.

43:12

Přesilovku hraje domácí celek, usadil se v útočném pásmu, následná rána byla nepřesná. Pak už obrana vyhodila.

42:16

Sean Durzi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

41:21

Karel Vejmelka kryje kotouč poté, co zakončoval Morgan Frost. Hra je následně přerušená.

40:40

Domácí celek pokračuje v přesilové hře, usadil se v útočném pásmu.

40:01

40:00

39:23

V závěru třetiny hrají domácí hráči přesilovou hru, ale musí rozehrávat od vlastní branky.

39:17

Nick Bjugstad – 2 min., podrážení.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, střelecky jsou na tom lépe domácí.

38:16

Morgan Frost nedokázal zakončit rychlou akci svého celku podle představ, Karel Vejmelka kryje kotouč.

37:18

Přesilovka se nedaří Flyers, nemohou se stabilněji dostat před branku soupeře. Arizona hraje defenzivně dobře.

Arizona právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostává do vedení, elegantním blafákem se prosazuje ALEXANDER KERFOOT. Asistence: Jason Zucker a Janis Moser.
Kesselring M., Kerfoot A., Zucker J., Moser J.
York C., Couturier S., Walker Se., Lycksell O., Tippett O.

33:43

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

32:29

18:14, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, více ze hry mají domácí hokejisté, kterým se podařilo vyrovnat.

31:29

Samuel Ersson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

29:55

29:55 Travis KONECNY - 2:2

29:55 4/4

Domácí celek při hře čtyři na čtyři srovnává, po situaci dva na jednoho se rychlou střelou dokázal poradit TRAVIS KONECNY. Asistence: Scott Laughton.
Drysdale J., Konecny T., Staal M., Laughton S.
Dermott T., Durzi S., Crouse L., Cooley L.

29:43

Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

29:02

Jason Zucker – 2 min., nedovolené bránění.

28:41

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Cameron York – 2 min., krosček.

27:57

27:57 Matias MACCELLI - 1:2

27:57 5/5

Hostující celek se dostává do vedení, po šikovné akci se prosazuje z ostré pozice MATIAS MACCELLI. Kotouč poslal do branky odrazem od brankáře. Asistence: Janis Moser a Michael Kesselring.
Kesselring M., Bjugstad N., Durzi S., Maccelli M., Moser J.
Zamula J., Sanheim T., Drysdale J., Konecny T., Couturier S.

27:26

26:48

Vejmelka kryje další střelecký pokus soupeře, domácí jsou aktivnější a snadněji se dostávají do zakončení.

26:36

Owen Tippett měl dobrou šanci, ale na brankáře soupeře nevyzrál.

26:10

Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do útočného pásma stabilněji.

25:56

Travis Sanheim – 2 min., vysoká hůl.

25:54

Sean Durzi – 2 min., podrážení.

24:52

Dumba pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho pokusu chyběla přesnost.

24:23

24:23 Morgan FROST - 1:1

24:23

Domácí celek srovnává stav zápasu, nájezd velmi pomalu provedený dokázal následně rychlou střelou proměnit MORGAN FROST. Počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončoval.

24:23

Michael Kesselring – 2 min., podrážení.

23:54

Joel Farabee měl na hokejce vyrovnání, ale v rozhodující moment minul branku.

23:30

12:7, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají sice domácí, ale stále prohrávají.

22:21

Travis Sanheim po akci spoluhráčů sice dostal kotouč do branky, ale přechodu do útočného pásma předcházel ofsajd. Branka tedy neplatí.

22:01

Karel Vejmelka si poradil se střelou soupeře od modré čáry, ráně hráče Flyers nechybělo moc.

21:45

Hostující celek měl zajímavou šanci, ale Dylan Guenther neuspěl. Na druhé straně Joel Farabee po rychlé akci neprostřelil brankáře soupeře.

21:18

Walker se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný obranou soupeře.

20:13

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:01

20:00

19:48

Špatná rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Coyotes.

19:43

Už se pravděpodobně nic nestane.

18:39

Sean Durzi uklidnil hru a rozehrává od své branky. Čeká na dostřídání spoluhráčů.

18:15

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

17:27

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek pokračuje v aktivní hře i po vstřelené brance.

16:26

16:26 Matt DUMBA - 0:1

16:26 5/5

Hostující celek se dostává do vedení, tvrdou ránou od modré čáry prostřelil vše MATT DUMBA. Asistence: Clayton Keller a Travis Dermott.
Schmaltz N., Keller C., McBain J., Dumba M., Dermott T.
Laughton S., Seeler N., Walker Se., Lycksell O., Tippett O.

15:24

Arizona se nyní usadila před brankou soupeře, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.

14:48

Sean Durzi pálil od modré čáry, ale jeho projektil byl před brankou zblokovaný obráncem.

14:34

Komerční přestávka, poslední v první třetině.

13:51

Mnoho šancí tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji prosadit před brankou soupeře.

12:18

Hraje se převážně ve středním pásmu, kde je následně přerušena hra pro přihrávku rukou.

10:25

Hostující brankář přerušil kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, 5:1, tak vypadá statistika střel na branku. Komerční přestávka.

09:47

09:36

Coyotes vyhazují přes všechny čáry.

09:19

Travis Sanheim minul branku z dobré pozice před brankou, tlak domácích pokračuje dál.

09:00

Domácí rozehrávají od své branky, Cameron York prodloužil do útočného pásma, tam pak hráli jeho spoluhráči.

08:30

Sledujeme domácí přesilovku, ale Flyers se nemohou stabilněji usadit před brankou.

07:47

Travis Dermott – 2 min., držení.

07:40

Vejmelka kryje další střelecký pokus soupeře.

07:15

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí vedou na střely 3:1, ale na výraznější šanci nyní čekáme.

06:00

Hra je přerušená pro ofsajd, buly ve středním pásmu.

05:39

Flyers nyní dokázaly vyhodit přes všechny čáry, domácí tak musí rozehrávat od své branky.

05:25

Clayton Keller pálil po rychlé kombinaci, ale rána mu nesedla podle představ.

05:00

Další přesilovka pro hostující celek, domácím zatím tento zápas nevychází podle představ.

04:55

Garnet Hathaway – 2 min., podrážení.

04:20

Mnoho šancí v úvodu tohoto zápasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

03:24

Cameron York si vypracoval jako obránce dobrou šanci, ale brankář Coyotes kryje kotouč.

02:54

Olle Lycksell – 2 min., nedovolené bránění.

02:16

Arizona vyhodila pouze na zakázané uvolnění, hra se vrací do jejího obranného pásma.

01:54

Domácí hokejisté aktivně vstoupili do zápasu, vypracovali si další šance, ale rána od modré čáry nebyla přesná.

00:10

Travis Sanheim měl dvě dobré střelecké pozice, ale nedokázal proměnit ani jednu z nich. Kotouč netrefil podle představ.

00:01

Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – York, Sanheim, M. Staal, Drysdale, Seeler, Se. Walker, Zamula – Tippett, Couturier, Konecny – Farabee, Frost, Atkinson – N. Cates, Poehling, Hathaway – Lycksell, Laughton.

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Välimäki, Kesselring – Keller, McBain, Schmaltz – Maccelli, Bjugstad, Crouse – L. Cooley, Hayton, Guenther – Kerfoot, Zucker.
Zápas brzy začne.
Hostující celek je v tabulce Západní konference na třinácté pozici, domácí jsou v tabulce Východní konference na páté pozici. Vzhledem k výsledkům je favoritem hostující celek.
Zdravím všechny fanynky s fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Philadelphia Flyers a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

5:3

Branky a nahrávky: 25. Frost (TS), 30. Konecny (Laughton), 47. Drysdale (Konecny), 51. Laughton (Sanheim, M. Staal), 59. Tippett (Konecny, Couturier) – 17. Dumba (Keller, Dermott), 28. Maccelli (Moser, Kesselring), 35. Kerfoot (Zucker, Moser)

Philadelphia Flyers: Ersson (Petersen) – York, Sanheim, M. Staal, Drysdale, Seeler, Se. Walker, Zamula – Tippett, Couturier, Konecny – Farabee, Frost, Atkinson – N. Cates, Poehling, Hathaway – Lycksell, Laughton.

25:56 PHI 2 Sanheim, vysoká hůl
27:57 ARI 1:2 Maccelli (Moser, Kesselring)
28:41 PHI 2 York, krosček
29:02 ARI 2 Zucker, nedovolené bránění
29:55 PHI 2:2 Konecny (Laughton)
34:02 ARI 2:3 Kerfoot (Zucker, Moser)
35:55 ARI 2 McBain, podrážení
39:17 ARI 2 Bjugstad, podrážení
42:16 ARI 2 Durzi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
46:12 PHI 3:3 Drysdale (Konecny)
50:21 PHI 4:3 Laughton (Sanheim, M. Staal)
50:21 ARI 2 Dumba, vysoká hůl
58:39 PHI 5:3 Tippett (Konecny, Couturier)