0:3

konec (0:1, 0:0, 0:2)

03.02.2024, 17:00 • Zimní stadion Písek • Skupina B • Pavel Kovanda

Tipsport: 2.39 4.42 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bez vstřelené branky nevyhrajete. Brankář Brázdil to skvěle zavřel a nedovolil domácím radost. Tři body tak dnes odcestují do Benátek nad Jizerou. (19:09:39)

59:40

Domácí zakládají zřejmě poslední útočnou akci.

59:22

Ofsajd domácích.

59:00

Poslední minutku zápasu nám načne zakázané uvolnění Písku.

58:29

Střela Šafránka skončila v ochranné síti. Vhazovat se bude před píseckým gólmanem.

58:03

Volf se ihned zapojil do útočení, ale jeho střela minula pravou tyčku.

57:38

Brázdil zakládá útočnou akci svého týmu.

56:10

Králové vybojovali buly v útočném pásmu.

55:56

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
Lukáš Volf – 2 min., napadání rozhodčích.

55:56

Oddechový čas pro tým HC Benátky nad Jizerou. Písek půjde do oslabení.

55:56

Marcilis mířil mezi betony, ale i tento volný prostor má Brázdil pohlídaný.

54:51

Turkovu střelu od modré bez potíží lapil benátský muž pod maskou.

54:47

Icing hostujícího mužstva přerušuje hru.

54:33

Brázdil se zmocnil volného puku a přerušil hru. Oba celky nasazují čerstvé pětky.

54:00

Králové si vůbec nerozumí. Občas to vypadá, že dnes společně hrají první utkání v sezóně.

52:52

Hosté kombinují v útočném pásmu.

51:15

Svoboda udělal chybu a Jankovský tak měl před sebou zcela prázdnou bránu. Světě, div se, on ji netrefil!

48:10

Benátky drží puk za vlastní brankou a nadechují se k dalšímu útoku.

47:21

47:21 Milan ANTOŠ - 0:3

47:21

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Obránce MILAN ANTOŠ to z pravé strany přesně trefil! Hosté jdou do trháku a s Pískem to začíná vypadat bledě. Asistence: Michal Vágner, Lukáš Kučera.

46:32

Vajnerova střela od modré čáry byla sražena bránícím hokejistou do ochranné stíě.
Dnešní utkání sleduje 300 diváků.

46:14

Svoboda přikryl hrací předmět.

45:22

45:22 Dominik ŘEPÍK - 0:2

45:22

Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Střelu Hozáka vyrazil brankář Svoboda před sebe, ale jako první u volného puku byl DOMINIK ŘEPÍK, jehož prudká rána skončila v síti. Asistence: Jiří Hozák, Lukáš Kučera.

44:59

Jankovský přestřelil!

44:40

Radoš se zmocnil kotouče a okamžitě ho poslal daleko od své svatyně.

44:25

Antošovu střelu z pravé strany lapil Svoboda.

43:55

Lukáš Pavlát – 2 min., držení.

43:25

Jankovského střela šla nad.

43:20

Svoboda si připisuje úspěšný zákrok. Domácí v úvodu třetí části vůbec nestíhají.

43:10

Benátky se ženou za gólem!

42:00

Vágnerova prudká rána orazítkovala plexisklo za píseckou brankou.

41:40

Králové vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

40:40

Oba celky již nakoukly do útočného pásma, zatím bez střelby.

40:01

Skončila nám druhá třetina, ve které branka nepadla, avšak událo se toho poměrně dost. Odstoupit z utkání musel Viktor Martínek, který utrpěl zřejmě otřes mozku. Posléze byl ostře atakován u mantinelu i písecký hokejista Pouzar, ale ten v utkání pokračuje. Benátky v závěru třetiny měly trestné střílení, ale Šafránek ho nedokázal proměnit. Skóre tak stále zůstává 1:0 z pohledu Benátek nad Jizerou.

40:00

39:00

Hra se přelévá ze strany na strany. Uvidíme ve druhé periodě gól?

38:14

Nájezdu se chopil David Šafránek, který nenašel recept na píseckého brankáře!

38:14

Nájezd pro Benátky!

38:14

Jahor Hracholski – TS, sekání.

38:07

Pouzar byl odstaven od kotouče, hosté spěchají do protiútoku.

36:38

Signalizovaný ofsajd vyhání hokejisty Písku z útočného pásma.

36:09

Benátky vyhazují puk až za branku domácího mužstva.

35:47

Hozák je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

35:34

Hosté skvěle napadají píseckou obranu.

35:03

Bekhdendem to zkoušel na druhé straně Šafránek, ale ani on neuspěl.

34:32

Koupalův bekhend neměl gólové parametry.

34:09

Hra se stěhuje před Brázdila. Na vině je zakázané uvolnění Benátek nad Jizerou.

33:04

Klimentova střela od modré čáry minula branku Písku.

32:30

Písečtí hokejisté vyhazují puk přes všechny čáry.

31:27

Mela v brankovišti! Puk je někde pod píseckým lapačem.

30:44

Brankář Písku si ihned po buly připisuje úspěšný zákrok.

30:36

Jan Marcilis – 2 min., krosček.

30:15

Hraje se v obranném pásmu Písku. Na kotouči jsou Benátky.

29:15

Zakázané uvolnění domácího týmu.

28:26

Brázdil si našel tečovaný puk a schoval ho do lapačky.

28:02

Písecký útočník už je na střídačce a snad bude v pořádku.

28:02

Další tvrdý úder u mantinelu. Tentokrát to schytal písecký Pouzar.

27:29

Benátky se osvobozují dalekým vyhozením kotouče.
Hosté ve čtyřech!

26:22

Hosté ihned vyhazují puk pryč.

26:18

Pět proti třem! Za nedovolené bránění si jde sednout Kliment.

25:55

Volf se prokličkoval až před Brázdila, ale nepodařilo se mu zavěsit!

25:45

Hosté vyhazují až před Svobodu.

25:17

Hra se rozběhla a ihned přišlo vyloučení. Za hákování je na dvě minuty vykázán Milan Antoš.
Martínek okamžitě míří do kabin, podle slov fanoušků narazil hlavou o mantinel. Snad bude hostující útočník v pořádku.

Tohle nevypadá dobře. Viktor Martínek odjíždí z ledu s podporou spoluhráčů, avšak vrávorá.

24:57

Na led teď pospíchají zdravotníci obou týmů. Jeden z hostujících hokejistů zůstává ležet a nezvedá se.

24:48

Hosté kombinují v útočném pásmu podél mantinelu.

23:20

Tolar namazal puk rovnou na hokejku protihráče, který už měl před sebou pouze Svobodu. Brankář Písku nepropustil střelecký pokus za svá záda.

22:20

Pavlát drží kotouč za vlastní brankou, oba celky střídají.

21:39

Radošovu střelu vyrazil brankář Benátek do rohu.

20:59

Matiášek měl před sebou prázdnou klec, ale nedokázal se trefit!

20:34

Marcilisova střela minula branku.

20:01

Střídání v týmu IHC Králové Písek:
ze hřiště odchází Jakub Korytar, přichází Ivo Svoboda.

20:01

Králové vkročí do druhé třetiny s jiným brankářem. Svoboda už krouží v brankovišti.
Máme za sebou úvodních dvacet minut, ve kterých měl ze hry více jednoznačně Písek, který se dostával do příležitostí. Udeřilo ovšem mužstvo Benátek a to v samotném závěru první třetiny.

20:00

19:51

19:51 Václav JANKOVSKÝ - 0:1

19:51

Gól těsně před první sirénou! VÁCLAV JANKOVSKÝ stylově prošel skrz bránící hráče a před sebou měl už pouze Korytara, kterého úspěšně prostřelil. Asistence: Michal Kliment, Jan Klodner.

19:20

Kučera zasáhl píseckého útočníka Hrakholskiho do obličeje a dostává zasloužený dvouminutový trest.

19:00

Jahor Hracholski se dostal do souboje jeden na jednoho a povedlo se mu vystřelit. Buly bude vhozeno před Brázdilem.

18:48

Šafránkovu prudkou ránu má ve své moci Korytar.

18:10

Mladík Čunát propasíroval touš do středního pásma.

17:56

Další trest pro Písek. Pavlát je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

17:23

Střela Hozáka z pravé strany minula branku domácích.

16:23

Domácí vyvezli puk až před Brázdila.

15:39

Králové vyhazují. Benátky mají slušný tlak, avšak nedokáží ohrozit brankáře.

14:40

Přesilovku si zahrají i hosté. Za nedovolené bránění je vyloučen Hollar.

14:32

Historie se opakuje. Další zakázané uvolnění z hokejek Benátek nad Jizerou.

14:22

Icing hostů zastavuje časomíru.

14:05

Králové prostřídávají do útočného pásma.

12:45

Matiášek hledal Volfa, který měl před sebou odkrytou bránu, avšak přihrávka byla nepřesná.

12:20

Hosté se usazují v útočném pásmu.

11:16

Brázdil si připisuje pohodový zákrok. Písek je v této přesilové hře bezzubý.

10:06

Obránce Vajner neudržel útočné pásmo, hrát tak můžou Benátky.

09:43

Hosté se rychle osvobozují.

09:28

Za podrážení je na dvě minuty vyloučen David Šafránek (Benátky n/J).

09:12

Písecký brankář si připisuje úspěšný zákrok do statistik. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

08:40

Čunátův pokus jemně tečoval Volf, avšak touš minul Brázdilovu klec.

08:17

Korytar se pokoušel rozjet brejk, avšak jeho přihrávka byla hrubě nepřesná a vzešlo z toho další zakázané uvolnění.

07:50

Viktor Martínek přes tři písecké hráče neprošel.

07:26

Obránce Vojtěch Tolar předvedl stylový průnik až do útočného pásma a vybojoval pro své mužstvo buly před Brázdilem.

06:19

Králové si nerozuměli v rozehrávce a vzniklo z toho zakázané uvolnění.
Vylučovat se nebude, pokračovat se bude při hře pět na pět.

06:03

Milan Antoš sekl píseckého brankáře a od hokejistů Písku dostává nálož u mantinelu.

05:51

Hra se přerušuje, puk skončil na domácí hráčské lavici.

04:59

Domácí jsou v úvodu utkání lepším týmem, o čemž svědčí i další zakázané uvolnění Benátek.

04:47

Pechlátovu střelu kryje Brázdil.

03:49

Benátky uklidňují hru a oba celky prostřídávají.

02:57

O puk se hokejisté rvou ve středním pásmu. Lehce navrch mají domácí hokejisté.

02:23

Tým Benátek vyhazuje puk na další zakázané uvolnění.

02:03

Hollarův pokus srazil Brázdil do ochranné sítě.

01:40

Souboj za Brázdilovo brankou vyzněl lépe pro benátské hokejisty.

01:22

První zakázané uvolnění v tomto utkání mají na svědomí Benátky.

00:44

Do útočného pásma nakoukli i hosté, ale ani jejich anabáze neměla dlouhého trvání.

00:07

Domácí uspěli na vhazování a Matiášek se ihned hnal do útočného pásma. Byl ovšem zastaven bránícím hráčem.

00:01

IHC Králové Písek: Korytar (I. Svoboda) – Radoš (A), Čunát, Pavlát, J. Turek, Vajner, Tolar, Šipla – Matiášek, Volf (C), Marcilis – Hracholski, Pouzar, F. Petrásek – Hollar, Koupal, Pechlát – A. Dubský, Vá. Brož.
Trenér: Milan Mazanec

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Šuhájek) – Antoš, Lytvynov, Kliment, Klodner, Knesl, M. Němeček – Hozák (A), Havlas (A), Řepík – Jankovský, Šafránek (C), Zumr – L. Kučera, Vágner, Martínek.
Trenér: Martin Novák

Rozhodčí: Šperl – Gabriel, Žídek.
Poslední vzájemné utkání

Naposledy na sebe tyto dva týmy narazily v prosinci loňského roku. Benátky nad Jizerou využily domácího prostředí a písecké Krále porazily 4:2, i když Písek zaznamenal téměř 50 střel na branku.
HC Benátky nad Jizerou

Benátky se rvou o předkolo play-off! Den před utkáním hvězd nestačily na Cheb, avšak poté uspěly v Hronově. V divoké přestřelce zvítězily Benátky 8:7. V nadstavbové části Benátky táhne duo Šafránek – Jankovský. Oba mají po sedmi kanadských bodech.
IHC Králové Písek

Písečtí hokejisté se po domácím úspěchu nad Kobrou vydali na venkovní šňůru. Den před utkáním hvězd nastoupili v Hronově, kde i přes výraznou střeleckou převahu nevstřelili ani jednu branku. Pak hráči kouče Mazance odcestovali do Chebu, kde padli 3:1. V nadstavbě zatím nejvíce bodů posbíral Lukáš Volf (4+1). Sekunduje mu šikula Jan Matiášek (0+4).
Zdravím všechny fanoušky druholigového hokeje! V tomto kole nadstavbové části na sebe narazí Písek a Benátky nad Jizerou! Úvodní buly bude vhozeno v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

0:3

Branky a nahrávky: 20. Jankovský (Kliment, Klodner), 46. Řepík (Hozák, L. Kučera), 48. Antoš (Vágner, L. Kučera)

IHC Králové Písek: Korytar (21. I. Svoboda) – Radoš (A), Čunát, Pavlát, J. Turek, Vajner, Tolar, Šipla – Matiášek, Volf (C), Marcilis – Hracholski, Pouzar, F. Petrásek – Hollar, Koupal, Pechlát – A. Dubský, Vá. Brož.

Rozhodčí: Šperl – Gabriel, Žídek