2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

03.02.2024, 18:00 • Zimní stadion města Cheb • Skupina B • Martin Dokulil

Tipsport: 1.7 4.64 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Stadion Cheb tak vítězí 2:1 až v prodloužení proti HK Kralupy nad Vltavou, rozhodující gól dal v 62. minutě Prošek. (20:29:22)

61:41

61:41 Radek PROŠEK - 2:1

61:41

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto, domácí dostali v prodloužení hru v přesilovce, v ní Čejka asistoval a RADEK PROŠEK přesnou střelou skóruje. Asistence: Michael Čejka, Vojtěch Šik.

60:48

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
Kryštof Hrala – 2 min., držení.

60:11

V pásmu byly Kralupy, ale Cheb se dokázal ubránit.

60:01

Po 60. minutách je stav nerozhodný 1:1 a bude se tak po krátké pauze prodlužovat, hraje se 3 na 3.

57:29

Další tlak před svatyní domácích, Kolář se svojí obranou se dokázali ubránit náporu hostí.

57:06

Hostující výběr najel do útočného pásma, kde svedl souboj v rohu, ale nakonec se Cheb dokázal ubránit a vyhazuje pryč.

56:23

Stadion se dostal v oslabení do zakončení, ale kličkou nedokázal překonat beton Sochůrka, který podržel svůj tým.

55:58

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
Vojtěch Šik – 2 min., nesportovní chování.

53:22

Stadion se dostal na chvíli do pásma, tentokrát nevymyslel nic a už hraje soupeř.

52:41

Kralupy se dostaly znovu rychle do pásma, tam se už nedokázaly prosadit, protože zasáhla obrana.

2:1

Branky a nahrávky: 37. Rozhon (M. Švec, Kořán), 62. Prošek (Čejka, Šik) – 14. Hampl (Zajíc, A. Straka)

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Innanmaa, V. Stejskal, Karpov, Vápeník, Kořán (C), Šik, Jonák – Davídek, Kisliuk, V. Skuhravý – Vašíček, Tóth, Klíma – A. Vlach, M. Švec, Rozhon – Krutina, Čejka (A), Prošek – Krejsa.
Trenér: Václav Skuhravý stud. A

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Kapoun, Lokajíček, A. Straka, Chládek, Zajíc, J. Kučera – Hampl (A), Bradáček, Štibran – Nedvěd, Marek, Zídek – T. Pejchal, Stupka, Binko – Hrala, Šilhavý (C), Broš – Soukup.
Trenér: Šimon Antončík B

Rozhodčí: Glanc – Goltsch, Sýkora.