2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

03.02.2024, 18:00 • Zimní stadion města Cheb • Skupina B • Martin Dokulil

Tipsport: 1.7 4.64 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Stadion Cheb tak vítězí 2:1 až v prodloužení proti HK Kralupy nad Vltavou, rozhodující gól dal v 62. minutě Prošek. (20:29:22)

61:41

61:41 Radek PROŠEK - 2:1

61:41

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto, domácí dostali v prodloužení hru v přesilovce, v ní Čejka asistoval a RADEK PROŠEK přesnou střelou skóruje. Asistence: Michael Čejka, Vojtěch Šik.

60:48

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
Kryštof Hrala – 2 min., držení.

60:11

V pásmu byly Kralupy, ale Cheb se dokázal ubránit.

60:01

Po 60. minutách je stav nerozhodný 1:1 a bude se tak po krátké pauze prodlužovat, hraje se 3 na 3.

57:29

Další tlak před svatyní domácích, Kolář se svojí obranou se dokázali ubránit náporu hostí.

57:06

Hostující výběr najel do útočného pásma, kde svedl souboj v rohu, ale nakonec se Cheb dokázal ubránit a vyhazuje pryč.

56:23

Stadion se dostal v oslabení do zakončení, ale kličkou nedokázal překonat beton Sochůrka, který podržel svůj tým.

55:58

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
Vojtěch Šik – 2 min., nesportovní chování.

53:22

Stadion se dostal na chvíli do pásma, tentokrát nevymyslel nic a už hraje soupeř.

52:41

Kralupy se dostaly znovu rychle do pásma, tam se už nedokázaly prosadit, protože zasáhla obrana.

51:13

Švec nahrál na svého spoluhráče, ten to zkusil, ale zastavil ho brankář lehčím zákrokem.

50:26

Šilhavý pálí, Kolář znovu zasahuje.

50:00

Boj v rohu u mantinelu v útočném pásmu Stadionu.

47:22

Změnu skóre chtěl zařídit útočník v modrém dresu, dostal se až sám k zakončení, ale Sochůrek vytáhl pohotový zákrok a tuto šanci zastavil.

46:11

Na druhé straně přišel pokus z hokejky domácích, ale puk je tečován a jde mimo do rohu.

45:15

Binko nahodil od modré, puk jde mimo ohrožení.

44:47

Teď si připsal přesný zákrok Kolář, buly v jeho obraně.

44:03

Na Broše šla dobrá nahrávka, ale ten ji pro tentokrát nezpracoval, jinak by šel sám na brankáře.

43:30

Domácí v plném počtu, hostující výběr tuto možnost nevyužil.

42:35

Po chvíli, co byly Kralupy v pásmu je tu další vyhození až k brankáři hostů.

41:54

Je tu vyhození až ke kleci soupeře.

41:30

Václav Stejskal – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku.

41:28

Klíma dostal prostor, projel do pásma a vypálil na připraveného Sochůrka.

41:04

Kralupy měly hru v útočném pásmu, ale špatná přihrávka posílá puk do střední části.

40:16

Icing Chebu, buly se vrací do jejich obrany.

40:01

Buly vyhráli hosté.

40:01

Čtyřicet minut dnešního souboje je minulostí a Chebu se podařilo srovnat na 1:1 v 37. minutě, když rozvlnil síťku Rozhon, nyní následuje pauza, uvidíme, co si pro nás připraví oba týmy do poslední třetiny.
Další třetina začne přibližně v 19 40.

40:00

39:00

Už běží poslední minuta.

37:18

Boj o hru ve středním pásmu vyhráli hokejisté v modrém.

36:48

36:48 Petr ROZHON - 1:1

36:48

Domácí si vytvořili akci a PETR ROZHON srovnává na 1:1, po asistenci od Švece. Asistence: Marek Švec, Petr Kořán.

35:14

Další lehčí zákrok lapačkou od Koláře, buly na vzdálenějším puntíku.

33:34

33:27

Domácí se dostali na chvíli do pásma, ale nakonec nic nevymysleli a už hraje soupeř.

32:24

Kralupy vybojovali pásmo, buly na levém kruhu v útočné třetině.

31:53

Hosté vyhazují do středního pásma.

31:34

Kryštof Kapoun – 2 min., nedovolené bránění.

28:12

Hosté v plném počtu, Cheb nevymyslel v početní výhodě vůbec nic, co by branku aspoň ohrozilo.

27:14

Pejchal vypálil z levé strany, Kolář vyráží mimo.

27:02

Další pokus z pravé strany, tentokrát zastavil obránce, od něj puk míří mimo.

26:36

Z levé strany nahodili domácí, brankář hostí v klidu pokryl.

26:12

Jonáš Marek – 2 min., sekání.

23:29

Na druhé straně si do další možnosti najel Stadion, finální přihrávka sice přišla, ale v kleci skončil nakonec útočník v modrém a tak se bude vhazovat až ve středním pásmu na vzdálenějším puntíku.

22:08

Znovu se hráči ve světlém dostali k zakončení ze vzdálenějšího kruhu, brankář připraven.
Domácí v plném počtu, tato přesilovka hostů zůstala nevyužitá.

20:43

Hráči ve světlém už jsou znovu v útočné třetině, Kolář přikryl hru lapačkou.

20:14

Obránce dokázal vyhodit až k brance hostí.

20:09

Kralupy jsou v pásmu.

20:01

Prvních 20. minut je za námi a Stadion prohrává těsně 0:1, jediný gól padl v čase 13:29, když Kralupy hrály početní výhodu, tu zužitkoval přesným zakončením Hampl. Uvidíme, co si pro nás oba týmy připraví v druhé části.
Další třetina začne přibližně v 18 55.

20:00

19:53

Rudolf Klíma – HL, příliš mnoho hráčů na ledě.

19:00

Už se hraje poslední minuta úvodní části a v držení je Cheb.

16:22

Domácí byli na chvíli v pásmu, ale díky obraně soupeře se už z něj dostali ven.

15:39

Hosté vyvážejí hru ze své obrany.

14:49

Davídek měl hru ve středním pásmu, ale nedostal se s ní přes obranu hostí.

13:29

13:29 Ondřej HAMPL - 0:1

13:29

Kralupy právě vstřelily branku!
Hostující tým otevírá dnešní skóre v přesilovce, po asistenci Zajíce se do střely opřel ONDŘEJ HAMPL a prostřelil puk za brankovou čáru. Asistence: Josef Zajíc, Adolf Straka.

12:47

Marek Švec – 2 min., hákování.

10:03

Hosté se dostali ke střele, brankář vyráží mimo.

09:48

Hosté v plném počtu, Cheb tuto početní výhodu nevyužil.

08:59

Další vyhození až k brance soupeře.

08:48

Minutu mají za s sebou a Stadion je v pásmu a snaží se něco vykombinovat.

08:06

Hráči ve světlém dresu vyhazují pryč.

07:48

Josef Broš – 2 min., vražení na hrazení.

05:02

Domácí se dostali do přečíslení, Švec z blízkosti pálil, ale Sochůrek podržel svůj tým přesným zákrokem.

04:39

Domácí v plném počtu, dokázali se ubránit a už jdou do proti-útoku.

03:12

03:06

03:03

Na druhé straně si připsal zákrok také Kolář.

02:49

Brankář hostí raději přikryl hru.

02:39

Vojtěch Šik – 2 min., podrážení.

02:31

Buly na vzdálenějším kruhu v útočném pásmu hostí.

00:38

První lehčí zákrok pro Sochůrka, vhazování v útočné třetině Chebu.

00:18

Je tu icing, buly se stěhuje k domácí svatyni.

00:02

Úvodní buly patří Stadionu.

00:01

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Innanmaa, V. Stejskal, Karpov, Vápeník, Kořán (C), Šik, Jonák – Davídek, Kisliuk, V. Skuhravý – Vašíček, Tóth, Klíma – A. Vlach, M. Švec, Rozhon – Krutina, Čejka (A), Prošek – Krejsa.
Trenér: Václav Skuhravý stud. A

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Kapoun, Lokajíček, A. Straka, Chládek, Zajíc, J. Kučera – Hampl (A), Bradáček, Štibran – Nedvěd, Marek, Zídek – T. Pejchal, Stupka, Binko – Hrala, Šilhavý (C), Broš – Soukup.
Trenér: Šimon Antončík B

Rozhodčí: Glanc – Goltsch, Sýkora.
V sobotním večeru je na programu 6. kolo nadstavby ve sk. B. Na led Chebu přijedou Kralupy. Do role papírového favorita jsou pasováni domácí.

HC Stadion Cheb

Tým se nachází na průběžném 3. místě se 40 body. Na druhé Benátky ztrácí 2b. a na lídra skupiny Kobru 3 body.

Stadion další část sezóny zahájil těsnou výhrou nad Hronovem 6:5. V dalším souboji vyjeli hráči na led posledních Řisut a padli 6:0. V následující bitvě na ledě Benátek vyhráli 1:3. Druhou výhru v řadě přidali ve středu na své půdě výsledkem 3:1 proti Písku.

HK Kralupy nad Vltavou

Hostující výběr drží 4. post s 31 body. Stejně má i Písek, který je pátý. Wikov už také dotáhl skupinu, na 4.-5. místo ztrácí jen 2 body.

Nováček soutěže v úvodu nestačil na Benátky 0:3. Následně na ledě Buldoků těsně vyhrál v prodloužení 3:4. V dalším boji nestačil na Hronov 1:3. Druhá prohra v řadě přišla na stadionu Kobry 6:2.

Vzájemné zápasy:

15.kolo – Cheb x Kralupy – 6:2.

30.kolo – Kralupy x Cheb – 5:6p.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:1

Branky a nahrávky: 37. Rozhon (M. Švec, Kořán), 62. Prošek (Čejka, Šik) – 14. Hampl (Zajíc, A. Straka)