6:3

konec (1:1, 3:2, 2:0)

03.02.2024, 15:00 • Vyškov, Zimní stadion • 34. kolo • Martin Dokulil

Tipsport: 1.25 5.99 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokej Vyškov tak ve 34. kole udolal HC ISMM Kopřivnici konečným výsledkem 6:3, ve třetí části domácí ještě přidali další dva zásahy v 56. minutě navýšil Dluhoš a v 58. zvýšil Vašíček, hosté se už neprosadili a tak nakonec odjíždějí s prázdnou, všechny body tak zůstávají na domácí půdě. (17:23:19)

59:26

Buly na levém kruhu v útočné třetině domácích.

58:30

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
Dominik Suchý – 2 min., krosček.

58:00

Už běží poslední dvě minuty a Vyškov má hru na svých čepelích.

57:10

Oddechový čas pro tým HC ISMM Kopřivnice.

57:10

57:10 Dominick VAŠÍČEK - 6:3

57:10

Vyškov právě vstřelil branku!
Domácí ještě navyšují náskok, po asistenci Popelky dává další zásah DOMINICK VAŠÍČEK přesným zakončením. Asistence: Adam Popelka.

55:43

55:43 Jan DLUHOŠ - 5:3

55:43

A je tu další gól, který dává tým v červeném, JAN DLUHOŠ na levé straně dostal krásnou přihrávku, kterou dopravil za záda gólmana. Asistence: Tomáš Komínek, Vojtěch Krejčiřík.

53:22

Domácí znovu v pásmu a snaží se využít přesilovku, Baldik znovu na svém místě.

52:39

Ondřej Sluštík – 2 min., hrubost.

51:38

50:28

Vyškov má hru na svých holích.

50:00

Domácí vyhazují do středního pásma a střídají.

49:38

Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
Vlastimil Hefka – 2 min., nedovolené bránění.

48:46

Na druhé straně se dostal do šance Pindel, Šarman dokázal přesným zákrokem zastavit.

47:33

Domácí měli tlak, i brankovou čáru překonali, ale sudí tento gól neuznal a bude se navíc vhazovat za modrou čárou.

45:42

45:23

Jan Štefka z levého kruhu vypálil, ale netrefil tři tyče.

44:42

Hosté znovu přečkali tlak a vyhazují do středního pásma, navíc už minutu mají za s sebou.

43:58

Tým ve žlutém v klidu vyhazuje až ke kleci soupeře.

43:42

Miroslav Marek – 2 min., hákování.

41:35

Komínek z pravé strany zamířil, Baldik vyráží mimo.

40:59

Hosté vystřelili, puk šel mimo do mantinelu, tam ho získal Vyškov a jde do proti-útoku.

40:01

Po druhé části se odchází za nejtěsnějšího stavu 4:3. Do vedení o tři góly se dostal Vyškov. Na začátku 23. minuty se z pravého kruhu prosadil Hefka. V té samé minutě navýšil náskok o další bod Popelka. O pět minut později si u mantinelu vybojoval puk Tomajko a z bezprostřední blízkosti prostřelil Baldika. Kopřivnice dala kontaktní branku v čase 31:43, když obránce špatně nahrál na Spurného a ten střelou do spodní části snížil na 4:2. Poté přišlo dvojnásobné vyloučení Vyškova, které dokázala v čase 36:20 Kopřivnice zužitkovat, když dostal nabídku na levou stranu Pindel a zakončil nekompromisně.
Další třetina začne přibližně v 16 45.

40:00

39:00

Už se rozběhla poslední minuta, hosté mají puk na svých holích.

37:09

V držení hry znovu domácí na vlastní polovině.

36:20

36:20 Vojtěch PINDEL - 4:3

36:20

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Hostující celek využívá dvojnásobnou početní výhodu, Pargáč nahrál na Hlaváče. Po něm se k zakončení dostal VOJTĚCH PINDEL a prostřelil brankáře. Asistence: Filip Hlaváč, Jiří Pargáč.

35:28

Matěj Mikulík – 2 min., podrážení.

34:40

Vlastimil Hefka – 2 min., hákování.

34:02

Na druhé straně se do přečíslení dostali domácí, Baldik byl u své tyče včas a zastavil tak hrozbu.

33:23

Mach dostal nabídku, vypálil hodně mimo do mantinelu.

32:38

U své modré teď vypíchl kotouč domácí hráč a nahrál tak na Lehečku do středního pásma.

32:12

Popelka od modré vypálil, hra míří do vzdálenějšího rohu.

31:43

31:43 Adam SPURNÝ - 4:2

31:43

Tým ve žlutém trikotu snižuje na rozdíl dvou branek, trochu prostoru dostal ADAM SPURNÝ a dokázal ho využít k přesnému zakončení za záda Šarmana.

30:00

V držení hry jsou hosté ve středním pásmu a snaží se něco znovu vymyslet.

27:06

27:06 Matěj TOMAJKO - 4:1

27:06

Ještě další navýšení náskoku, o které se postaral MATĚJ TOMAJKO přesnou střelou. Asistence: David Lekeš.

26:17

25:34

Domácí zkusili střelu, ale je z toho další buly.

25:17

Minutu mají hosté za s sebou.

24:49

Hosté vyhazují do středního pásma.

24:17

Jiří Pargáč – 2 min., nedovolené bránění.

22:51

22:51 Adam POPELKA - 3:1

22:51

Další rychlý zásah, Krejčiřík si se spoluhráčem najeli do pásma, přišla hra na ADAMA POPELKU, který lehce zasunul do spodní části puk za brankáře. Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Vlastimil Hefka.

22:14

22:14 Vlastimil HEFKA - 2:1

22:14

A je tu další trefa znovu pro hokejisty v červeném dresu. Mikulík poslal hru na pravou stranu na volného VLASTIMILA HEFKU a ten z bezprostřední blízkosti překonal brankáře. Asistence: Matěj Mikulík, Matěj Sebera.

21:25

Další vhazování na levém kruhu v pásmu ISMM.

20:53

Velecký vystřelil z kruhu, Šarman chytá, následuje další buly v útočném pásmu hostí.

20:01

Úvodních 20. minut skončilo a do kabin se jde za stavu 1:1, domácí otevřeli skóre v 7. minutě, když se prosadil Lekeš. V 15. minutě srovnala Kopřivnice přesným zásahem zásluhou Petreka. Uvidíme, co nám připraví oba celky na druhou periodu.

17:19

Minutu oslabení mají hosté úspěšně za s sebou a nyní mají puk domácí.

16:29

Domácí vyhazují přes všechny čáry, buly u jejich brankáře.

16:19

Dominik Raška – 2 min.,vystřelení nebo vyhození puku mimo hřiště.

14:34

14:34 Matej PETREK - 1:1

14:34

Hokejisté ve žlutém dresů srovnávají na 1:1, po Suchém se dostal k zakončení MATĚJ PETREK a přesnou střelou se prosadil. Asistence: Dominik Suchý.

12:12

Hosté vybojovali hru ve střední části a nahazují, aby to nebyl icing a střídají, v držení jsou znovu hráči v červeno-bílém.

11:41

Na druhé straně se dostal do úniku hráč ve žlutém, Šarman předvedl přesný zákrok a podržel svůj tým.

09:24

Suchý se dostal až před klec, ale finální přihrávka k němu nedošla.

08:14

Icing hráčů v červených dresech, buly u vzdálenějšího mantinelu.

07:48

Hosté zkusili lehčí střelu na gólmana, ten vyráží a už mají hru znovu hráči Vyškova.

06:13

06:13 David LEKEŠ - 1:0

06:13

A je tu úvodní trefa z domácích hokejek, Janeček našel DAVIDA LEKEŠE a ten otevírá dnešní skóre. Asistence: Michal Janeček, Matěj Tomajko.

02:22

Domácí v plném počtu, úvodní přesilovka zůstává nevyužitá.

02:15

Další vyhození, domácí se úspěšně brání.

01:54

Je tu buly ve středním pásmu, blíže u střídaček domácích.

00:22

Tomáš Komínek – 2 min., nedovolené bránění.

00:01

Hokej Vyškov: Šarman (Synek) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, D. Hohl, Žižka (C) – D. Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – A. Popelka, Kořenek, Lehečka (A) – J. Štefka, D. Štefka, Komínek (A).
Trenér: Michal Konečný "B"

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Petrek, Fojtík, Hrůzek, Tomeček, Marek, Spurný, Kelnar, Hlaváč, Zeman – J. Mach (C), Jurek, O. Sluštík (A) – Kubík, Raška, Indrst – Suchý (A), Pargáč, Velecký – Pindel.
Trenér: Marcel Kuděla "B"

Rozhodčí: Koziol – Voznička, Vojtášek.
V první únorové sobotě pokračuje 34. kolo 2. ligy – Východ. V něm se domácí Vyškov utká s Kopřivnicí. Úvodní buly je plánováno už na 15 hod.

Hokej Vyškov

Tým se nachází na průběžné 2. pozici s 69 body. Na lídra z Havířova ztrácí 16 b. Hodonín, který je hned za Vyškovem má 53b.

Z 33 odehraných utkání mají vyškovští nasbíráno 20 výher, 3 výhry v prodloužení, 3 prohry v prodloužení, 7 proher po základní době.

Domácí naposledy prohráli v 25. kole proti hostující Opavě až na nájezdy 3:4.

Od té doby odehráli dalších 8 utkání a drží 8 výher v řadě, postupně porazili: Velké Meziříčí 7:2, Šumperk 5:4 po prodloužení, Bruslaře 6:2, Bobry 6:1, Hodonín 6:2, Havířov 5:4 po prodloužení, Techniku Brno 8:3 a Nový Jičín 11:6.

HC ISMM Kopřivnice

Hostující výběr drží 7.místo se 43 body, stejně má i 8. Šumperk, o bod víc mají Bruslaři, ti jsou šestí.

Z 32 odehraných kol mají 10 výher, 4 výhry v prodloužení, 5 proher v prodloužení a 13 proher po 60. minutách.

Z pěti posledních soubojů padli s Novým Jičínem 2:4, s Brnem 2:3, Havířovem 1:7. Poté na své půdě porazili těsně 4:3 Plameny.
V následující bitvě se Šumperkem na svém stadionu prohráli těsně 2:3 po prodloužení.

Vzájemné zápasy:

1.kolo – Kopřivnice x Vyškov – 5:8.

12.kolo – Vyškov x Kopřivnice – 1:2.

23.kolo – Kopřivnice x Vyškov – 4:3.
Vítáme vás u on-line přenosu.

6:3

Branky a nahrávky: 7. Lekeš (Janeček, Tomajko), 23. Hefka (Mikulík, Sebera), 23. A. Popelka (Krejčiřík, Hefka), 28. Tomajko (Lekeš), 56. Dluhoš (Komínek, Krejčiřík), 58. D. Vašíček (A. Popelka) – 15. Petrek (Suchý), 32. Spurný, 37. Pindel (Hlaváč, Pargáč)

Trenér: Michal Konečný

Trenér: Marcel Kuděla