Univerzitní liga ledního hokeje

Black Dogs Budweis – UK Kings Prague

6:3

konec (1:1, 3:1, 2:1)

29.01.2024, 19:35 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • 13. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.9 4.69 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatické utkání končí vítězstvím domácího celku, který ale musel o všechny body pořádně bojovat. Hosté byli nepříjemný soupeř a o lepší výsledek se připravili sami hlavně svou nedisciplinovaností. České Budějovice tedy potvrdily pozici lídra soutěže. Skvěle zahrál Matouš Masopust, který vstřelil čtyři góly. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (21:39:24)

59:46

Vyloučení v týmu Black Dogs Budweis:
Kubeš – 2 min., držení.

59:09

Hraje se poslední minuta utkání. Puk je ve středním pásmu.

58:37

58:37 MARTÍNEK - 6:3

58:37

Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
Nepohlídaný VIKTOR MARTÍNEK si najel do mezikruží a počkal si na přihrávku, po které propálil Ludvíka! Hostující hráč tak alespoň trochu zmírňuje skóre a své vyloučení v zápase. Asistence: Čmejla.

58:01

Začaly poslední dvě minuty zápasu.

57:23

Hraje se v obranném pásmu Univerzity Karlovy.

56:50

Po rychlém protiútoku musel zasahovat domácí Ludvík. Následuje buly po jeho pravici.

55:18

O vítězi je prakticky rozhodnuto. Tohle už pražský celek velmi pravděpodobně nedokáže stáhnout.

54:47

54:47 NOVÁK - 6:2

54:47

České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí celek využívá další přesilovou hru! FILIP NOVÁK dostal přesnou přihrávku před kruhy a vypálil přesně k tyči! Asistence: Janoch a Vochozka.

54:34

Matouš Masopust mohl dát svůj pátý gól, Novák byl ale proti!

54:17

Brankář stále nemá svou hůl, půjčil mu ji ale jeden z obránců.

53:48

Brankář Novák nemá hůl a Jihočeši mají navíc velký tlak!

53:16

Vyloučení v týmu UK Kings Prague:
Martínek – 2 min., podrážení.

53:02

Dnešní utkání předních celků soutěže sleduje 96 diváků.

52:19

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Pražskému celku nelze vytknout snahu, zatím to ale proti výborně chytajícímu Ludvíkovi nestačí.

50:24

Pátá branka evidentně domácím velmi pomohla i po psychické stránce. Nyní dokáží bez větších problémů zastavovat ofenzivní nájezdy soupeře.

48:50

48:50 M. MASOPUST - 5:2

48:50

MATOUŠ MASOPUST pokračuje ve ONE MAN SHOW a dává svou čtvrtou branku v zápase. Tentokráte se trefil z mezikruží! Novák si na puk nejspíš sáhl, bohužel pro hosty ale puk propadl do branky. Asistence: Vavřík a Krtek.

48:31

Domácím je pískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

47:34

Black Dogs jen odevzdávají puk a jdou střídat.

46:50

Jihočeši sice šli do útoku, dlouho tam ale nepobyli a už se musí opět bránit.

45:05

Puk drží stále hosté a už jsou opět v útočném pásmu.

44:34

Obrovská šance pražského celku! Před brankou byl zapomenutý Glitta, který ani nadvakrát nepřekonal výborného Ludvíka! Tohle může hosty hodně mrzet!

44:04

Po ráně zleva od Šimona Masopusta drží Novák puk a následuje tak buly po jeho pravici.

43:25

Hra se teď trochu vyrovnala, puk drží ale stále hosté.

42:06

Až nyní dokázali Jihočeši dostat puk do bezpečí a mohou prostřídat.

41:44

Zakázané uvolnění domácího celku. Praha posílá rychle nové síly.

41:32

Tlak pražského celku pokračuje! Jihočeši nemohou vyhodit a ještě nevystřídali!

40:43

Třetí třetinu začali aktivněji hosté, kteří jsou v mírném tlaku.

40:01

Druhá třetina vyšla lépe domácím, kteří dali tři góly a vedli 4:1. Po chybě na modré ale dokázali hosté snížit a vše je tak stále otevřené. Třetí třetina začne přibližně v 20:12.

40:00

39:46

Jindra to zkusil od modré a domácí mohou být rádi, že puk šel nad horní tyč.

39:23

I v poslední minutě se hraje svižný hokej, dočkáme se ještě nějaké šance?

39:01

Běží poslední minuta první třetiny. Do útoku jdou hráči Budějovic.

38:44

Protiútok domácích raději řeší Novák podržením puku. Následuje buly po jeho levici.

38:16

Puk drží hosté a jdou do dalšího útoku.

38:01

Začaly poslední dvě minuty druhé třetiny.

37:24

Konopásek to zkusil z pravé strany, branku hodně míjí.

37:03

Po delší době jsou v útoku zase domácí. Zatím ale bez střeleckého pokusu.

36:50

Glitta ujel do úniku a málem to bylo 4:3! Ludvík ale skvěle zasáhl!

35:24

Po rychlém protiútoku domácích visel ve vzduchu pátý gól Black Dogs. Proti Janochovi ale skvěle zasáhnul Novák!

35:03

Pražský celek je v další ofenzivě. Hraje se kolem domácí branky.

34:16

Viděli jsme další část hry, ve které hosté drží více puk na hokejkách a tlačí na domácí defenzivu.

31:58

31:58 HRADIL - 4:2

31:58

Je sníženo! DAVID HRADIL získal na modré puk a jel do přečíslení 2 na 1. Místo přihrávky volil nakonec střelu a trefil se přesně k tyči! Brankář Ludvík už možná čekal spíše přihrávku a nechal volný prostor v části branky. Bez asistence.

30:00

Jsme v polovině zápasu, na ledě se mírně přiostřilo a bude zajímavé sledovat, co vše se ještě v průběhu druhé části zápasu stane. Hosté rozhodně nic nezabalili a ještě se pokusí o zvrat.

28:35

Šimon Masopust mohl také vstřelit gól. Z velkého úhlu ale trefil jen helmu brankáře Nováka.

27:18

27:18 M. MASOPUST - 4:1

27:18

Nedisciplinovanost hostujícího celku domácí trestají! Pěkná kombinace končí hattrickem MATOUŠE MASOPUSTA, po kterém létají na led čepice! Domácí hráč se prosadil před brankou proti Novákovi napodruhé. První teč ještě stačil hostující gólman pokrýt. Asistence: Krcho a Janoch.

26:24

Martínek – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování, odpyká Chmiel.

25:46

Závar před domácí brankou raději Ludvík opět přerušuje. Oba týmy střídají.

25:03

První střela mířila ve druhé třetině na domácího Ludvíka, který raději podržel puk.

23:41

23:41 JANOCH - 3:1

23:41

Black Dogs rychle využívají přesilovku! Rychlá a pěkná kombinace domácího celku končí třetím gólem, který dává JAN JANOCH! Asistence: Vochozka a Krcho.

23:29

Gebell – 2 min., hákování.

22:30

22:30 M. MASOPUST - 2:1

22:30

MATOUŠ MASOPUST dává i druhý domácí gól! V pokračující přesilovce 5 na 4 dokázal rozháranou hru domácích přetavit v důležitý gól, když se prosmýkl kolem protihráče a propálil brankáře! Asistence: Novák.

21:53

Volf zablokoval další pokus domácích, Konopásek už je na nohách.

21:26

Domácí se po špatné přihrávce sami obrali o pásmo.

21:12

Jihočeši sice pálí odkud se dá, jsou to ale nepřipravené pozice. Novák navíc na střely vidí.

20:48

Masopust pálí nad branku. Poté při další střele zastavuje hru Novák.

20:40

Domácí tým rozjel dvojnásobnou přesilovku. Využije ji stejně jako hosté v první třetině?

20:35

Piskač – 2 min., sekání.

20:02

Po buly se odrazil puk na střídačky. Takže následuje další rychlé buly.

20:01

Druhou třetinu začne domácí celek v početní výhodě. Se sirénou byl vyloučen Konopásek.
Zajímavá první třetina je u konce. Viděli jsme dva góly, několik přesilovek a rychlou hru. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně a diváky to musí bavit. Na vedoucí branku Jihočechů reagovali hosté v dvojnásobné přesilovce. Druhá třetina začne přibližně v 20:20.

20:00

20:00

Konopásek – 2 min., držení.

19:44

Zakázané uvolnění hostujícího celku. Hra se vrací před Nováka.

19:02

Běží poslední minuta první třetiny.

18:51

Jihočeši zamkli soupeře v jeho obranné třetině. Novák musel během pár sekund řešit tři nepříjemné střely.

18:01

Začaly poslední dvě minuty první třetiny. Chvíli předtím měl pražský celek dobrý protiútok, který musel řešit Ludvík proti střele Jindry.

17:20

Zakázané uvolnění domácího celku. Hra se vrací před Ludvíka.

16:21

Hradilův pokus vyrazil vyrážečkou Ludvík. Následný protiútok domácích končí tečovaným pokusem v ochranné síti.

15:08

Další šance Jihočechů! Kaisler byl v mezikruží, ideální čas na střelu ale prováhal a jeden z obránců tak stačil puk zablokovat.

14:02

Obrovská šance domácích gólem nekončí! Jeden z hráčů pálil do odkryté branky, puk ale končí mimo!

13:10

I nadále se hraje rychlý hokej nahoru – dolu. Diváci se rozhodně nudit nemohou.

12:27

Jindra objel kolem Kohouta a zkusil to bekhendem. Střela to byla hodně nepřesná.

11:37

Vavřík to zkusil z levého kruhu, mířil ale jen doprostřed branky.

11:05

Masopust to zkusil skrz obránce, puk ale končí vedle branky.

10:42

Králové jsou opět na puku a nahazují do útočného pásma.

09:51

Hosté jsou teď o něco aktivnější a opět se hraje před Ludvíkem.

07:43

Domácí jsou kompletní a mohou být asi rádi, že z uplynulých vyloučení inkasovali jen jednou.

06:58

Pražský celek kombinuje kolem domácí branky a hledá možnosti ke střelbě.

06:32

Hosté pokračují v přesilovce 5 na 4.

06:26

06:26 GLITTA - 1:1

06:26

OLIVER GLITTA si před brankou počkal na pas ze strany a lehkou tečí usměrňuje puk za bezmocného brankáře! Asistence: Jindra.

06:02

Hosté mají přesilovku a obstřelují domácí branku! Brzo z toho bude navíc dvojnásobná přesilovka!

05:43

Janoch – 2 min., sekání,
Krcho – 2 min., nesportovní chování.

04:19

Sledujeme hru 4 na 4 po dvou rychlých faulech. Využije někdo více prostoru na ledě?

04:07

Škarda – 2 min., hákování.

04:04

Krtek – 2 min., nedovolené bránění.

03:20

Hraje se rychlý hokej nahoru – dolu. Ani jeden tým si nedaruje zadarmo kousek ledové plochy. Během pár sekund byli v útoku jak domácí, tak i hosté.

02:49

První možnost na gól měli i hosté, před brankou ale jeden z hráčů nepropálil Ludvíka.

01:08

01:08 M. MASOPUST - 1:0

01:08

MATOUŠ MASOPUST si počkal na zpětnou přihrávku a téměř z nulového úhlu propálil Nováka, který si nepohlídal prostor u tyče! Asistence: Vochozka a Krtek.

00:49

První minuta zápasu patří domácím hráčům, kteří opět kombinují kolem hostující branky.

00:31

Po ráně Hrakholskiho vyhazují hosté opět na zakázané uvolnění.

00:19

00:01

Domácí nastupují v bílých dresech, hosté budou hrát v černém.

Ledová plocha se ještě připravuje, zápas začne o pár minut později.

Black Dogs Budweis: Ludvík (Dvořák) – Kubeš, Svoboda (A), Krtek, Hrůša, Novák, Kohout – Pinkas, Vavřík, Anderle, Janoch, Hrakholski, Masopust, Vochozka (A), Masopust (K), Chocholoušek, Krcho, Přívozník, Kaisler
Trenér: David Oulík

UK Kings Prague: Novák (Pícl) – Kopenec, Klinger, Dušek, Klatt, Dlabola (A), Gebell, Piskač – Volf (A), Konopásek, Kucharčík, Glitta, Čmejla (K), Škarda, Jindra, Krchňák, Martínek, Hradil, Moucha
Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Jílek – Sýkora, Deja.
Hráči UK Kings Prague nasbírali 22 bodů a jsou na třetím místě. Mají ale oproti Jihočechům jeden zápas k dobru. Z pohledu statistik nastříleli 45 gólů a jen 30 inkasovaných z nich dělá druhou nejlepší obranu soutěže. Nejproduktivnější hráči týmu jsou desetibodoví David Jindra (4+6) a David Volf (2+8).
Jihočeši z Black Dogs Budweis prožívají fantastickou sezonu. Po dvanácti zápasech mají jedenatřicet bodů a jsou s náskokem pěti bodů na prvním místě. Na druhé ČVUT Engineers Prague mají náskok pěti bodů a na další celek z Prahy UK Kings dokonce devět. České Budějovice mají spolu s plzeňskou ZČU nejvíce vstřelených gólů (57), navíc mají nejlepší obranu soutěže – inkasovali jen 24 branek. Nejproduktivnějším hráčem týmu a i celé soutěže je Tomáš Vochozka s 21 body (7+14).
Přejeme pěkný den při sledování třináctého kola Univerzitní ligy ledního hokeje. Sledovat budeme utkání českobudějovického týmu Black Dogs Budweis a pražského celku UK Kings Prague. Půjde o atraktivní souboj lídra soutěže s třetím celkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

6:3

Branky a nahrávky: 2. M. Masopust (Vochozka, Krtek), 23. M. Masopust (Novák), 24. Janoch (Vochozka, Krcho), 28. M. Masopust (Krcho, Janoch), 49. M. Masopust (Vavřík, Krtek), 55. Novák (Janoch, Vochozka) – 7. Glitta (Jindra), 32. Hradil, 59. Martínek (Čmejla)

Black Dogs Budweis: Ludvík (Dvořák) – Kubeš, Svoboda (A), Krtek, Hrůša, Novák, Kohout – Pinkas, Vavřík, Anderle, Janoch, Hrakholski, Š. Masopust, Vochozka (A), M. Masopust (K), Chocholoušek, Krcho, Přívozník, Kaisler

UK Kings Prague: Novák (Pícl) – Klatt, Dušek, Klinger, Dlabola (A), Kopenec, Chmiel, Gebell, Piskač – Čmejla (K), Moucha, Hradil, Martínek, Volf (A), Konopásek, Kucharčík, Glitta, Škarda, Jindra, Krchňák

Rozhodčí: Jílek – Sýkora, Deja

01:08 BDB 1:0 M. Masopust (Vochozka, Krtek)
04:04 BDB 2 Krtek, nedovolené bránění
04:07 UKA 2 Škarda, hákování
05:43 BDB 2 Janoch, sekání