0:4

konec (0:0, 0:3, 0:1)

21.01.2024, 17:00 • Zimný štadión Humenné • 38. kolo • Samuel Brecko sk

Tipsport: 2.64 4.17 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trenčín si odváža z Humenného víťazstvo 4:0, ktorého základy položil gólmi Krajčoviča, Mikúša a Giľáka v druhej časti hry. Domácich to môže mrzieť o to viac, že v prvých 40 minútach boli aktívnejším celkom, no rozhodujúcimi elementmi dnes boli efektivita a nevyužité humenské presilové hry, vrátane vyše minútovej o dvoch hráčov. Do tretej tretiny vstúpili Humenčania s trojgólovým mankom, pričom táto časť im priveľmi nevyšla ani po hernej stránke, hostia si bez väčších problémov nielenže udržali svoj náskok, Conway ho dokázal ešte aj zvýšiť na konečných 0:4 z pohľadu domáceho tímu.
To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok dňa. (19:11:36)

60:00

59:43

Immo ešte prihral Giľákovi, no toho pokus z uhla Galimov zneškodnil.

58:54

Handlovský nabil Meliškovi, no ten si v rozhodujúcej chvíli zlomil hokejku.

56:22

Baláž sa z pravej strany predral do zakončenia, no Galimov do dokázal vychytať.

55:12

Trenčín dal gól!
Charbonneau prihrávkou spoza bránky našiel SCOTTA CONWAYA, ktorý síce najprv z pravého kruhu neprekonal Galimova, no celú situáciu dosledoval a následnou bekhendovou dorážkou už poslal puk do domácej bránky – 0:4.
Asistencia: Jonathan Charbonneau

54:31

Hostia v plnom počte.

54:08

Foss prihrávkou z ľavej strany našiel Šoltésa, no ten z medzikružia minul bránku.

53:35

Baláž si v nájazde urobil kľučku do ľavej strany, no Galimov tento úmysel prečítal a zlikvidoval hosťujúce trestné strieľanie.

53:35

Baláž aj v oslabení dokázal preniknúť do brejku, v ktorom ho fauloval Paršin, arbitri nariadili trestné strieľanie.

52:46

Sergijenko nabil do pravej strany Kvasnicovi, ktorého príklep z prvej zblokoval Kupec.

52:31

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
Petráš – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

52:00

Črtajúci sa domáci tlak z úvodu tretej tretiny sa hosťom teraz podarilo otupiť, v posledných minútach Trenčania kontrolujú dianie na ľade.

51:13

Charbonneau ohrozil domácu bránku z osi klziska, proti bola lapačka Galimova.

50:18

Baláž prenikol po pravej strane, neulakomil sa na zakončenie, naopak, prihral do vylepšenej pozície Immovi, no ten v tutovke minul odkrytú humenskú bránku.

49:51

49:35

Sergijenko nahadzoval puk od modrej čiary, bránku týmto pokusom tesne minul, o teč sa ešte snažil Handlovský.

48:49

Handlovský pálil z prvej, no z pravej strany bránku hostí minul.

47:51

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
D. Hudec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

0:4

Branky a nahrávky: 27. Krajčovič, 31. Mikúš (Hlaváč), 33. Giľák (Immo), 56. Conway (Charbonneau)

HC 19 Humenné: Galimov (Kozel) – Sredl, Meliško, Ťavoda, Sergijenko, Novota, Novický, Thomka – Lapšanský, Kuru, Vaško – Kvasnica, Foss, Šoltés – Paršin, Linet, Borov – Horvát, Krajňák, Handlovský (C)
Trenér: Martin Štrba

HK DUKLA Trenčín: LaCouveé (Borák) – Kupec, Pietroniro, Petrovický, Švec, Hlaváč, M. Hudec, Stahoň, Hrenák – D. Hudec, Baláž, Immo – Sloboda, Conway, Charbonneau – Krajčovič, Sojčík, Petráš – Škvarek, Mikúš, Giľák

47:51 HUM 2 Hudec, vysoká hůl
52:31 TRE 2 Petráš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
55:12 TRE 0:4 Conway (Charbonneau)