Universitatea Craiova – 1.FC Slovácko

1:1

konec (1:1)

14.01.2024, 15:30 • Stadion Regnum Carya • Aleš Racek

Je za námi přípravné utkání, které končí remízou 1:1, za Craiovu se prosadil Stefan Baiaram, za Slovácko udeřil ve 39. minutě Marek Havlík.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost. (17:18:19)

90

90

Po špatné nahrávce přišel rychlý brejk Craiovi. Obrana Slovácka se ale dobře vrátila a hrozící nebezpečí zažehnala.

89

Útok českého celku po levé straně zastavuje offside.

87

Po rohovém kopu si z jednoho ze soubojů odnesl nějaký šrám hráč Slovácka. Po krátké kontrole zdravotníkem hráč pokračuje ve hře.

81

Útok Craiovi byl zastaven u postranní lajny kousek od vápna Slovácka. Domácí celek bude odtamtud vhazovat.

77

Slovácko vybojovalo standardní situaci z dobré pozice za vápnem. Rozehraje ji Holzer.

72

Další skvělý zákrok hostujícího brankáře, tentokrát tygřím skokem zlikvidoval střelu z poza vápna.

68

Markovič běžel sám na brankáře Slovácka. Heča se ale předvedl výborným zákrokem a míč chytl.

66

Po rohovém kopu Slovácka míč propadl až za vápno, kde si ho našel Havlík. Jeho střela z první ale měla ke golové radosti hodně daleko.

62

Baiaram se protlačil až ke střele z úhlu, stoper jeho pokus srazil do zámezí.

58

Rychlý protiútok Slovácka končí zákrokem brankáře domácího celku. Následuje rohový kop.

54

Craiova bude zahrávat první rohový kop ve druhé půli.

51

Slovácko přežilo závar ve svém vlastním vápně, po pár odrazech míč skončil mimo hru. Odkopávat bude brankář.

49

Druhá půle začala velmi opatrně, žádný z týmů se ještě do nějaké akce nedostal.

46

Po první půli následuje pauza, počítáme s tím, že ve druhém poločase vyběhnou na obou stranách jiné jedenáctky.

45

43

Po hezké akci pálil z levé strany útočník domácích, Heča vyráží na rohový kop.

41

Další šance Slovácka tentokrát zůstává nevyužita. Zevnitř vápna pálil Vecheta, jeho pokus byl ale sražen a ztlumen tak, že brankář neměl problém míč chytit.

39

Slovácko právě vstřelilo branku!
MAREK HAVLÍK obdržel míč na kraji vápna, navedl si jej na levačku a přesnou přízemní ranou na zadní tyč obstřelil brankáře.

33

Cicilia zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, střela byla tečována, tudíž následuje rohový kop.

30

Ivan napřáhl ke střele z poza vápna a trefil levou tyč! Heča může děkovat brankové konstrukci.

27

Hráči Slovácka vybojovali výhodu standardní situace na soupeřově polovině.

24

Heča měl teď velké štěstí, že neinkasoval po centru z pravé strany. Míč na poslední chvíli dokázal instinktivně vyrazit nad branku.

21

Rohový kop bude zahrávat Slovácko.

19

Slovácko teď nezažívá nejlepší období, důkazem toho byl nepovedený útok po pravé straně, který skončil špatným zpracováním.

14

Tým Universitatea Craiova právě vstřelil branku!
Po krásné akci zakončoval v jednoduché pozici STEFAN BAIARAM. Útok Craiovi teď pěkně vykombinoval obranu Slovácka.

12

Po faulu Jurošky bude rumunský tým zahrávat přímý kop kousek za vápnem.

10

Craiova kombinuje na polovině soupeře, do žádné šance se však zatím nedostali.

6

I Heča už má svůj první zákrok. Střelu z poza vápna vyráží na roh.

4

Slovácko je nadále aktivní, po zachycené rozehrávce střílel Havlík, jeho pokus srazil stoper na další rohový kop.

2

Popescu má první zákrok utkání, z poza vápna pálil Cicilia. Jeho pokus vyrazil brankář na roh.

1

Universitatea Craiova: Popescu – Soiri, Zajkov, Badelj, Bancu – Crețu, Houri, Căpățînă – Baiaram, Koljic, Ivan
Náhradníci: Lazar, Vlădoiu, Tomasec, Silva, Maldonad, Benga, Mateiu, Ișfan, Markovic, Lăpădătescu, Trică, Gașpar, Bană, Barbu

1.FC Slovácko: Heča – Bartoš, Daníček, Srubek – Sinyavskiy, Trávník, Havlík, Petržela, Juroška – Vecheta, Cicilia
Trenér: Martin Svědík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.