NHL

Columbus Blue Jackets – Seattle Kraken

4:7

konec (2:2, 1:2, 1:3)

14.01.2024, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • . kolo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.34 4.29 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Ivan Provorov (CBJ) 2+0
3. Oliver Bjorkstrand (SEA) 1+2 (03:53:16)
V pořádnou přestřelku se proměnilo utkání mezi Columbusem a Seattlem. Columbus se třikrát dostal do vedení a třikrát Seattle dokázal vyrovnat, než ve druhé třetině sám uskočil do vedení. V závěrečné třetině už hosté zcela převzali taktovku zápasu a připsali si deváté vítězství v řadě po výhře 7:4.

58:55

58:55 Eeli TOLVANEN - 4:7

58:55 6/6

Seattle právě vstřelil branku!
EELI TOLVANEN se dostal k odraženému puku po nepřesné střele Gourdeho a z pravého kruhu doklepl do prázdné brány. Asistence: Yanni Gourde, Oliver Bjorkstrand.
Larsson A., Tolvanen E., Wennberg A., Oleksiak J., Daccord J., Gourde Y.
Voronkov D., Gaudreau J., Danforth J., Boqvist A., Činachov J., Marčenko K.

58:40

Hosté dostali puk do středního pásma.

58:09

Boqvistova prudká rána od modré čáry byla zblokována mezi kruhy.

57:58

Zkusil to Voronkov z ostrého úhlu, puk za záda brankáře ovšem neprocpal.

57:52

Columbus dlouze kombinuje v útočném pásmu. Zatím ale nedokázal vymyslet, jak ohrozit Daccorda.

57:22

Gaudreauova střela byla sražena Larssonem za branku. Stejně následně dopadl i Činachov.

57:01

Gaudreau vypálil z nápřahu na Daccorda, který přerušuje hru. Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před Daccordem. Columbus bude dál hrát bez brankáře.

56:35

Tarasov je na střídačce!

56:15

Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Seattle se v tuto chvíli v podstatě pouze brání.

54:56

Fantilli minul z levého kruhu branku Seattlu. Blue Jackets dál zůstávají vysoce aktivní.

53:15

Columbus ještě cítí šanci a snaží se s výsledkem něco udělat. Tlačí se do útočného pásma.

52:29

52:29 Emil BEMSTRÖM - 4:6

52:29 6/6

Columbus právě vstřelil branku!
EMIL BEMSTROM využil v pravém kruhu přihrávky do volné pozice a prostřelil Daccorda, jenž počtvrté kapituluje. Asistence: Kent Johnson, Andrew Peeke.
Peeke A., Provorov I., Fantilli A., Tarasov D., Bemström E., Johnson K.
Borgen W., Eberle J., McCann J., Oleksiak J., Daccord J., Tatar T.

52:18

Těžko říct, jak se Daccordovi povedlo zastavit puk před brankovou čárou, ale skutečně povedlo. Vyrazil střelu, vyrazil následnou dorážku a pak z pravé strany střílel do odkryté branky Marčenko, ale Daccord dokázal i toto zakončení vychytat!

51:32

Daccord zastavuje prudkou střelu Marčenka z pravé strany a přerušuje hru.

4:7

Branky a nahrávky: 2. Provorov (Fantilli), 13. Provorov (Marčenko, Peeke), 25. Marčenko (A. Boqvist, J. Gaudreau), 53. Bemström (K. Johnson, Peeke) – 12. Eberle (Larsson, Tatar), 16. McCann (Bjorkstrand), 30. Kartye (Dunn, Gourde), 34. Bjorkstrand (McCann, Schultz), 47. McCann (Schwartz, Dumoulin), 49. Dumoulin (Schultz, Wennberg), 59. Tolvanen (Gourde, Bjorkstrand)

Columbus Blue Jackets: Tarasov (Merzļikins) – Severson, A. Boqvist, Provorov, Peeke, Bean, Gudbranson (A) – J. Gaudreau (A), Sillinger, Činachov – K. Johnson, Fantilli, Roslovic – Gaunce, Danforth (A), Bemström – Texier, Voronkov, Marčenko.
Trenér: Pascal Vincent

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – Tatar, Beniers, Eberle – Schwartz (A), Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – Kartye, McCann, Burakovsky.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Schlenker, Kea – Hunt, Pancich

Diváci: 18588

01:41 CBJ 1:0 Provorov (Fantilli)
03:07 SEA 2 Larsson, podrážení