konec (1:2, 2:0, 0:3)

14.01.2024, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 36. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 3.62 4.37 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání: Martin Procházka (KLA) a Richard Pánik (TRI). (18:33:31)
Poslední dvacetiminutovka patřila pouze hostům. 17 vteřin po začátku se prosadil Jakub Jeřábek v přesilové hře. Ve 48. minutě přišel gól Daniela Kurovského a v 50. se prosadil podruhé v zápase Richard Pánik. I když ještě domácí v čase 57:11 odvolali gólmana, žádný gól už do konce třetiny nepadl. Třinec si tak odváží z Kladna všechny tři body.

59:58

Ticháčkova střela proletěla jen vedle branky.

59:53

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
Adam Smith – 2 min., sekání.
Dnešní utkání sleduje 2232 diváků.

59:53

Vhazovat se ještě bude po zákroku Kacetla před jeho brankou.

59:00

Šance následně byly na obou stranách, ale gól nepadl.

58:11

Domácí vyhráli vhazování, ale ke střele se nedostali a kotouč se odrazil do kladenského pásma. U puku byl první Ticháček, ale přeci jen Třinec vystřelil. V brance byl však postavený Procházka, který gól nedopustil.

57:46

Třinečtí se dopustili pouze zakázaného uvolnění.

57:31

Kladenští hráči vyhráli vhazování, ale Procházka z předbrankového prostoru nedokázal kotouč dotlačit za Kacetlova záda.

57:11

Kladenský gólman zůstává na střídačce.

57:11

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

57:00

Tralmaksova střela ze středu modré čáry byla nebezpečná, ale Kacetl ji ustál. Následně byl zalehnut kladenským hráčem, takže by ani prosazení Rytířů nebylo uznáno.

56:19

A další zákrok Bowa přerušuje hru.

56:04

Nestrašilovu střelu chytá Bow do náruče.

54:40

Ani Ticháčkova střela od modré nebyla úspěšná a nesedla mu. Následně ještě Ticháček udržel kotouč v útočném pásmu rukou, ale to k ničemu nevedlo a Třinec se stejně osvobodil.

54:24

Tralmaksova střela z první nesedla a kotouč letěl jen vedle branky.

53:17

Hosté se hned po vhazování osvobozují.

3:5

Branky a nahrávky: 12. Klepiš (Ticháček, Pytlík), 35. M. Procházka (Melka, Slováček), 35. Jarůšek – 6. Pánik (Sikora, Kurovský), 8. Kundrátek (Voženílek), 41. J. Jeřábek (M. Růžička), 48. Kurovský (Adámek, Pánik), 50. Pánik (Kurovský, Adámek)

Rytíři Kladno: Bow (Mitens) – Hejda, Ticháček, Slováček, Veber, Martenet, Voráček – Tralmaks, Klepiš, Jágr – Kusý, Pytlík, Sideroff – Smoleňák (C), Melka (A), M. Procházka – Jarůšek, Babka, Bláha.
Trenér: Otakar Vejvoda

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Smith, Polášek, Nedomlel, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek – Voženílek, Nestrašil, M. Růžička (A) – Pánik, Vrána (C), Kurovský – M. Roman, Sikora, Hrehorčák – Dravecký (A), Čacho, Walega.
Trenér: Zdeněk Moták

Rozhodčí: Cabák, Šindel – Svoboda, Klouček