DHL Extraliga juniorů

HC Litvínov – HC Dynamo Pardubice

2:3

konec (1:3, 0:0, 1:0)

11.01.2024, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • O účast v play-off • Mateo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase příště. Na počtenou. Hezký zbytek večera. (19:47:58)
Je za námi třetí třetina, ve které jsme dlouho nic podstatného neviděli až do 56. minuty, kdy střelou z pravé strany do odkryté branky po nahrávce Svobody skóroval Tůma. Litvínov to pak zkusil bez brankáře, ale vyrovnat už se mu nepovedlo, a tak si všechny body odváží Pardubice za těsnou výhru 3:2.

58:28

Icing Pardubic. Buly před Vilémem.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Stránský zůstává na střídačce a domácí to zkusí v šesti!

57:42

Po zákroku Viléma se bude vhazovat před jeho brankou. Pardubický gólman sebral puk do lapačky.

57:42

Oddechový čas pro tým HC Litvínov.

55:05

55:05 Lukáš TŮMA - 2:3

55:05

Litvínov právě vstřelil branku! Litvínov snižuje a ztrácí už jen gól! Svoboda vjel s pukem na holi do útočného pásma, a následně poslal křižnou nahrávku na pravou stranu, kde stál nachystaný LUKÁŠ TŮMA, který už pouze uklidil puk k pravé tyči do odkryté branky. Asistence: Tadeáš Svoboda a Matěj Maštalířský.

52:15

Pardubice znovu poslaly puk přes všechny čáry a píská se icing. Buly před jeho brankou.

50:54

Jeden z domácích hráčů z výborné pozice před brankou netrefil odkrytou branku a puk skončil těsně mimo Vilémovy brány.

49:31

Hebek to zkusil od modré čáry, ale trefil jenom mantinel za Stránským.

49:13

Icing Dynama vrací hru před Viléma, kde se bude vhazovat.

48:20

Cioko pálil od modré, ale jeho pokus na branku neprošel, protože ho zablokovali pardubičtí beci.

46:14

Zakázané uvolnění Dynama. Buly před Vilémem.

46:00

Buly před Stránským po jeho zákroku.

45:44

2:3

Branky a nahrávky: 20. O. Postl I (T. Svoboda, Maštalířský), 56. L. Tůma (T. Svoboda, Maštalířský) – 7. A. Fiala (A. Novotný I, D. Burda), 14. A. Novotný I (D. Burda, Gromadzki), 17. Kalužík (Jaša, Hebek)

HC Litvínov: Kubík (21. Stránský) – Prokeš, Vyhlídal, Re. Kubíček, Cipko, Soušek, Werner, Kladivo – O. Postl I, T. Svoboda, Maštalířský – Dohnal, Dej (C), Scafari – Bednařík, D. Čech (A), Vopat – L. Tůma, D. Horský, Ducháček.
Trenér: Martin Tvrzník

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Tuláček) – Koudelka (A), Kaštánek, Hebek (A), Vápeník, Kubánek, Rájek – Kalužík, A. Fiala, Krčál – A. Novotný I, D. Burda (C), Gromadzki – Štěpánek, Jaša, Helikar – Pilař, Jevtěchov, Š. Bartoň.
Trenér: Jakub Venc

Rozhodčí: Valda, Červenka – Štěpánek, Dědek