konec (1:1, 0:3, 1:0)

07.01.2024, 16:00 • Ostravar aréna, Ostrava • 34. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.8 4.25 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:56

Za bitku si odnáší Lakatoš i Hauser pět minut a mohou předčasně do sprch, domácí trest odpyká Peterek, hostující pak Vitouch.

54:05

Sobotka putuje za katr za podrážení, domácí mají šanci snížit v početní převaze.

31:45

Za podrážení odjíždí na trestnou lavici domácí Dej.

21:52

Za vyhození puku mimo hrací plochu je potrestána hostující střídačka, trest odpyká Tomek.

18:30

První přesilovku si až do konce první třetiny zahrají hosté, Chlán se provinil podrážením.

2:4

Branky a nahrávky: 7. Dej, 60. Fridrich (Raskob, Vondráček) – 10. Chlapík (O. Najman), 21. Kempný (Řepík, Chlapík), 33. Sobotka (Kempný), 40. Chlapík (Kempný)

HC Vítkovice Ridera: Machovský (41. Klimeš) – Percy, Raskob, Mikuš (A), Grman, Auvitu, L. Kovář, R. Jeřábek – Kalus, Chlán, Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, Peterek – Bukarts, Krieger, Dej (A) – Vondráček, Claireaux, Šoustal.
Trenér: Jiří Veber

HC Sparta Praha: Kořenář (J. Kovář) – Krejčík, Mikliš, Kempný, T. Tomek, Pavlák, Irving – P. Kousal (A), Sobotka (A), Řepík (C) – O. Najman, Horák, Chlapík – Buchtele, Konečný, Sihvonen – Mužík, M. Vitouch, Hauser.

20:43 SPA 1:2 Kempný (Řepík, Chlapík)
21:52 SPA 2 HL zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká T. Tomek
31:45 VIT 2 Dej, podrážení
32:22 SPA 1:3 Sobotka (Kempný)
39:01 SPA 1:4 Chlapík (Kempný)
40:01 VIT -Machovský +Klimeš (Střídání)
54:05 SPA 2 Sobotka, podrážení
57:56 VIT 5 Lakatoš, bitka, odpyká Peterek