3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

05.01.2024, 18:00 • 33. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.73 4.63 3.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan zvíťazil piatykrát za sebou, dnes zdolal Duklu Trenčín 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil Liam Pecararo. (20:15:22)

60:41

Slovan Bratislava dal gól!
Predĺženie trvalo iba 41 sekúnd. Slovan zužitkoval svoj tlak, lišiacky medzi LaCouvéeho betóny zakončil LIAM PECARARO.
Asistencia: Brett Findlay

60:20

Veľké šance Slovana pri signalizovanom vylúčení.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách je skóre medzi Slovanom a Trenčínom nerozhodné 2:2. O malú chvíľu začne predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:33

Trenčín dal gól!
Dukla skóruje pri hre bez brankára! Nahodenie Pietronira od modrej tečoval pred Godlom FILIP AHL, puk končí v sieti!
Asistencie: Phil Pietroniro, Tor Immo
Oddychový čas pre tím HK DUKLA Trenčín.

58:58

Strela Imma bola zrazená na ochrannú sieť.

58:42

LaCouvée je na striedačke, Trenčín hrá vabank.

57:35

Slovan ide prvýkrát dnes do vedenia! EMILE POIRIER sa natlačil z ľavého krídla, no zo zakončenia bol vytlačený, akcia pokračovala ďalej, Pecararo prihral cez bránkovisko práve Poirierovi a ten dvihol puk ponad LaCouvéeho betón.
Asistencia: Liam Pecararo

56:50

Pecararo na Korenčíka, jeho strelu od modrej LaCouvée chytá do lapačky.

55:24

Baláž prihral pod seba Pietronirovi, no ten to nemal na strelu, puk mu vzal Takáč, ale dokázal svoju chybu napraviť.

54:07

Slovan zviera Trenčín, prvý útok sa dostal hneď k trom strelám v rade.

53:31

Fominykh strieľal spoza hráča, presne do výstroje LaCouvéeho.

52:53

Poirier znova strieľal, LaCouvée si pokryl bližšiu žŕdku a prerušil hru.

52:00

Poirierova strela z ľavého kruhu mierila mimo troch žrdí.

50:20

Lukošik strieľal spoza hráča, LaCouvée vyrazil, Lukošik mal možnosť dorážať, ale Trenčín sa ubránil.

3:2

Branky a nahrávky: 32. Findlay (Ahnelöv), 58. Poirier (Pecararo), 61. Pecararo (Findlay) – 23. Petráš (Pietroniro, Immo), 60. Ahl (Pietroniro, Immo)

HC SLOVAN Bratislava: Godla (Coreau) – Korenčík, Ahnelöv, Romančík, Golian, Beňo, Sersen, Maier – Pecararo, Findlay, Ranford – Mahbod, Poirier, Takáč – Žitný, Šille, Fominykh – Török, Preisinger, Lukošik – S. Petráš

HK DUKLA Trenčín: LaCouvée (Borák) – Pietroniro, Starosta, Hudec, Nemčík, Bokroš, Hlaváč, Goljer – Immo, Baláž, Ahl – Giľák, Charbonneau, Hudec – Š. Petráš, Vaňo, Sloboda – Tomík, Škvarek, Krajčovič

Rozhodčí: Kalina, Orolín – Knižka, Junek

Diváci: 5 422

17:41 SBA 2 Poirier, krosček
20:58 SBA 2 Romančík, krosček
22:21 TRE 0:1 Petráš (Pietroniro, Immo)
24:38 TRE 2 Hudec, podrážení
27:24 TRE 2 Giľák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
30:20 TRE 2 Pietroniro, krosček
SBA 2 Török, napadení
30:57 TRE 2 Ahl, napadení
31:15 SBA 1:1 Findlay (Ahnelöv)
31:43 TRE 2 Petráš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
57:35 SBA 2:1 Poirier (Pecararo)
59:33 TRE 2:2 Ahl (Pietroniro, Immo)