DHL Extraliga juniorů

HC Oceláři Třinec – HC Dukla Jihlava

2:3

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)

05.01.2024, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • 10 • O pořadí v play-off • Martina Sikorová

Konec zápasu. (20:34:43)

64:57 4/4

Dukla právě vstřelila branku!

Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se prosazuje MATĚJ VOVSÍK a ukončuje tento zápas. Asistence: Ilarion Kuprijanov, Maxim Burkov.
Vovsík M., Kuprijanov I., Burkov M., Cinka D.
Volas P., Šilar T., Sikora P., Král J.

64:52

Pokus Vovsíka od modré čáry končí u připraveného Krále.

64:43

63:36

Hosté mohli zakončovat do odkryté části klece, to by ale kotouč museli zasáhnout.

62:43

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
Adam Ošmera – 2 min., podrážení.

62:10

Oceláři mají v prodloužení více ze hry, zatím ale rozhodující branku nevytěžili.

60:44

Kozlík zakončoval po přihrávce Sikory, střela mu ale nesedla ideálně.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 20:25.

60:00

59:19

Přihrávka Sikory na Kozlíka nebyla přesná, hosté otáčí hru.

56:49

Bartoš to zkusil z mezikruží , Cinka měl u sebe betony včas.

55:51 6/6

Hosté čtyři minuty před koncem třetí třetiny srovnávají na 2:2. Oceláři propadli ve středním pásmu a přesnou střelou se pak prezentoval MAXIM BURKOV. Asistence: Jonáš Jungwirth, Ilarion Kuprijanov.
Burkov M., Jungwirth Jo., Kuprijanov I., Vovsík M., Löffler D., Cinka D.
Holub D., Volas P., Šilar T., Sikora P., Kozlík M., Král J.

55:22

Jeletz pálil od modré čáry o mnoho výše než bylo potřeba.

54:39

Kuprijanov si navedl puk mezi kruhy, ranou z tohoto prostoru pak ale nechal vyniknout třineckého Krále.

53:30

Šilar zakončoval z prostoru před brankou, nemířil ale přesně.

53:28

51:28

Cinka se vytáhl dobrým zákrokem a udržel svůj tým na jednobrankové ztrátě.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Kozlík (Šilar, Sikora), 46. Šilar (Kozlík, Sikora) – 12. Modl (Nosek, Vandas), 56. Burkov (Jo. Jungwirth, Kuprijanov), 65. Vovsík (Kuprijanov, Burkov)

HC Oceláři Třinec: J. Král (Skácel) – Buják (A), Ošmera, Volas, D. Holub, Andrle (A), A. Horváth – Kozlík, Sikora, Šilar – Gerych, Šutý (C), Spěváček – Lysak, Pánek, Bartoš – Blaha, Mikula.
Trenér: René Mucha

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Vovsík, Löffler, Vildomec, Topol, Jeletz, Vandas – Nosek, Peš, Burkov – Rauš, Kudrna, Niederhafner – R. Váňa, Modl, Báťa – Kuprijanov, Jo. Jungwirth, Klapica.
Trenér: Petr Svoboda

Rozhodčí: Vaněk, Koziol – Konvička, Klimek

11:31 JIH 0:1 Modl (Nosek, Vandas)
34:12 TRI 1:1 Kozlík (Šilar, Sikora)
39:23 JIH 2 Báťa, faul loktem