1. liga (SR)

HC Prešov – TSS GROUP Dubnica

4:3

po prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)

29.12.2023, 18:00 • Zimný štadión Prešov, Prešov • 27. kolo • Matej Valkár (@matejvalkar) sk

Tipsport: 1.49 4.69 4.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:30:22)
Prešovčania v tretej tretine inkasovali gól od Jakuba Urama, s blížiacim sa záverom tak museli skóre doťahovať. Podarilo sa im vyrovnať, presadil sa obranca Martin Knižka. Duel dospel až do predĺženia, v ktorom sa po úspešne zvládnutom oslabení domáci hokejisti opäť tešili, o ich víťazstve za dva body rozhodol Vladislav Leščenko.

63:04

63:04

Prešov dal gól! Je rozhodnuté! Do dobrej streleckej príležitosti sa dostal dravý VLADISLAV LEŠČENKO a zoči voči brankárovi Matejovi Kristínovi už nezaváhal. Asistencia: Branislav Pavúk, Dávid Kohút – 4:3.

62:55

Leščenko bol na prihrávku z vlastného obranného pásma prikrátky, domáci zahrali puk na icing.

62:43

Tybor to skúsil z pravej strany, Sabolovu bránku však trafiť nedokázal.

62:30

Nahodený puk z hokejky Leščenka pokryl pozorný brankár Kristín.

62:19

Po práci Chalupu s pukom vystrelil Jerofejevs, Kristína nepríjemne zasiahol do masky.

61:51

Domáci v oslabení neinkasovali, Lukáš Toma je už späť na ľadovej ploche.

61:21

Z pravého krídla sa chcel natlačiť do bránky Lukáš Tábi, narazil ale na Richarda Sabola.

61:09

Opäť to vyskúšal obranca Laurenčík, úspešne však zakročil Sabol.

60:49

Vystrelil aj Kluka, bránku však netrafil.

60:35

Pálil Laurenčík, zasiahol brániaceho Ťavodu.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Duel bude pokračovať predĺžením, Dubničania si v ňom zahrajú takmer dvojminútovú presilovku o jedného hráča.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:59

Samuel Hrabčák sa vo vlastnom oslabení rútil sám na súperovu bránku, spolu so záverečnou sirénou vymyslel strelu, ktorú zneškodnil brankár Matej Kristín.

59:51

Lukáš Toma zabránil šanci hostí podrazením, na dve minúty si tak odskočí na trestnú lavicu.

59:05

Obe mužstvá to v závere skúšali smerom vpred, ani jedno z nich ale nechcelo zbytočne riskovať.

4:3

Branky a nahrávky: 21. Kohút (Pavúk, Jerofejevs), 38. Hrabčák (Jendroľ, Klíma), 58. Knižka (Leščenko, Nemec), 64. Leščenko (Pavúk, Kohút) – 18. Tybor (Hovorka, Laurenčík), 40. Švec (Tábi, Géci), 52. Uram (Haščák, Chatrnúch)

HC Prešov: Sabol (Kaľavský) – Jerofejevs, Pavúk, Semaňák, Knižka, Ťavoda, Nemec, Kráľovský, Putala – Leščenko, Kohút, Hrabčák – Chalupa, Toma, Sigarev – Klíma, Ščurko, Poliaček – Jendroľ, Greš, Lamač
Trenér: Tibor Tartaľ

TSS GROUP Dubnica: Kristín (Lietava) – Laurenčík, Trška, Hrenák, Mikuš, Janík, Chatrnúch, Hruška – Tybor, Ďuriš, Kluka – Géci, Hovorka, Tábi – Feranec, Švec, Uram – Mikula, Haščák, Korbel – Ferenyi
Trenér: Roman Chatrnúch

Rozhodčí: Valach, Krist – Knižka, Tomáš

Diváci: 857

04:30 DUB TS Janík, sekání
08:11 PEN 2 Ťavoda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
16:46 PEN 2 Hrabčák, vražení na hrazení
17:13 DUB 0:1 Tybor (Hovorka, Laurenčík)
20:36 PEN 1:1 Kohút (Pavúk, Jerofejevs)
26:09 DUB 2 Laurenčík, sekání
27:52 DUB 2 Ďuriš, hákování
32:18 DUB 2+2 Chatrnúch, hrubost