Anglická Premier League

Brentford FC – Wolverhampton Wanderers

1:4

konec (1:3)

27.12.2023, 20:30 • Gtech Community Stadium, Brentford • 19. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.21 3.4 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 11:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:14. (22:32:52)
Je konec! Wolverhampton navázal na domácí triumf s Chelsea a poráží Brentford vysoko 4:1. Ve 13. minutě poslal Wolverhampton do vedení Lemina. O minutu později se pak prosadil Hwang. Za domácí ale bleskově odpověděl Wissa. V 18. minutě dokonce mohl vyrovnat Lewis-Potter, ale Sá svůj celek podržel. Po chybě domácí obrany pak navíc podruhé udeřil Hwang. Ve 41. minutě mohl ještě snížit Collins, ale hlavičkoval nad břevno. Ve druhé půli měli domácí velký tlak, jenže většina centrů byla o něco nepřesná nebo je pochybal José Sá. Z brejku tak triumf hostů podtrhl Bellegarde.

90+6

90+6

Cunha se v závěru ještě hnal za dlouhým nákopem, ale pro míč si došel gólman Flekken.

90+4

Utkání sleduje 17 109 diváků.

90+2

Kilman nejprve obral soupeře o míč a následně byl faulován. Hostující obránce už je ale zpátky na nohou.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Penalta se kopat nebude. Podle opakovaných záběrů navíc může být Sámán Ghoddos rád, že nedostal žlutou kartu za simulování.

89

Domácí chtěli po pádu Ghoddose ve vápně pokutový kop. Sudí na první dobrou nezapískal, nicméně nyní situaci řeší VAR.

88

Kilman si nechtěl komplikovat situaci a před dobíhajícím soupeřem míč odkopl na polovinu hřiště. Hosté už hrají především jednoduše.

87

José Sá nákopem od branky hledal Bellegarda, jenže autor čtvrté branky hostujícího celku v hlavičkovém souboji s domácím obráncem neuspěl.

86

Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Keane Lewis-Potter, přichází Myles Peart-Harris,
ze hřiště odchází Yoane Wissa, přichází Michael Olakigbe.

85

José Sá sice neudržel míč před dobíhajícím Wissou, jenže svou chybu bleskově napravil a odražený balón doslova zalehl.

84

Neal Maupay udržel míč u nohy na polovině hřiště, jenže na křídlech se mu nenabídl nikdo ze spoluhráčů.

83

Hosté jsou při chuti a nadále podnikají výpady do otevřené defenzivy Brentfordu. Cunhovi nyní nevyšla přihrávka vnějším nártem.

82

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Hugo Bueno.

80

Wolverhampton právě vstřelil branku! Je hotovo! Wolverhampton deset minut před koncem utkání potrestal další chybu domácích! Cunha šel z pravé strany do vápna, místo zakončení přihrál na levou stranu a JEAN-RICNER BELLEGARDE se nemýlil.

79

Do vápna směřovala další prudká kolmice, jenže Neal Maupay na míč nedosáhl. Nepřesná pobídka skončila v rukavicích hostujícího gólmana.

78

Defenziva hostujícího celku nyní odvrátila snad čtyři centry v krátkém časovém sledu. Tlak domácího celku je teď opravdu silný.

1:4

konec (1:3)

Branky: 16. Wissa (Maupay) – 13. Lemina (Sarabia), 14. Hwang Hi-čchan, 28. Hwang Hi-čchan (T. Gomes), 80. Bellegarde (Cunha)

Karty:   43. Nörgaard (BRF) – 55. Kilman (WOS)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 11:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:14.

Brentford FC: Flekken – Collins, Pinnock, Janelt – Roerslev (68. Jensen), Nörgaard, Jarmoljuk (46. Damsgaard), Ghoddos – Lewis-Potter (86. Peart-Harris), Maupay, Wissa (86. Olakigbe).
Náhradníci: Strakoša – Adedokun, Brierley, Jörgensen.

Wolverhampton Wanderers: Sá – Kilman, S. Bueno, T. Gomes – Semedo (66. Doherty), Lemina, J. Gomes, Aït-Nouri (82. H. Bueno) – Hwang Hi-čchan (45+7. Bellegarde), Sarabia (66. Doyle) – Cunha.
Náhradníci: Bentley – Hodge, Chirewa, Kalajdžić, P. Neto.

Diváci: 17 109